reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gochson -po dogłębnej i szczegółowej analizie aktualnego stanu przepisów dot. fotoradarów SM stwierdziliśmy, że nie odwołujemy się bo mimo tego, że sprawa byłaby zapewne wygrana to jednak należałoby się stawić w sądzie a to trochę daleko...
Też pisaliśmy do jednych o obniżenie ale nie mamy jeszcze odpowiedzi. My mieliśmy 3 pocztówki , w tym jedna wyraźna, druga z tyłu a trzecia rozmaz totalny (podzieliliśmy się punktami;-))
Także jak planujecie grzybobranie w tamtych okolicach to mogę podpowiedzieć co i jak :-p

Trzymam kciuki za wizytę &&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

coś mnie z bb wywala.. :dry:

moje oparzenie/uczulenie czy jak to nazwać przeszło prawie.. fenistil słaby na mnie był.. :-( pani w aptece poleciła mi alantan plus, ekstra nawilżający, po paru dniach czerwień i opuchlizna zeszła, szyja jeszcze mnie swędzi i mam trochę czerwonych plamek ale jestem do ludzi teraz podobna ;-)u dermatologa nie byłam (terminy wizyty kosmiczne :szok:) u endo nie byłam, ale najpierw mam zrobić wyniki i się spotykamy, ruszę wszystko od poniedziałku (endo przyjmuje w środy)
Roczek odbędzie się 17, jako ze nie pomieszczą się wszyscy (najbliższa rodzina moja Mama, siostra z rodziną i rodzice ema i jego siostra z rodziną) u nas, wynajęliśmy salę, będzie obiad, tort i ciacho, jakieś tam winko ii wsio, do zoo pojedziemy ale to już obojętnie kiedy, pewnie jakoś w tygodniu :tak: dziś odebrałam z Patrykiem dowód :-) Synek mój pierwszy raz przejechał się autobusem :-) chyba Mu się nawet podobało ;-)

poza tym u mojej Mamy byli goście z drugiego końca Polski, w międzyczasie musiałam w pracy wypisać urlop wypoczynkowy bo się dopytywali kiedy wracam (13 października) em w domu na urlopie tzn nie w domu bo u teściów remonty robi, załatwialiśmy roczek i jakoś tak czas mi przez palce przeleciał.. jestem w szoku :szok:

aaa pupa Patryka.. ta krew która się pojawiła zniknęła chyba po tym octenisepcie i ogromnej ilości sudocremu (Muma :***)

wogóle Patryk je dwa śniadania, jedno z nami najczęsciej bułke z masłem i z pomidorem/ogórkiem kiszonym tzn cząstki bułki i cząstki pomidora i ogórka ale daje radę, wyma****e zręcznie widelcem :-) i z dnia na dzień, ba! powiedziałabym nawet ze z godziny na godzinę pokazuje mi coś nowego.. i powiedzcie mi jak ja mam do pracy wrócić???

wiem, wiem.. tylko o sobie ale po przeczytaniu kilku stron nie pamiętam co komu odpisać.. zatem w nocy zbiorę siły i rano będzie post z odnośnikami :tak::-)

buziaki :***
 
tzn chciałam dodać ze Patryk na drugie śniadanie je kaszkę manną :tak: potem obiad, deserek w międzuczasie cyc, chrupki kukurydziane, wafle ryżowe, biszkopty..


:happy:
 
Ani@k super ze u Waa wszystko tak pieknie, no i mam nadzieje ze w koncu odwiedzisz endo bo z tarczyca nie ma zartow
Po wizycie ok, dziec fikal, serducho bije. Nawet w sumie wymiarow nie znam ale termin idealny z OM. Lozysko dalej nisko i mamy obserwowac bo moze sie jeszcze podniesie. Dalej nie widac nic miedzy nogami wiec moze dzieeuszka ale nikt nie chce powiedziec na 100% a ja tez nie chce jeszcze sie nastawiac poki co. Kolejna wizyta 8.09 i wtedy pewnie dostane skierowanie na polowkowe...alez to leci. Pewnie niedlugo zaczne sie bac porodu :)
 
Gatto i jak przezylas to prasowanie?? Ja mialam wczoraj sie z Toba łaczyc, ale em mi nie pozwolil:dry:, za to dzis machnełam wszystko:baffled: Co do zupek moich to dzis juz tak kolorowo nie poszło, 3 łyzeczki tylko w buzi wyladowały, heh.... Ale nie zrażam sie. Musze mu rybke zapodac, moze sie zachwyci. Całusy dla Cri.

