reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Muma tez w to wierze ;)
Poza tym napisz prosze co za karoca bedziesz sie bujac?;)

Kok.o tez mialas taka sytuacje z tymi torbielami?

Gochson fajnie z takimi maluszkami jak podchwyca cos ciekawego ;) a w jakim wieku jest?

Katiuszka po 1 badaniach prenatalnych juz a w zasadzie przed podjęłam decyzje ze jesli bedzie taka potrzeba to tylko test nifty wchodzi w grę, 1 ciaze straciłam po 2 latach starania wiec teraz dmuchamy na zimne. A na pierwszym było wszystko dobrze i z pappa tez niskie prawdopodobieństwo .
A dlaczego mialas wskazania?
 
reklama
Katiuszka jasne że się nie umówiłam, teraz skupiam się na kolejnej dziewczynie do załogi, a potem wyjazd. Po wyjezdzie pewnie mnie tak wykręci z bólu (bo pojem pyszności i popije drineczków), że umówię się w trybie natychmiastowym. Hehehehhe

Kurczę ja to się boję szczepionek. eM z nim wchodzi, a ja uciekam do pracy. Dla mnie to masakra jakaś. No ale jakbym nie miała wyjścia, to bym pewnie z nim płakała. Najgorzej, że on taki ufny, śmieje się do dr i pielęgniarek, a one go ciach i to jest najgorsze dla mnie.


Emka wszystko będzie ok.

Gochson, no słonko dziś nie pada, to pogoda niezła....hehehehe

Muma to pewnie jezdzi po wsi z zimnym łokciem i się lansuje, że nic nie pisze.
 
Muma, zgubiłas sie w okolicy czy jak? Jak sie kieruje swoje autko??
Tere to masz dzielnego ema, moj to cierpi razem z Mieszkiem, wiec mam ich dwóch do ogarnięcia,he! Ale faktem jest ze dzieciaczki takie ufne a te baby muszą je kłuć:-(.
Katiuszka to macie kilka lat z głowy ze szczepieniami, my kilka mcy, az do roku.
Twoje opowieści sa boskie:tak:;-) ale Ty to wiesz;-) A basen polecam. Juluś kiedyś był juz na basenie?
Ani@k i co robiłaś to ciasto Katiuszki? Ja to nie przepadam za ptasim mleczkiem:eek:, dzis walczyłam czy kupic sobie ciacho bezowe, ale wyszłam bez:baffled:a teraz ema wysyłam po lody:-D jaka to baba jestem czasem niezdecydowana:sorry:
Gatto , Ty dalej podróżujesz?
Aleksis, współczuję zaparć i zgagi. Ale jeszcze chwilka i zapomnisz o tym dziadostwie. Trzymam kciuki za dobre samopoczucie i pogłaszcz Janiska.
Goochson nadal mocno zaciskam!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Słodziak z Adasia i te jego powiedzonka:-D
Zuzanka wyżyj sie na siłce i trzymaj ema w garści! Ściskam :*
Emka nie zamartwiaj sie, bedzie wszystko dobrze. Słuchaj dziewczynek, one dobrze radzą.

U nas dobrze, dzis nas lekko deszczyk złapał na spacerku, ale dobrze ze folie zapakowałam.
Mieszko jeszcze bardziej sie ślini, smaruje mu maścią dziąsła, ale nic nie wyłazi tam.
Zauważyłam ze wchodzi z Pepa w interakcje, gada po swojemu do niego, jak Pepa wsadzi głowę do leżaczka to ten go pacnie reka, Pepa spojrzy wyłupiastymi oczyma i odsuwa sie czekając na ciasteczka, heh. Chyba sie lubią.
Aa zakupiłam Mieszkowi kurteczkę, ładna? Schowek01.jpg

Spokojnego wieczoru :-)
 

Załączniki

  • Schowek01.jpg
    Schowek01.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 15
No jasne, że ja już po wieczornej przejażdzce :-D
Ale łokieć ciepły, nawet trochę ogrzewanko włączone.
Byłam z 10 km w trzeciej wsi zatankować !!!;-):tak: Już eM powiedział, że z powrotem nawet nawet:-p

