reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dobry wieczór.


U jaka cisza tutaj.



Ja wpadłam zameldować się że jestem poza domem na weekend bez mojego dziecia i męża. Uff dojechałam . Ale przez cały dzień brzuch mnie bolał . Masakra jakaś!

Szyszuś rozumiem Twoje ukucie w serduchu. Moja Mysza jak nie chce do mnie od niani to mam ochotę krzyczeć. Ale dzisiaj jak jechałam to z rąk nie chciała zejść. I wtedy masz ochotę nie jechać. Ehh te Nasze dzieciory. ;-).


Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.
 
reklama
a u nas dla odmiany choroba :/ 1,5tyg w żłobku było za pięknie:wściekła/y:
w pt wzywano mnie do żłobka, bo Mieszko miał 38-39st. gorączki, rano jeszcze był zdrowy, zero objawów :no:
wczoraj wieczorem pojawił sie zielony gil, i tak dzis przez cały dzień gorączką z gilem, z marudzeniem, ehhhh

w poniedziałek mieliśmy isc na wesele kuzyna i odmówiliśmy dzis bo nie da rady z małym... głupio tak, ale coz, zdrowie ważniejsze!
lece spac bo niewiadomo jaka nocka bedzie

pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny.

Cisza straszna.

Szyszuś zdrówka dla Mieszka.


A ja mam pytanie :-). Ja nie wiem co myśleć bo okazało się że w weekend miałam owu w 18 dc poszłam do gina bo mnie strasznie brzuch bolał. Okazało się w poniedziałek, że to owu była i piękne ciałko żółte jest. Wieki temu nie miałam takiej sytuacji. I teraz cykor chyba mnie obleciał .


No dobra. Miłego dnia :-*
 
u nas na tych 30paru metrach heh, albo u moich rodziców, to jest troche glupi czas bo zaraz swieta, wiec musze podzwonic i popytac jak ludziki z czasem przed świętami... knajpa odpada, Mieszko nie wytrzyma tyle godzin na kolanach badz w siedzonku:baffled:
 
reklama
Zuza to chyba dobrze ze owu :)

Ja dzis bylam u gina i szyjka nie skrociła sie. Mam dalej lezec. Dostalam tez antybiotyk bo leukocyty wysokie no i fatalnie cos sie czuje - gardło zawalone, katar sie leje. Dobrze, ze Adas juz lepiej. Ehh te choroby. Przyszedł by mroz jakis.

Szyszunia zdrowka
 
Ostatnia edycja:
Do góry