Ani@k, masakra jak ten czas leci. Ty zaraz do pracy a po Tobie ja, ehhh nawet nie chce myśleć. Za 2,5tyg żłobek:szok: START:blink:

Gochson, wy tez maczie pocztowke, ehh nie dobrze. Em prowadził? Połowkowe, ale to zleciało:szok:. Porod ejjj przeciez wiesz jak to wyglada, to czego sie bac. Pierwszy był ok?
Aaaa na kiedy termin porodu Ci wypada?

A reszta gdzie?:dry:
 
Hej,

zuza ale się rozpisałaś :-D **

Gochson - najważniejsze, że wszystko OK, a lekarz pierdoła, że w tym wieku ciąży nie potrafi powiedzieć konkretnie. Ale co tam, czekamy teraz do września :tak: A skąd pocztówkę macie ??

Szyszunia no nie ma tak pięknie, że wszystko Dzieciowi smakuje, nie nie kochana:-p Ale będzie coraz lepiej, jak ze wszystkim :tak: Mój wczoraj zjadł na obiad kotleta mielonego, 2 ziemniaki i ogóra kiszonego - jednym słowem już powoli mam z jego jedzeniem spokój :tak:
Nadal nie umie pić sam z kubeczka normalnego, cały się zalewa, nie spytałam czy w żłobku to może mieć ten niekapek czy jak tam piją :baffled:

Ani@k - no i gdzie ten poranny wpis , hehe wiedziałam, że nie będzie :-p:-) A serio to będzie dobrze, przecież wiesz !!! ***
I super, że roczek poza domem skoro jest więcej osób, nie ma co się zarabiać w chałupie. Oczywiście od razu fotorelacja please:tak:

My jutro jedziemy na grilla do teścia , zabieramy placek ze sliwkami (właśnie piekę, ale pachnie:-p) i leczo z cukinii. Jutro ma być jeszcze znośna pogoda. W sobotę szkolne zakupy a w niedzielę NIC tzn odpoczynek total :-)

Buziaki dla wszystkich Dziewczynek i Dzieciaków naszych,
Miłego weekendu !!!
 
Hejka!
Widzę, że nie miałam dużo do nadrobienia. Bobuchy rosną, dziewczyny wracają powoli z urlopów...

Zuza jak 18tka siostry? Wypaliło wszystko, jak było, była zaskoczona?

Aleksis dziewczyny o cycach wszystko napisały, a ja i tak nie wiele o tym wiem, ale trzymam kciuki za Twoją cierpliwość. Mnie niestety tego zawsze brakowało.

Ani@k no to rok mija powoli, Patryk ślicznie je... tylko pozazdrościć.

Gochson no kochana zaraz połowinki!!!!!!!

Gatto Cri to prześliczna dziewczynka i laska niemożliwa.

Koko Ewcia chodzi juz do złoba, czy jeszcze ma wolne?

Szyszka no to jeszcze chwila i będziesz miała w domu wesoło. Szast prast i będzie chodził...przy meblach.

Muma chyba u siebie aż czuję to przepyszne ciasto, teściu się ucieszy.

Katiuszka ale Julek jest już duży. Jak wrócisz, to musisz wymienić chyba garderobę przystojniaczkowi...


U nas wychodzą cały czas zębiska. Nie wiem nawet które bo jakoś daleko są, jakby 5tki na dole i 4ki na górze. Ti nie daje żadnych znaków z tego powodu i mnie to cieszy. Tylko się niemiłosiernie pluje.

Tak się rozhuśtał na wakacjach, że nawet w domu śpi do 9ej gnilec mały.

Już pisałam, że komary pogryzły go okropnie pierwszej nocy. Ludzie się za nim oglądali jakby jaki chory był, a do basenu wchodzi i roznosi jakiegoś liszaja, ale w dupce to miałam. Smarowałam go jakimś mazidłem od gospodyni z kwatery i mu zasuszyło trochę.

Pierwszego dnia jak Tima puściłam do basenu to jak wbiegł to parę razy nura zaliczył, wstał i znów pod wodę, a taki szczęśliwy był, że się zasmarkał, zapluł, tą wodą zachłysnął i tak mu nie przeszkadzało. Ubaw był z niego niezły. Ostatnie dni trochę przygasł, już przywykł chyba do basenów i latania półnago. Więc po wodzie już spkojnie chodził, ale i tak radoche miał jak fale włączyli.
Wrzucę jakiś filmik.

