reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzien Dobry,

Gochson zapomnialam pogratulowac juz kawalka Dzidziusia. Super!

EmKa super sobie to zorganizowalas wszystko! A "fachowcy" i ich lepkie paluchy to wstyd. Jak tam Twoja Dzidzia? Jaka duza juz jest?

Pisalyscie na temat tych kremow i sprayow z faktorem ochronnym dla dzieci
Tu macie linka z testu z 2010, te kremy najwyzej zakwalifikowane w tescie sa najlepsze
https://www.test.de/Sonnenschutzmittel-Was-Kinder-gut-schuetzt-4108131-4108139/
A ten z 2008 r.
https://www.test.de/Sonnenschutzmittel-fuer-Kinder-Zwei-sind-mangelhaft-1704581-1704056/
Ten z 2006r.
Lichtschutzmittel für Kinder - Test - Stiftung Warentest
Zauwazcie, ze te drogie kosmetyki z apteki jak Vichy Capital Soleil enfants dostal bardzo niska ocene 4, czyli ocene mierna, a La Roche-Posay Anthelios dostal prawie 3.
LSF to wysokosc faktora, Qualitätsurteil to ocena ostateczna.

Terefere dzis ciezko pracuje. Timu z tatu w dobrych rekach

Muma
jak wczorajszy obiadek sie udal? Gratulacje dla Julki, wzorowa uczennica. A jak sasiedzi-dalej szaleja w basenie i wkurzaja innych?Jasne, fajnie sie pluska w wodzie za free he he

Gatto a jak Cri dzis? Juz po spacerku?ß

Ani@k
dzis jakie plany?spacer i potem pitraszenie pysznego obiaddku dla Patrysia z wiejskich produktow?

Pieknaszyszunia na pewno fajnie sie wszystko ulozy z wprowadzaniem obiadkow, a od wrzesnia Mieszko bedzie zajadal ze smakiem i pobyt w zlobku bedzie dla niego na pewno radoscia. ta, jasne, przeciez w domu opieka nad niemowleciem to jak urlop na Bahama, co nie? He he to teraz M sam sie przekonal, ze ni ma letko

Zawitam moze jeszcze pozniej, podjade do dm po tem krem na slonce dla nas i Synusia
 
reklama
eloo
melduje się na szybko :-)
eM w domu z Młoda od poniedziałku siedzi, goraczka jej już minęła,ale cherla trochę wiec do zloba nie chodzi. hehe jaki ten eM wykończony jest jak wracam:szok::-D zasypia na siedząco hehe Już zapowiedział, ze po dzisiejszej kontroli zwolnienie ja mam wziąć do piątku:-p Teraz widzi jaki to ja miałam urlop przez rok:-p (a wtedy to chyba więcej trzeba było się narobić przy niemowlaku) A on nie musi gotowac, ma wszystko przygotowane, tylko podgrzać.
ufff upały masakryczne, widze,ze Wy tez z Glutami tylko wieczorem lub o swicie wychodzicie.. no inaczej się nie da:szok:
Muma dobrze ze Olus już zdrowieje (i rozrabia pewnie po staremu;-):-)).
tere wypoczeta już do huty zasuwa, tornado nie baba!;-):-):-p

ciężaróweczki w taka pogode tylko w cieniu proszę, na leżaczku czy balkonie lody wcinac, nie łazic niepotrzebnie (no chyba ze te już finiszujące, to może się rozpakujecie szybciej;-))
ucałowania dla wszystkich Glutków małych i większych :** no i mamusiek
(hehehe zagadnienie gotowania warzywek, widze, ze jest bardziej skomplikowane niż się wydaje:-p;-):-D Glutki tez ludzie i trza im jak dla ludzi gotowac;-):-) )

pozdrowionka
 
Śpi już pan Glut to mogę postukać ;-)

Szyszunia , kok.o hehe, no tak, panowie niezwyczajni męczyć się na urlopach, kurka, jakby chłopi mieli w życiu do zrobienia to co my to by padali jeden po drugim po 30stce... Z przemęczenia oczywiście ;-) Na szczęście mają nas i mogą się odpowiednio zregenerować.

