reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Gatto to Cri niezły hooligan! Heheheheh! No dzieci w tym wieku tak mają, ale w końcu zrozumie jak setny raz będziesz tłumaczyć i grozić palcem.

Muma
ja też czekam na filmink.

Koko
ech Ci faceci. Teraz docenia Twoje poświęcenie.

A gdzie Katiuszka?
Znowu walnie posta na koniec dnia, że każdy pozapomina co ma jej odpisać....heheheheheh
 
reklama
Tere rozłóż sie w dużym pokoju i lez:-)
Zmęczona po hucie? No tak wakacje tuz tuz,to trzeba wyglądać jakoś. Szkoda ze do Łodzi mam tak daleko w sensie do Plantacji ;)

Muma dzis tez sasiedzi myją ciało w basenie?
Katiuszka serce sie kraje jak pomyślę o Twoim bratanku:-( bidulek malutki, tez sadze ze dzieciaczki nie powinny chorować, nawet katar powinien byc i obcy!!!:angry: Julus grzeczny dzis? I co zapraszasz te babki do siebie?
Gatto to sie Cristinka w chłopaciarę zmienia... moze to tylko chwilowe, oby!
Jak teściowa sie czuje?
Aleksis :* trzymaj sie dzielnie w dwupaku do 16.06
Zuzu :*
Ani@k jak Patrys znosi upały?

Dziękuję za porady co do wody.
Stestowaliśmy dzis tylko przez chwile ten nowy kubeczek niekapek Mieszka no i rewelacja, polubił go.;-):tak: Troszkę wody popił.
Wydaje mi się ze Mieszko lubi ciepło, tak jak ja i em, wiec duzo spacerujemy w cieniu. Pogoda nam nie straszna. Za to Pepa to ledwo zipie:dry:
 
Hej,

Duszno strasznie, ma być burza , i niech będzie bo już dosyć tych upałów;-)
Wczoraj poszłam spać o 22ej, jestem wykończona po całym dniu z Olkiem, jak on wstaje o 5.30. Do tego eM teraz dostał kataru i kaszle i wiecie co to znaczy - stan jest bardzo ciężki :-D Po prostu leży z przymkniętymi oczami i umiera, wczoraj po raz pierwszy od dawna szlag mnie na to trafiał bo ja ledwo nogami powłóczę o 17ej jak oni wracają a ten z katarem leży nieprzytomny.
Rano mówię: weź z szafki z dolnej półki syrop, tam jest nowy. Patrzę a ten doi z butli Olkowy Drosetux :wściekła/y: Dzidziuś cholera jasna:crazy:
Mam nadzieję,że mu szybko przejdzie :-p

maiev uuu kochana jak masz w piątek termin i masz jechać do szpitala to weź torbę w razie czegoś , ja też tak pojechałam z Julką i to 2 tygodnie przed terminem i zostałam ;-)

Aleksis jak zakupy wczoraj ?? A lody jakie jadłaś ?:-) eM się nigdzie na weekend nie wybiera mam nadzieję :-D

Gatto no to z Cri niezła agentka też :-D Ciekawe po kim taki charakterek ma :-p A tak serio to same widzicie, wiele zależy od dziecia, można sobie wychowywać w ciszy i spokoju, mój też skacze, biega , trąbi i piszczy a ja spokojnie sobie siedzę przecież i eM też poukładany :-) Miejmy nadzieję, że wyrosną :tak:

katiuszka - gdzieś Ty ??? No to teraz masz do nadrobienia hehe,

Oj coraz czarniej jest, lecimy na dwór dopóki nie leje:happy:
Narazie !!

PS
Sąsiedzi się kąpią codziennie, wczoraj już się brałam za kręcenie ale nie było ojca rodziny a bez niego i jego wrzasków to pół zabawy... Zaczekam na komplecik:-p
 
Hej,

Muma no masz racje z tymi eMami , czasem jakby nieco uposledzeni byli, takie zyciowe kaleki sa. Zazwyczaj nie widza, co w lodowce jest, jak przypomne aby sobie moj M cos na cieplop do zjedzenia zabral to wezmie. Ale zazwyczaj zapomina, choc ostatnio sie pilnuje, bo nie chce jadac pozych obiadow. Jestem ciekawa, kiedy wsiadzie na rower, aby dojezdzac do pracy, ma jakies 4,5km:-D To Twoj eM nie widzial ze, to syrop dla dzieci??? Oj z tym lezeniem jego to ja bym zrobila bunt! Raz nie ugotowala obiadu albo cus... Jasne, Ty od rana az wroca sie wylegujesz w wyrze przeciez
Czekamy na filmik o "Sasiadach", moze powstanie cala seria dokumentalna? ;-)

Terefere jak dzien w Hucie? Dzis tez w pracy?

