reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Aleksis dziewczyny pewnie mają rację. Nie denerwuj się i nie martw się kochana.

Gatto to na wieczór prasuj lub rano ja tak robię bo nie dość że nie lubię prasowac to jeszcze te upały :-(

Muma faktycznie już wyprawki trzeba szykować za nie długo koniec wakacji :-(. Ale szybko zleciało.

Szyszuś a Ty jak z teściową ?odpoczęłas?

Kok.o Ty w pracy już ?

Ani@k a Wy jak się macie ?
 
Czesc dziewczyny. My juz wrocilismy ale dalej probuje sie zaklimatyzowac. Teraz siedze z Adasiem wiec czasu mniej no a z drugiej strony leci jak szalony.
Urlop udany. Jeden dzien tylko padalo i postanowilismy wtedy pojechac do Ustki, no ale tak ja zalalo ze nawet nie dalo rady pozwiedzac.
Adas z powodu swojej obsesji nie chcial chodzic na plaze tylko do domku do swojej kosy chcial wracac. Oczywiscie na plazy juz zapominal i ladnie sie bawil.
Przy pensjonacie byl plac zabaw no i kolezanka Ewa, ktora byla jego ulubienica, a ze miala 6 lat to my mielismy w sumie luz. No i dodam, ze corka wlascicieli - umie sie chlopak ustawic. Postaram sie wrzucic jakies zdjecia co jest mocno utrudnione bo nie mam kompa, tylko wieczorem jak em przywozi firmowego.
Aleksis ja tez pamietam ze moj wisial na cycku i az sie tego boje, bo w sumie wtedy byl sam to moglam sobie polezec razem z nim a co teraz bedzie jak beda dwa szkraby.
Gatto milego plotkowania z kolezankami
Muma super ze wyniki Olka takie dobre
Ani@k jak tam te Twoje opuchlizny i pupa Patryka?
Ja jutro mam wizyte o 15:30 a Adas pojedzie do babci. Ogarne mieszkanie, podjade na zakupy, a dziadkowie za wnukiem sie stesknili. W weekend chcemy jechac do babci emka wiec kolejna wycieczka nas czeka tym razem 2- dniowa ale z dzieckiem to mega wyprawa same wiecie.
 
Hej,
dzieki Dziewczynki. musicie mnie kopnac porzadnie w dupsko, bo za bardzo sie przejelam rola.Jestem przewrazliwiona': ze za zimno w domu gdy eM wietrzy, TV za glosno, eM za glosno slucha muzy..biedak sie boi pewnie na gitarze w domu pograc, ze go opieprze. kurde, przeciez my musimy dalej normalnie zyc! A nie chodzic na palcach i drzec, ze sie Janis obudzi. Ja zaczelam wpadac juz w paranoje

Muma sorry, ja pamietam co mi pisalas, stokrotne dzieki, cenie bardzo Twoje rady i pozostalych Mamusiek, ale mialam chwilowy kryzys i zacmienie mozgu. Chodzi mi tez o to, ze przez to b. czeste karmienie zbieraja sie gazy i powoduja bole brzuszka. Dzis wlasnie tak bylo, ssal, potem zaczal plakac, nic ni pomagalo( koncowka termometru do dupki na chwile plus masaz brzuszka) Wiec uzylam Windi- "wiaterek" ze swistem pachnacy polecial mi prosto w moje nozdrza:-DNawet nie bronil sie przed wlozeniem tego, wczesniej zawsze sie buntowal mocno
Bedzie dobrze! Bede se lezec na mojej skorzanej mega sofie, ogladac TV podczas karmienia i basta z tym CIICHO! Aha, podgryzac smakolyki i jesc LODY! Waga leci w dol, wina pewnie tarczycy i cycowania, ale jest dobrze, bo Janis sie staje powoli kluseczka. Ma juz 2 brody, nozki i raczki coraz bardziej zaookraglaja sie, brzusio rosnie, tydzien temu maila prawie 4,5kg, wiec jest dobrze, co nie?

Gochson witaj z powrotem! Kciuki za wizyte! Jest szansa na poznanie plci Fasolki?
 
Aleksis no na poczatku chyba wszystkie mamy swiruja, ale potem przechodzi
Jutrzejsza wizyta pewnie bedzie z usg wiec szanse sa no ale zobaczymy...az sie boje co to bedzie.
 
Aleksis no juz lepiej widac u Was :*
Ja sie nie mądruje bo matkowanie dla mnie to nowość, ale zobaczysz ułozy sie wszystko.
Pamietam ze Mieszko tez był klusek a teraz to długi i raczej szczuplutki. Pod koniec sierpnia bede u lekarza po info ze nadaje sie do złoba to go sobie zwaze i moze uda mi sie zmierzyc.

