reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej!
Ja na moment, podpisuję listę obecności i uciekam obiad zjeść póki Julek śpi.
Ja skończę, a jeszcze się nie obudzi, to wpadnę jeszcze na dwa słowa.
A teraz mykam już i życzę miłego dnia!!!!

Muma spałaś w aucie???;-):-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Melduję się wreszcie wolna jak dzika świnia... tzn. od pracy wolna bo już na tym tutejszym macierzyńskim. Teoretycznie siedzę od 2 maja ale w Polsce chwilę posiedziałam to na neta czasu nie miałam. Nie wiem kiedy uda mi się pojechać znowu...
Siedzę, leżę, piorę i prasuję i takie tam..i czytam Was...takie mam interesujące życie :-):-)
I usiłuję przemówić dzieciowi do rozumu, bo pozycja jaką przybrała Jaśnie Pani nie jest najszczęśliwsza dla nas obu..Ale czy to coś da...Mam zgryzotę troszkę...

Muma - gratuluję autka i życzę dużo radochy z jazdy. My też mamy Renault ale Lagunę Kombi i jesteśmy zadowoleni (tfu tfu), wygodne i ma dużo schowków..to mi się podoba.
Gochson - trzymam mocno kciuki. Będzie dobrze,
Znikam i pozdrawiam
 
Koko fajna dziewczyna ale musi jeszcze parę rzeczy doszkolić z racji, że nie pracowała na Lorealu. Młode fryzjerki nie przykładają się do pracy, bo są tak uczone, albo takie pokolenie. Najważniejsze, że miła, potrafi zrobić wszystkie usługi, otwarta do ludzi, a SZKOLENIA pod kątem technik pracy Loreala to już jej zapewnię. W sobotę jestem z nią jeszcze umówiona na męskie strzyżenie i jeśli wszystko ok. będzie to biorę ją.

Katiuszka
letę 28ego w nocy, czyli już niebawem. Biedny Julek. U nas nic nie widać ani nie słychać.

Gochson o faken! Na razie nie zapeszam, nie gratuluję!
 
Gochson wiedziałam, wiedziałam :-):-):tak::tak: Nie gratuluję, trzymam kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Gochson kciuki nadal mam zaciśnięte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I fluidki ~~~~~~~~
Walczcie kochani :-**

My dzisiaj po usg genetycznym i wszytko w najlepszym porządeczku
:tak:
Dzieć kicał i hasał że dr nie mógł go przez dłuższy czas z profilu złapać . Tylko się tyłeczkiem wypinał na nas :-p:-p
Uczucie wspaniałe

Pozdrawiam was mamuśki i ciężarówki i staraczki:tak:
 
Do góry