Maiev jak Malutka? I co zostanie Ewa czy zdecydowaliscie sie w koncu na inne imie?Wspolczuje tej pogody, odpoczywaj Kochana w zaciszu domu i lez i pachniej

Dzis po USG dooopa, nc sie nie dzieje, szyjka zamknieta, dzidzius rosnie, moze miec juz nawet ok.3200g. A ja se myslalam, ze bedzie ponizej i rachu ciachu i po strachu z porodem. W sobote musze sie stawic w klinice na porodowce i powinni mi zrobic KTG i zadecydowac co mamy dalej robic. Skurczow zero, Maly rozrabia i nie usiedzi dlugo w jednym miejscu, wiec ciagle musze szukac mu tetna na KTG

A lodow wczoraj nie jadlam,(za to dzis kupilam 2 paczki czekoladowych an patyku) ale za to zjadlam znowu makaron ciemny z pesto rosso i to byl blad. Za tluste jak nic, a potem eM zrobil z ciasta francuskiego takie male paszteciki z tunczykiem i tak mnie zgaga meczyla, ze musalam wziasc cos na to.

Bylam wczoraj w aptece, kupilam te herbatke z lisci malin i poprosilam o probke kremu przeciwslonecznego, no i dostalam Avene mineralny 50+, hypoalergiczny, wiec ok. Lubie kosmetyki tej marki, ich woda micelarna jest super no i w promocji calkiem niedroga, bo 400ml tylko jakies 40zl/10€.

Kok.o super, ze Ewcia juz lepiej sie czuje i Ty mozesz popracowac. Biegasz dalej podczas tych upalow czy czekasz do poznego wieczora?

Ani@k co tam slychac? Jakies plany wyjazdowe na weekend nad morze czy raczej zostajecie u Was na Karaibach? Patrys zaczyna juz probowac wstawac i "chodzic"? Jestem ciekawa, kiedy wydrze z koptyta

Katiuszka wlasnie co tam? Planujesz juz spotkanie na weekend i grila i dlatego nie masz czasu?

U nas cieplutko, parzy sloneczko, ale temperatura na razie okolo 20 stopni, wiec luz. A najchetniej to bym sie wybrala nad jezioro.
Czekam na odpowiedz ws. rezerwacji noclegu(bungalowu) w Domburgu w Holandii nad morzem. Ogladalam ceny na kampingach, ale to masakra. Malenki domek na 4 noclegi to koszt ponad 800€!!! Porabalo ich na maxa,a gdzie wyzywienie, wypady do knajpy, paliwo? To wolalabym juz poleciec gdzies na wczasy, ale to w przyszlym roku:tak:

Milego dnia!
 
cześć

Aleksis ja też miałam książkowe ktg tzn żadnych oznak że poród niedługo, ostatnie ktg miałam w poniedziałek w sobotę urodził się Patryś :-) a chodzić zacznie chyba lada chwila, przy czymś stabilnym np ściana, tapczan, ja czy eM łapie się i próbuje już stawać.. silne ma nogi skubaniec :tak:
a Ty teraz zrobiłaś rezerwację nad jeziorem? przed porodem czy po?
my w weekend jak zwykle, sobota chyba u mojej Mamy bo Siostrzenica ma urodziny, niedziela u teściów..
Muma tak sobie pomyślałam o tych Twoich sąsiadach..bo oni się kąpią w tym wielgachnym basenie.. ciekawa jestem gdzie się załatwiają:baffled: pewnie też do basenu bo jak narobią nawozu w wc w domu to poźniej wytrzymać pewnie by nie mogli.. fuj.. po co ja sobie to wyobrazałam??? :-p
a kiedy będzie wiadmomo czy Jula wygrała coś? musiała przepięknie namalować.. pewnie jakiś konkurs rysunkowo-historyczny?
Kok.o nooo muszę w koncu poluzować trochę bo za mocno się spinam z tym gotowaniem.. wyjdzie jeszcze na to ze będę do 3 roku żyvia słoiczki kupować :baffled:eeee nie, żartuję ;-)
Gatto hehe ja osobiście też lubię kaszkę manną.. fakt, nie jem codziennie.. ale lubię ;-):tak:
Tere noooo kiedyś pewnie zawitam w hucie :tak: i powiem ze 'pani Tere ma mi makijaż walnąć.. nikt inny' :tak:;-)
jak Timi??? apetyt już lepszy???
Szyszka w domu staram się nie robić przeciągów ale też nie zamykam szczelnie wszystkich okien.. ugotować by się można było ;-) Patryk w samym body biega a czasem się zastanawiam czy w samym pampersie Go nie puszczać.. na dworze jak spacerujemy cały czas poluję na cień.. no i sprawdzam kark, jak za mocno mokry/spocony idziemy do domu :sorry:no i daję Mu sok do picia, a jak Mieszko??? jak polubił kubek - niekapek to pewnie woda Mu też smakowała :tak:
Katiuszka ja napisałam w tym sensie ze jak czytam to co napisałaś to w tym też jest to co ja chciałam napisać ale jak już u Ciebie przeczytałam to się zastanawiam czy jeszcze coś chciałam napisać i bardziej o to mi chodziło..