Gatto a wiesz ze odpoczełam, tesciowa zajmowala sie Mieszkiem prawie non stop to ja myk na drzemke z rana, ona gotowała, sprzatala, normalnie czula sie jak u siebie, i tylko dogadzala nam :-D mogłaby tak czesciej:-)

Dzis ugotowalam Mieszkowi pierwsza zupke, no i zjadł:happy2: byłam taka szczesliwa. Zajada owocki , smakuje prawie wszystko, domaga sie, cieszy mnie to;-)
Zaczął sam siadać coraz czesciej i tak sie zastanawiam czy moge juz go na czas jedzenia wkladac do fotelika na jedzonko?:confused:
 
Hej :-)

Gochson &&&&&&&&&&&&&&& za wizytę , od razu dawaj znać Ciotkom tutaj !! :tak::tak: No teraz z dwójeczką już nie będzie tak lightowo, ale pewnie babcie pomogą , czy w końcu idzie Adaś do przedszkola ??

Szyszunia ja sadzałam Olka do karmienia w foteliku samochodowym Maxi Cosi (specjalnie go brałam do domu). Dopiero jak już sam siedział to w krzesełku do karmienia. Dowiedz się jak to u Was wygląda, w Łodzi zaświadczenie od lekarza do żłobka nie może być starsze niż 3dniowe;-)
A ja dziś jeszcze rozmawiałam ze żłobkiem, w sumie to mnie Pani uspokoiła, że przez te pierwsze dni to one głównie karmią i tulą maluchy, no i pierwsze 3 dni Olek będzie tylko po 3 godziny. A może i kolejny tydzień, zobaczymy jak tam da radę mój mały chińczyk. No bo uprzedziłam, że on dużo gada, właściwie cały czas ale niestety nie po polsku:-D

Aleksis - no od razu lepiej :tak: Jest dobrze i idzie ku lepszemu :tak: A nie przegrzewasz Ty Janiska przypadkiem ?? ;-) (fota z fb)

Gatto - i jak sałatka owocowa smakowała ?? A to tak owoce po prostu czy w jakiejś zalewie %%% ? :-)

Ani@k - jak pupcia Patrysia i te Twoje uczulenia ?? Proszę ładnie tu opisać wszystko. Już była ta sesja roczkowa u Was ???

EMka - Ty w podróży poślubnej czy lenisz się w chałupie zamiast nam tu opisywać jak tam weselisko ?? :happy2:


Zrobiło się trochę chłodniej i od jutra zaczynamy rowerowe wycieczki w czwórkę :tak: Mam nadzieję, że się spodoba Olkowi, na pewno tak :tak:

Spokojnego wieczoru wszystkim :tak:
 
Muma no ja pojde w ost tyg wlasnie do lekarza, nic nam nie mowili ze data waznosci 3 dni:dry:, ale dopytam :*
Co do fotelika to ja karmie na razie w tym fp.jpgew na kolanach jak BLW, w maxi cosi to ja podziekuje bo musialabym po kazdym jedzonku go dokladnie sprzatac, a em by mnie ukatrupił:sorry: Mieszko lubi parskac, prykac ustami, machac rekami, brac luzeczke do reki i z predkoscia swiatla pozbyc sie zawartosci. maxi cosi z ceraty byłby fajowy:-D:-D:-D moze opatentuje;-):tak:

Usciski dla Olusia :*
Gochson kciukasy za jutro
Gatto miłego prasowania :-p, łacze sie w bólu.
 

Załączniki

  • fp.jpg
    fp.jpg
    7,6 KB · Wyświetleń: 23
Zuzanko no niby tak, tylko prasowanie z rana czy wieczora to u nas to samo, bo to nie tak jak w Pl, ze temperatura na noc sie obniza. Dzis mialam w domu (bez klimy) 29,6°C, teraz mam 28,2°C. W zasadzie zadna roznica. Ale teraz prasowac mi sie nie chce :-D

Muma oooo mloda bardzo lubi rower i nawet juz nie stawia objekcji o kask ;-) Dzis bylysmy w warzywniaku i wracajac zlapal nas desz, jakas glupia smieszna chmura nadeszla i ni z tego niz o owego chlusnela. Ale mloda miala radoche, bo upal, wiec taki deszczyk to sama przyjemnosc :-) Wiec ja mysle, ze Oli bedzie zachwycony:tak:
Co do salatki to byla calkowicie all natural, bo kolezanki musialy kierowac i byly 3 dzieciaki chetne na ta salatke;-):tak:dobra wyszla, mniam!

Szyszka nooooo dobra tesciowa nie jest zla. Ja sadzalam mloda na czas jedzenia do krzeselka, nie trwalo to nigdy dluzej niz 20 min. No, ale jak juz dobrze siedziala, nie takie bongo bongo, bo tak to jadla wlasnie w takim bujaczku, ktory musialam codziennie prawie prac.
No i gratuluje zjedzenia pierwszej zupki, niezla satysfakcja, nie??

Gochson ooo to koniecznie zdaj relacje, choc my juz chyba obstawialysmy dziewuszke, nie??
 
reklama
Ja tak na szybko bo zaraz sie zbieram do lekarza.
Pytanie do Mumy bo dzis przyszla pocztowka z wakacji na 100 zl a spodziewamy sie jeszcze przynajmniej jednej bo zdjecie bylo...odwolywaliscie sie ? Cos udalo sie ugrac? Bedziemy pisac o zmniejszenie o polowe ale tak czy inaczej trzeba bedzie cos zaplacic, kierowcy tez nie widac.
 
Do góry