To Ewa znów w domku, no tak to już jest. A powiedz, w wakacje też żłobek otwarty macie ?? U nas pracują i tak powinno być raczej ale już przedszkola nie pracują i są takie 'rezerwowe'. Julka lubiła tam chodzić ze swoimi koleżankami z przedszkola bo były nowe zabawki:-)

Aleksis - takiego maluszka do 3 mcy to ja bym nie smarowała żadnymi filtrami tylko po prostu dbała o cień , wiem, że w cieniu też się można przypalić ale nie jestem pewna czy te specyfiki są dla aż takich malutkich dzieciaczków. Ale Ty wszystko posprawdzasz :tak:

EMka - no koniecznie zamki zmień, bo nigdy nie wiadomo co tam komu do głowy przyjdzie..

Jasne, że jestem dumna z mojej córeczki , była i jest grzeczna, super się uczy (choć mało czasu póki co poświęca na to:-p), oby tak dalej. Oby tylko nie poznała jakiegoś czuba, wiadomo, jak facet potrafi zakręcić w głowie takiej dziewczynce..
Dziś nie ma lekcji tylko wystawę swoich prac plastycznych na takim konkursie Talenty Chrobrego, może coś wygra ;-)

Muszę normalnie strzelić fotę sąsiadów w basenie albo nagrać Wam krótki filmik, powinno się udać zza firany na balkonie w naszej sypialni :-p

Oli padł dziś szybko bo od kilku dni wstaje o 5.30 :szok: chociaż chodzi spać o 22 :szok: Cholera wszystko przez ten długi dzień :-D

Dziewczyny, słyszałyście o tym ojcu co zostawił córeczkę pod pracą w aucie ?? Masakra....:-:)-(
 
Muma córe masz zdolniache:tak: pewnie kiedyś jakiś pryszczaty chudzielec jej zawróci w głowie, no ale rozsadna jest wiec chyba większych szkód takie zaćmienie nie narobi;-):-) Zlobek u nas ,z tego co pamiętam, czynny całe wakacje jest, ale w sierpniu miasto nie dopłaca do czesnego, wiec musielibyśmy pelną stawke zapłacić. Zaplanowalismy wiec urlop na sierpień;-)

Straszne to co dziś przeczytałam o 3letniej dziewczynce. Ojciec zapomniał ze miał ja zawieźć do przedszkola (kurna, pewnie taki zapracowany, ze nie ogarnął jeszcze jednego obowiązku:wściekła/y::-:)-() W takim szoku jest,ze w szpitalu psych.wyladował..no nie dziwie się... będzie musiał zyc teraz z tym,ze przez jego głupotę dziecko zmarło:-(
 
a, Emka , zamki to koniecznie zmień jak już te remonty skończysz:tak: my od razu jak tylko odebraliśmy klucze to wymieniliśmy, bo tak to dostep do mieszkania miałaby chyba cała ekipa budowlana;-):-) A te znikające drobiazgi, baterie i inne rzeczy to prawie norma. Nam znajomy wykanczał mieszkanie, ale od znajomych nasłuchałam się o ekipach remontowych i przekrętach :często podwójne faktury, szybko znikające farby, zakup materiałów na ścianki działowe w ilości takiej,ze labirynt moznaby z tego zrobić... no masakra... trza być czujnym niestety
 
Muma to ja czekam na filmik:-D:-D
Nie napisalas jak sie czujesz??
My juz dok. Podpisalismy, Mieszko oficjalnie jest yyyy żłobkowiczem,tak to sie nazywa??!!:confused: U nas jeden caly mc zamkniete, trzeba bedzie kombinowac, ale damy rade!
Lece go uspac. Do pozniej.
 
Szyszunia -. dzięki, że pytasz .Myślę, że to takie chroniczne zmęczenie, które nie minie tak od razu. Pewnie minie dopiero jak zacznę pracować i ruszę 'z kopyta' z robotą, żłobem itp. Gratulacje podpisania umowy, my pojedziemy w piątek , i tak musimy jechać do miasta bo jest msza za tą kuzynkę eMa..