Tata dochodzi do siebie po stentach i w sobote idzie już do roboty.

Brat nadal urlopuje. Po alpach był na helu 3tyg, potem znów na kilka dni na helu, a wczoraj pojechał do Hajduszoboszlo, bo usłyszął, że zrobili nowe baseny, zjeżdżalnie extrim...

Szwagierka jest w szpitalu z małym (7miesięcy), bo już ma dosyć płaczu dzień i noc od jego narodzin. Mają go zbadać, czy coś mu dolega, czy po prostu jest histerykiem z natury. Jutro wychodzi.

Postaram się już wpadać w miarę na bieżąco.

Buziaki.
 
Hej Babki,
Ani@k sorry, ze sie nie dopytalam o Patryka...Ale na FB sledzilam, wiec na biezaco i info na temat Twojej wysypki

Terefere brakowalo Ciebie tu nam. Timi super gosciu! I Ty laseczka wystrojona, jak zawsze

Gatto dalej macie upaly? U nas przeszlo w deszcze i tempke okolo 20 stopni a nawet ponizej

Muma no to impra sie szykuje. Ciekawe co Towja lovely szwagierka upichci he he. Super, ze Oli tak zajada, oby zawsze, bo 2 obiady gotowac toz meczace jest

Gochson super, ze serduszko jest i dziec ma sie dobrze. Czekamy na ciag dalszy oczywisice i fotke brzuszka na FB. A jak Adas? Dalej kosi czy przez deszcz musi zaniechac?

Zuzanka
zapracowana jest, muzy slucha, pichci, cwiczy wiec nie ma czasu;-)

Pieknaszyszunia
-e tam, moze Mieszko ma inne preferencje w kwestii smaku. Wyczujesz go co i jak i bedzie mu smakowac dalej. Ale Wy zjedliscie z PAnem Pepa te zupke w koncu czy nie?
No leci ten czas, pamietam jak dolaczylas do nas, a tu Mieszko juz do zlobka idzie

Kok.o? w robocie juz?

Ja bylam na spacerku, potem sie rozpadalo, ale nalozylam pokrowiec i sama mialam kurtke przeciwdeszczowa, wiec moglismy posmigac na spacerku. Bylam w Sparkasse wplacic pieniadze na ksiazeczke dla Janiska(prezent od szefa i szefowej eMa-alem sie zdziwila). Co miesica bedzie wplywac na to konto stala kwota z naszego konta az do ukonczenia 20 r.z. przez Janisa(dobrze, ze jest oprocentowane, bo inaczje jakby w skarpete albo pod materac wkladac) a poza tym bedzie dostawac fajne zabawki czy gadzety.

Cycowalismy dzis sporo na SOFIE ;-) ja z laptokiem pod reka, pilotem, kawka itd. Raj na ziemi. Teraz glodomorek spi, budzil sie i stekal, ale zasnal dalej-ufff.
Janisek juz gaworzy slodko, usmiecha sie, zagaduje i lubi sie pobujac w hustawce sluchajac muzyczki.
Ide odcedzic pierogi i potem mam prasowanie
 
reklama
Aleksis brawo dla dzielnej mamy. Super ze jest lepiej :-) Kilka naszych cennych rad i będzie juz tylko lepiej.
Fajne szefostwo masz;-):tak:
No czas leci nieubłaganie, az dalej myslami nie wybiegam, boje sie:-D:-D:-D

Co do jedzonka Mieszka dzis zrobiłam mu placuszki z kurczaczka, brokuł, jaja, przypraw (prócz soli) i zajadał sam jak dziki :szok: Alez geba mi sie cieszyła.
Zupka poszła out ;-)

Muma Twoje ciasto tez do mnie doszło :-) i mialam dzis piec kruche ze sliwkami, ale em mnie uprzedzil i bedzie z rana robic tiramisu :tak:
No a Oli wie ze mamusia smacznie gotuje to jak tu zostawic cos na talerzu. Miłego weekendu i grilla.

Tere, to brat non stop w trasie, fajnie ze tak moze sobie pozwiedzac;-):tak:
Ti rewelacja na zdjeciach, wiecznie usmiechniety, chyba po mamusi;-)
A teraz co w hucie zapiernicz czy nieco spokojniej?

Miłego wieczorku.
 
Do góry