reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hejka,

Jeszcze raz dziękujemy pięknie za życzenia, zwłaszcza zdrówkowe są nam potrzebne... Teraz Oli śpi bo wstał o 5ej przez kaszlisko, które przyszło niewiadomo skąd no i na 15tą jedziemy do lekarza.
Dzwoniłam dziś do żłobka przedłużyć nieobecność to pani mnie pocieszyła, że przecież chodził w październiku 2 tygodnie a lepiej od niego chodzą tylko ci co to już przeszli przez żłobkowe maluchy. Średnia to pociecha no ale zawsze..

Piszcie dziewczynki co tam u Was, znów cisza zapadła..
Ja dziś od rana wzięłam się za firanki na piętrze, już przedświątecznie bo nie piorę ich tak jak PPD nakazuje tylko znaaaacznie rzadziej:-D
Jest wena, jest pranie, Aaa i ponieważ jestem mała to dosięgam tylko żeby zdjąć a wiesza zawsze eM, na pewno się z mojej weny cholernie ucieszy :-p

Mam nadzieję, że wszyscy zdrowi , napiszcie co tam u Was, ***
 
Cześć dziewczyny.

U nas 3 noc od 23 do 5 rano przespanA. Jakiś gil mały ale zaraz go pogonić mam zamiar.

U nas też plan sprzątania i jutro gotowania bo M mój ma rodziców i babcie na cmentarzu więc pewnie ktoś w sobotę zajrzy.

Muma oj dużo zdrówka dla Olusia . Może kaszel od powietrza suchego ?

Miłego dnia.
 
zuza- nie, u nas wilgotność powietrza jest OK, po prostu gil poszedł sobie w oskrzela, trzeba zobaczyć czy to nie początek zapalenia:baffled:
Ja też jutro gotuję na weekend, do nas nikt nie zajrzy, sami wszystko zjemy:-);-)
 
No to faktycznie sprawdzić trzeba.
Muma ja mam nadzieję że nikt do nas nie zajedzie bo nie chce mi się skakać przy nich ;-). A co robisz do jedzenia ? Ja mam w planach strogonowa. Sałatkę z fetą i nic więcej w sumie
 
hej

serdeczne życzenia zdrowia i wszystkiego najlepszego (spóźnione) dla Olusia i (chyba o czasie) dla naszej Gatto :*:*:* przytulam i całuję :*:*:*

ja się zamelduję.. ciężki mam ostanio czas.. musiałam podjąć kilka decyzji bez możliwości zastanowienia się, niektóre muszę podjąć choć nie są łatwe.. tak więc u mnie że się tak wyrażę narazie 'cisza przedwyborcza' ;-)

Patryk zaczął już dreptać <jupi> wyraźnie okazuje emocje, zapamiętuje każdy szczegół o którym ja np zapominam.. i po za tym jest WSPANIAŁY :tak:

uciekam.. miłęgo dnia i zdrówka dla wszystkich, buziaki
 
A ja robię gołąbki bo już mnie prosi Julka od jakiegoś czasu, sałatkę śledziową i jakieś ciasto - może z dynią coś bo dostałam od sąsiadów i tak się zbieram do niej powoli.
W zeszłym roku prawie sobie palca obcięłam jak kroiłam dynię:shocked2:

Ani@k- :-)to gratulacje dla małego Tuptusia !!! :-) I kciuki za decyzje :tak: &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry