reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :) Troszkę mnie dawno nie było, byle do 1 maja bo od tego dnia mam wolne i nie będę po pracy padać na pysk..A teraz ciągle padam i nic mi się nie chce..doła mam..w zasadzie ciągle. Właśnie ozdrowiałam ...tfu tfu...całe Święta leżałam w łożku. Obie nas z Aleksis jakiś niemiecki wirus chyba dopadł w tym samym czasie...No i jeszcze zgaga....ja mam od 2 miesięcy w zasadzie co bym nie zjadła, a nawet jak nie jem,..co godzinę czasem...pepsi, migdały..nic nie pomoga. Wymęczona jestem tym. Jak jest naprawdę źle to pomaga Gaviscon w płynie ale nie chcę się za często faszerować...a cholera czasem jest tak mocna że aż łzy lecą. Nikomu nie życzę.
Lecę spać bo pobudka o 5 znowu.........

Muma - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. I gratuluję prawka. :tak:
 
reklama
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Wam za życzenia i za WSZYSTKO moje Kochane :-):-):-) Na pewno nie zapomnę tych urodzin, zrobiłyście mi ogromną niespodziankę :tak::tak::tak:
Buziaki i spokojnej nocy *** ;-):-)
 
Hej,

Ja tez czekam na relacje urodzinowe Mumy

Ullenia to kciukasy za cykl. Napisz czy jakies wspomagacze uzywasz typu ziola Ojca Sroki mieszanka nr 3, olej z wiesiolka, witaminki itd. Mysle, ze zawsze warto sprobowac. Spytaj Gochson

Caterina Kochana, ani sie waz cos robic cy podnosic!!!! Plamka krwi to moze byc pierwszy sygnal, ze masz dac na luz i tez w tematach damsko-meskich bym uwazala. Ja mysle, ze ten pobyt w 14tc u mnie byl wlasnie tym spowodowany. Trzeba chuchac na zimne i odpoczywac ile sie da, spacerki spokojne, dobre jedzenie i myslenie o niebieskich migdalkach. Kciuki trzymam mocne.

A propo Sinupret-na niemieckiej stronie producent napisal, ze nie zaleca sie stosowania kobietom w ciazy czy matkom karmiacym. Musze jakos wytrzymac bez, wieczorem jest gorzej, ale termofor pomaga i bol schodzi

Maiev-no to jeszcze niecaly tydzien i juz masz macierzynskie. Uff, nareszcie. A zgaga to jest potwor nie do wytrzymania. Mnie wlasnie meczy ta cholera, serio tez mam juz stresa, aby cokolwiek zjesc. Po jakies 1 h po posilku sie zaczyna. Czasem biore tabletke z natronem, ale staram sie unikac, bo tez niby nie wolno. Pepsi czy cola ani migdaly nie pomagaja mi. Moze ten Gaviscon sobie kupie.

Terefere, Gatto ej jaki watek Starzejemy sie? sie pytam??? Ale sie usmialam z tego, strzykajace kolana itd

Kok.o dzis chyba kazdy przechodzil ten gorszy dzien, ja tez a zeby mi nie rosna choc ze 2 mogly by sie przebic na nowo:-D Ewunia i tak jest super dziecko, az pozazdroscic. Ucaluj Kluseczke

Katiuszka no ta Kasia to jest gigant, ma dziewczna zaparcie. Jak Julianek?

Gochson jutro tez masz home office czy juz do firmy? Adas przedzej czy pozniej sie nauczy, ale wiadomo, przypilnowac trzeba w takiej sytuacji, choc nie zawsze sie zdazy. Babcie maja wszystko pod kontrola:tak:

Zuzanka kciuki za spokojna nocke

Jolasia a co ze starankami?
 
Hehehe, starość, starość, no wiecie, co ja mam powiedzieć :-D A mnie strzykanie w kolanach przeszło odkąd mamy chałupę i zapitalam 16 razy dziennie w tą i z powrotem na górę - to może stepper polecam czy jakoś :-p
 
"Ullenia to kciukasy za cykl. Napisz czy jakies wspomagacze uzywasz typu ziola Ojca Sroki mieszanka nr 3, olej z wiesiolka, witaminki itd. Mysle, ze zawsze warto sprobowac. Spytaj Gochson"

Aleksis1
nie stosuję żadnych wspomagaczy.Ze względu na moja chorobę nie mogę za bardzo szaleć z nowościami i muszę uważać co jem,żeby nie skończyło się wymiotami albo z drugiej strony.Jak się zacznie zaostrzenie to mam kilka dni wyjętych z życia:baffled:
A o tych ziołach to słyszę po raz pierwszy.Poczytam czy mogę pić i zobaczymy:tak:
Gochson możesz coś zaproponować?