EMka żadna tam fura, Renault Twingo II ;-)

Szyszunia -
śliczna kurteczka :tak: Fajnie , że się chłopaki, znaczy Mieszko z Pepą dogadują powoli:-)

katiuszka
ja Ci mówię, rób prawko, tam podobno łatwiej jeszcze, wrócisz do PL i będzie jak znalazł:tak: SUper, że Juliankowi nic nie dolegało po szczepionce. Co za debilka z tej piguły hinduskiej, wody mu chciała zapodać w trakcie płaczu:baffled:

Miłego wieczoru Dziewczynki !!!:-)
 
czesc babolki:-)
z góry przepraszam, ale doczytałam tylko z dzisiaj wpisy..nie gniewajcie sie:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Gochson cien cienia???? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& matko nie wiesz znawet jak mocno trzymam te kciuki!!!!!! :** a plamienie to takie w terminie @ chyba jest...
hehehe dzieciaki są niezłe! f:-Daktycznie, szybko wszystko podłapuja i wtopa gotowa!
eM Ka u Młodej tez na połówkowym wykryli torbiel splotów. DOstałam skierowanie na powtórke badania do szpitala, ale zanim sie doczekałąm (ok 2 tyg) to juz sie wchłoneły Wiec nie martw sie tym, to podobno czeste i prawie zawsze sie wchłaniaja. Tylko nie wiem po co az na amnio Cie skierował??:eek: hmmmm
Aleksis u nas nie jest zimno, temp.akurat na bieganie..
wiecie co, dzisiaj doswiadczyłam czegos,o czym tylko czytałam i mialam nadzieje ze mnie nie trafi :sorry:(a pisali,ze kazdego biegacza w koncu to dopadnie:-p) hyhy.. polazłam biegac, w planie było 8-10 km spokojnego biegu, a tu po 4 km jak mnie nie przyciśnie!!!! :szok::szok:normalnie oglądałam kazdy krzak po drodze, do wystawienia doopska zachęcały mnie nawet cienkie drzewka :-Dhehe. w koncu przeszłam do marszobiegu, modliłam sie zeby sie nie zes..ć w gacie..:szok::sorry: no i nie dałam rady.:-( Niedaleko domu nawoziłam pole rzepaku:-D (dobrze, ze miałam chusteczki, no i nikt nie przechodził, zreszta nie było mnie widac w tych kwiatach:-D)
no nikomu nie zycze takiego ciśnienia:no:
Muma, dobrze myślałaś. W biegu startuja firmy i korporacje, ale ja se pomyslalam, ze czemu my nie? Zebrałam chetych i nawet "huta" opłaciła nam wpisowe ;-). Wpisowe jest oprzeznaczane na cele charytatywne. No gratuluje bryki!! to dzisiaj śpisz w samochodzie?;-):-)
katiuszka no prosze, to Julus chyba przezył to poprzednie szczepienie, skoro babe zapamietał:sorry:.. Moja nie pamietała, ale jak tylko igłe wbili to od razu ryk :-(Biedny Juluś:-:)-( Ta hinduske chyba bym w d.. kopnela:wściekła/y: hehe ale musialas faktycznie jej warknąc skoro takiego przyspieszenia dostała:-);-)
zuza SUPER!!! bardzo dobrze to zaplanowałas,:tak: Ty sie odstresujesz, wymęczysz, a eM z Myszą sie dogada i nauczy obsługi dziecia ;-):-) Ciesze sie,ze u Was sie zaczyna ukłądać :**
tere cholero, naprawde nie zwlekaj z tym badaniem,, zaraz Ci kopa zasadze! no co za baba! woli sie z bólu zwijac.. No a chociaz fajna ta nowa dziewczyna? zatrudnisz ją? czy jeszcze bedziesz rekrutacje robiła?
 
kok.o :-D to sobie pobiegałaś :-D
Miałam tak jeden raz w życiu, niestety w środku osiedla, nie powiem gdzie musiałam zakończyć ale musiałam i już :-D Było lato, wieczór i tłumy ludzi na balkonach jako widownia. Wiem co to znaczy i współczuję ;-)

tere - ​marsz na badania !!!! Nie boisz się jechać ??
 
reklama
Do góry