później wpadnę i dokończę, paaaa
 
Aleksis - nie narzekaj, ciesz się, że dorodnieje Ci Synek :tak: Już teraz to lada moment, może czas trochę się poruszać i nieco pomóc Dzieciowi ? Może mały seksik, hmmm ?? ;-)
Właśnie, kiedy ten wypad nad morze, w lipcu, tak ?? Może to teraz wydaje Ci sie dobry pomysł ale z dzidziulkiem takim malusim to ja nie wiem czy bym jechała.. Musisz to wcześniej rezerwować ??
A ten syrop to nie jest napisane, że dla dzieci bo to syrop homeopatyczny. Nie szkodzi, że sam go dla Olka kupował parę tygodni temu :baffled:

Ani@k wiesz , Oli też stał bardzo ładnie i maszerował po łóżku od 9-10 mca życia a chodzić samodzielnie na nogach zaczął po roczku także to nie ma reguły.
Ja nie wnikam gdzie się sąsiedzi załatwiają, cholera może mają już tą wodę, no ja sobie tego nie wyobrażam jakoś :rofl2:

katiuszka - weź no coś napisz bo już się martwię no :tak:

PS
Czy któraś z nas może ze mną skonsultować kwestie podatkowe zakupu auta używanego do działalności mieszanej po 1.04.2014 ? ;-) Niby wszystko wiem ale wolałabym pewna być..
 
Ostatnia edycja:
dziewczynki...jestem, jestem...ahaaa no cześć przede wszystkim:-)
Zalatana jestem, bo się udzialmy z Julciem towrzysko:-D wczoraj byłam na spotkaniu mamusiek, było nas mniej, bo tamtym co nie dojechały, za daleko trochę, następnym razem czyli w przyszłym tygodniu ma być u nich, to znowu nas będzie duuuużo. No i posiedzieliśmy do 19-ej prawie, potem szybkie kąpanie, bo mały padał, micha kaszki i do spania. A ja siedziałam po północy i wysyłałam dziewczynom zdjecia z tych dwóch spotkań. Kurna...net mi tak wolno chodził, że już myślałam, że wyjdę z siebie!!!! spać mi się chciało, a to się wysyła i wysyła...dlatego już nie miałam siły na napisanie tutaj. Dziś tez się umówiłyśmy:tak: miało być u mnie, no ten basen itp., ale nie ma aż tak ciepło, żeby Glutki wrzucić do wody, mój i tak ma śpika po kolana:baffled: no to jakoś tak się porobiło, że mamy iść do piaskownicy na ogródku tej A., co mi nie przypadła do gustu:sorry: nie wiem jak ja to zorbiłam....albo ona...że i ja tam idę:-D noo ale spoko, jestem duża dziewczynka i dam radę jakby coś;-):-)
Zmykam już, znowu przepraszam, że nie odpisuję, ale Wy mnie znacie!!! jak dorwę chwilę wolnego zaraz to nadrobię z nawiązką, nie?;-):-) tylko wtedy notesy z długopisami w rękę, bo znowu pozapominacie co macie odpisać:laugh2:
No dobra, lecę pakować torbę podróżna i w drogę:tak:
Miłego dnia Babeczki!!!!!
 
Aleksis niech synek rosnie a porod jakos zleci
Muma ja nie pomoge bo nie znam tematu
Probuje synka uspic a on lata po domu i na spiacego nie wyglada, ja juz bym z 3 razy zasnela.
Wczoraj robilam badania i niektore poza norma, a tsh mi spadlo do 0,38, jutro ide do endo i mi pewnie dawki zmniejszy.
 
hej,

luuudzie chyba wyparuje....zla jestem od rana, dziec nie chce isc spac, goraco jak jasny gwint, zalaczylam klime, bo nie idzie wytrzymac.
Mloda zjadla zupe i polozylam ja do lozeczka...miauczy sobie tam, ale nie wiem czy usnie:baffled: Zrobilam nalesniki i nie wiem co w nie wlozyc, bo jakos mam tylko ricotte i tyle :eek: ale tak z sama to troche nie bardzo, a dzemem nie chce bo tam wiecej cukru niz owoca:baffled:

Aleksis kurcze strasznie drogo:szok: my w zeszlym roku pojechalismy nad morze z mloda jak miala 5 miesiecy, tylko na jeden dzien, ale w sumie to byl niewypal i wrocilismy po kilku godzinach....za mala byla, za goraco, za glosno....wszystko bylo za:-(

Ani@k a fuuuj, wyobrazilam sobie to, bleeee....swoja droga to jak mozna zyc bez wody?

Nie popisze bo darcie slysze....
 
reklama
Do góry