A teraz na... i spać:-D
Do jutra:)
 
Dziewczyny, już nie męczmy dziś Mumy o te opowieści urodzinowe :-) Nie dość, że dziewczyna przezyła lekki zawał z samego rana, potem imprezka z ulubioną szwagierką ;-), no to teraz pewnie zalicza urodzinowy seksik:tak::-D Jutra ją przyszpilimy i będzie musiała napisać jak było:tak:
A ja Kochane spadam do wyrka, bo jestem więcej niż pewna, że będzie polka z przytupem- jak to nasza Gatto mówi:-)
Młody w dzień pospał tylko godzinkę, słaby ma apetyt, to już wiadomo na sto procent, że zęby.
Życzę spokojnej nocy wszystkim mamusiom, staraczkom owocnych i miłych przytulanek, a ciężarówkom nocki bez zgagi!!!!
do jutra!!!!!
 
Katiuszka nasza mloda tez slabo je, czyzby tez zeby??:szok::szok:
poszla spac z kluczami do samochodu:baffled: no co ja mam z nia zrobic??:-p:confused:
 
Witam dziewczynki


Caterina to wypoczywaj teraz, nie ma co biegać do pracy i się przemęczać.


Koko a gdzie Wy jedziecie, bo u mnie słabo z pamięcią A jak dziś Ewcia, lepiej ?


maiev no to maj już niedługo i sobie odpoczniesz


Aleksis ja z pracy nadaję i wczoraj i dziś. Home office z Adasiem nie przejdzie, musiałabym się w domu ukrywać.


Muma czyli z tego co piszesz najlepsze na strzykanie to wybudować dom, muszę o tym pomyśleć zanim mnie złapie.


Ulenna ja piłam te zioła, to mieszanka ziół:
lebiodka { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Do tego wiesiołek do owulacji.


Poczytałam trochę o tej Twojej chorobie - brzmi poważnie. Myślisz ze to przez nią tak długo nie wychodzi? Rozumiem, że jesteś pod kontrolą lekarzy. Miałaś robiony monitoring w cyklach -wszystko przebadane ?
 
reklama
Hejka :-)

Rano miałam problem z logowaniem, zresztą Ani@k też ale już widzę jest OK:tak:

No co by tu powiedzieć, troszkę mnie słonko dzisiaj razi :cool: Ale ogólnie to miłe uczucie :happy2: A jak patrzę na moją galerię to już w ogóle :-)

katiuszka -
skąd wiedziałaś ?? :-):-p A jak u Ciebie nocka ?? Dał radę Juluś bez cierpień ząbkowych ??

Gatto - hihihi, widzę tą Twoją śliczną laleczkę jak zasypia z kluczykami do auta , super !!:-) Wszystko im damy, byleby tylko spokój był...

Gochson fajnie, że zaplanowaliście urlop. Miło tak czekać i czekać, no a potem jechać. Oby tylko ładnie było bo nad tym naszym morzem to różnie bywa. Ale ja i tak lubię bardzo :tak:

ulennia - wiem też trochę o Twojej chorobie, uciążliwe ale co zrobić, trzeba z tym żyć to trzeba. Kobieta tak wiele wytrzyma ... Może skonsultuj te ziółka z lekarzem. Tu u nas wiele dziewczyn piło i są efekty:tak: Musisz się tylko liczyć z tym, że to raczej chłopiec jest po ziołach i to średnio grzeczny ;-)

kok.o -jak tam Ewcia ?? mam nadzieję, że to zębole i nic się nie wykluło z tego wczorajszego osłabienia :sorry2:

caterina odpoczywaj !!! chrzanić wszystko !!! teraz inne są priorytety ale Ty przecież o tym wiesz Mamusiu :tak:

Aleksis , maiev współczuję bardzo tej zgagi, to straszne , może to przez to niemieckie żarcie faktycznie...

zuza a Ty jak tam żyjesz kochana ?? Ja prawko odbiorę jakoś za tydzień to już niedługo przyjadę i się wyśpisz nareszcie , jsteśmy umówione :tak:

tere - dziś huta czy dzień odpoczynkowy ?? W czwartki chyba nie pracujesz ?? To dlaczego nic nie piszesz ? :-)

Wiecie Oli też chodzi tyłem i jeszcze czasem z zamkniętymi oczami, jakieś dziwne te dzieci...

Jejku, Olek mi dosłownie na głowę wchodzi:eek: Wrócę jak go uśpię :-p

Dzisiaj jeszcze mam ciasto do pieczenia dla eMa na jutro do pracy bo ma imieniny. U nas tak zawsze impreza za imprezą, wczoraj też teść miał imieniny...

Narazie !!
 
Ostatnia edycja:
Do góry