Jeszcze do tego wszystkiego coś mnie w nocy urąbało w łydkę i mi spuchła, wg zdjęć znalezionych w necie to chyba pająk, masakrycznie boję się pająków, w domu rzadko widuję ale na zewnątrz jest full :szok:
Filmik obiecuję:-p

Obejrzałąm na fb ten filmik zamieszczony przez Gatto i normalnie nie mogę dojść do siebie, biedna mała:-( Wczoraj tez ludzie uratowali z samochodu 8latka w Białymstoku...
 
czeeesc

Normalnie za taki brak odpowiedzialnosci rodzicow plakac mi chce :-( w zeszlym roku u nas byla taka tragedia, w sensie we Wloszech, gdzies na poludniu. Zmarl chlopiec. Moja mala byla jeszcze taka malutka, a ja ryczlam normalnie jak to zobaczylam w tv. Jak jeszcze moge zrozumiec, ze ktos "zapomnial" (choc naprawde jest mi ciezko to zrozumiec, bo jak trzeba miec zajeta glowe i czym??) to takiej babie jak z filmiku dalabym po ryju tak konkretnie:wściekła/y::wściekła/y: albo zostawila w samochodzie :angry: Normalnie plakac mi sie chce jak slysze/czytam takie historie.

Muma rob filmik!!:-D:-D a to chroniczne zmeczenie to ci moze na wczasach przejdzie:tak:

Aleksis ten wykaz to cos w stylu tego kremu z lidla hahahha, szkoda, ze nie sa wszystkie przetestowane, ale dobre i to. Ja sobie zamowilam u mamy tej mojej przyjaciolki Lirene mleczko przeciwsloneczne dla dziecia. Przyjedzie w sobote to sobie odbiore.
Aaaaa Aleksis no dolaczam sie do tego co Muma pisala o kremie dla mlodego:tak:albo dla takich maluchow to ewentualnie z filtrami mineralnymi.
Kok.o oj to teraz eM powinien zawsze siedziec z mloda w czasie jej choroby (tfu tfu tych rzadkich przypadkow kiedy Ewcia moglaby niedomagac) to moze odrobi caly twoj urlop macierzynski hehehehe (to tak pewnie bedzie jak Ewcia do liceum pojdzie:-D:-D)

EMka no tak, wiwat ekipy budowlane! :angry:

My dzis z rana wybralysmy sie do mojej przyjaciolki, Cri nadal bije (albo sie przymierza) ta mala Julcie:-:)-(za kazdym razem jej tlumacze, ale to nic nie pomaga. Teraz to juz wlasciwie staram sie ja trzymac z daleka od tej dziewczynki:-(Ta moja przyjaciolka na szczescie jest normalna i mi mowi, ze Cri widocznie jeszcze jest za mala i do tego zazdrosna, ale czy ja wiem?? troche sie tym martwie, bandzior jeden:-:)no:

Aaaa Ani@k pytalas kiedys do kiedy sie daje kaszke i jakos tak mi przyszlo do glowy, ze nawet do 18tki jak bedzie jadl:tak::-D a dlatego mi tak przyszlo, bo znalam kiedys goscia, ktory wlasnie kaszke manne sobie na sniadanie robil, dorosly facet hehehe i jakos tak mi sie skojarzylo:-)

Ale gorac! ciao ciao

Wielkie buziole dla wszyskich i mamus i dzieciufff :-)
 
Hej, :)
Udało mi się odpalić internet, dziś nawet lepiej działa, wczoraj miał zły dzień chyba. Muszę się pomęczyć jeszcze prawie miesiąc. Znowu w zwiazku z tym nie jestem na bieżąco a mogłabym bo nosa z domu nie wystawiam bo takie gorąco. Nic mi się nie chce...wzięłam się za mycie lodówki, bo się nie doczekam żeby mój M to ogarnął- a patrzeć na nią już nie mogę a strasznie często zaglądam ;) Dzieć się wścieka dziś, jej upał nie przeszkadza najwyraźniej. Mnie się chce tylko spać a ta harcuje :)
Znikam do tej lodówki, w piątek mam termin i mam do szpitala podjechac na badania to może coś się dowiem a najpewniej dowiem się że nikt nic nie wie i trzeba cierpliwie czekać. ::)
Trzymajcie się i pa.
 
reklama
Muma ma klime, więc spoko, nie umęczymy się z załogą. A co do Tima to też tak myślę. Chyba za gorąco mu było, bo w domu też mam klime, ale tylko w dużym, a w małych pokojach nie. Teraz trochę żałuję.
 
Do góry