reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Muma tak tak w czwartki leże z pęporem do góry,nie pracuje. Dziś trochę ujeżdżam,bo po świętach w hucie pustki w towarze i środkach czystości. Teraz do Makro zapitalam.

Oluś tez chodzi inaczej?

To te dzieci nasze z jakiejs innej planety.

Muma nie doczytałam,czy nie pisałaś co dostałaś na urodzinki?
 
Czesc,

Biedne dzieci z tym zabkowaniem. Nie moglyby sie juz urodzic z zebami???:-DAle to wtedy (.)(. ) bylyby biedne

Gatto Twoja principessa musi byc slodka, maly skrzacik z kluczykami, moze tez jej sie juz sni prawo jazdy?

terefere nic nie piszesz o Tymusiu:-(Mam nadzieje, ze guz juz malutki i synus dalej smiga jak maly motorek. Muma dostala sliczna zlota bransoletke, kwiaty oraz karnet na zabiegi pielegnacyjne:tak:

Katiuszka zabkowania ciag dalszy, co? Cale szczescie, ze nie musisz wstawac rano do roboty, bo to bylaby masakra

Gochson dobrze, ze wyjedzacie na wakacje. Odpoczniesz, nabierzesz sil i spedzicie fajne dni razem. My moze wyjedziemy gdzies blisko do Belgii albo Holandii na pare dni. Na slonce i upal nie ma co liczyc, bo to Morze Polnocne, ale klimat jest fajny

Ja juz po zakupach, cos na obiad i w drogerii pare *******ek do szpitala kupilam, takie bezzapachowe kosmetyki dla siebie. Mydelko Bialy Jelen, ktore polecala Muma mam ale w kostce, to bede w domu uzywac. Teraz czekam na DHL, kolejna dostawa he he. Aha i w aptece ten Gaviscon na zgage, moze mi pomoze

"Pochwale" sie: dostalam mandat, cud jakis czy co bo tylko 35EUR;-)Te k... y postawily radar przy wyjezdzie z autostrady, pewnie schowaly go w krzakach. Dobrze, ze nie jechalam szybciej, bo teraz to bym chyba plakala nad soba i swoja glupota czy pechem
 
Dzień dobry:)
W końcu przyszedł czwartek,a jutro piątek,piąteczek,piątunio:-DJeszcze sobota,niedziela i tydzień wolnego:-)
Gochson niezła mieszanka:-)Popytam w aptekach,może uda się część dostać.
Jak pisałam wcześniej,kilka lat temu poroniłam,ale choroba nie miała na to wpływu.Mieszkam niby w sporym mieście,ale znaleźć dobrego ginekologa graniczy z cudem i od kilku lat chodzę do tego samego.Byłam tam na kontroli kilka miesięcy temu,chciałam porozmawiać o tym,że mamy problemy z zajściem,to pielęgniarka powiedziała,że przecież mam dopiero 31 lat a tak w ogóle po co mi dzieci:szok:

Jestem pod opieka gastroenterologa w MSWiA w Warszawie,co dwa miesiące wizyty kontrolne i u siebie w Żyrku.Musze tylko badać ALAT i ASPAT i brać codziennie te moje nieszczęsne 8 tabletek:dry:

Muma może być chłopiec a nawet dwóch:-D
Mój też ma jutro imieniny.Na szczęście prezent mam już z głowy.Zażyczył sobie koszulki z Metallicą na lipcowy koncert,dobrze,że bilety kupił sobie sam:-D
 
czesc i czolem!

chyba tu dzis bylam, ale tylko przelotem, poczytalam i poszlam precz:-D

U mnie juz dzis piatek, piateczek, piatunio, booooooo jutro jest jaka festa narodowa i sie nie idzie na roboty, wiec moge powiedziec, ze dzis dla mnie piatek jesthihi:tak:

Ulennia co za debilka ta pielegniara, bym jej powiedziala, zeby se pilnowala wlasnego nosa, a nie takie glupoty normalnym ludziom gadala. A po ziolkach to niezle ziolka tu nam charcuja:tak:;-)

Aleksis hihi ciesz sie, ze tak malo:-p moglo byc gorzej plus punkty:eek: czyli co?? juz wszystko gotowe, kupione, przygotowane?? a ty w ogole jakis kurs przedporodowy robilas?? bo jakos mi to umknelo:confused:

yyy nie pamietam juz co komu mialam pisac...skleroza, albo mozg mi sie wyczerpal...

Sluchajcie babole te co maja dzieciaki w wieku mniej wiecej mojej corki...inne tez moga sluchac i dodac cos od siebie, bo to pytanie bedzie hehehe
W swieta widzielismy sie z naszymi znajomymi, co maja synka o miesiac starszego od Cri i on normalnie gigant jest. Ona juz go ubiera na 2-3 lata (chodzi mi o ciuchy) mimo, ze nie jest duzo wyzszy od Cri to wazy jakies 15 kg i nosi buty w rozmiarze 24. No moja przy nim to patyczak jest.
Ja ja ubieram w ciuchy na 80 cm, wazy 9,5 kg i buty ma w rozmiarze 20. Mimo, ze je wlasciwie wszystko, jakos tak mi sie wydaje, ze stanela w miejscu i ani nie rosnie, ani nie tyje...Pamper nr 4.....no troche sie zaczelam martwic. Ja wiem, ze kazdy dziec inny jest, ale powiedzcie mi jakie "wymiary" hyhy maja wasze dzieciaki. Ani@k tylko mnie nie dobij i nie mow, ze Patrys juz w 80 jest ubierany:-p Eee to chyba juz bylo pytanie:tak::-D
 
elooo:-)
alem zmokła! :szok:masakra:szok: cały trening lało, zaczeło chwile przed, a skonczyło jak na rower wsiadłam w droge powrotna. No ale twarde sztuki jestesmy i biegalismy dzielnie;-):-)
dzieki dziewczynki, Ewcia...hmmm..bez zmian:sorry2:. Po powrocie ze żłoba marudziła i ciagle na rece chciała...nie wiem co z nia jest, na chorą nie wygląda (troszke pokasłuje, no ale nic powaznego, temperatura normalna). Wydaje mi sie,ze to ze zmeczenia troche, padła ok 19.
Gochson jedziemy do jakiegoś Grzybowa...czy jakos tak:-p
Aleksis współczuje, naprawde, ja miałam lekką wersje zgagi, a i tak upierdliwe to było. A polizei na brzuch nie patrzyło? ciężarnej mandat??????:szok::szok: eeech szwaby..;-)
ulennia hehe pielegniary czasem sa niezłe (sorry caterina ;-):-p) Kiedys poszłam do najblizszej przychodni, sportowej, bo tam maja lab i mowie w rejestracji, ze chce zrobić badanie beta hCG, a ta gały we mnie wlepiła, spojrzała na koleżanke i pyta mnie "co?":-D. No to ja mówie, ze taki test ciązowy, ale z krwi, a ona "test ciazowy to z moczu sie robi":-D:-D. hehe w koncu nie zrobilam tam tego badania, bo lab juz zamkniety mieli.
Gatto na moją pasuja ciuchy 86, ale teraz jak kupuje to na zapas 92, wiec czesc ma za duzych. Wazy jakies 10 kg. Wydaje Ci sie,ze Cri staneła, ja miałam to samo dopóki zdjec sprzed 2 m-cy nie obejrzłam, jakas róznice widac:tak:. A pamper nr 4 jest chyba do 18kg, wiec jeszcze dłuuuuugo go ponosi huy huy:-) A ten 15 kg dzieć w wieku mojej Młodej to przegięcie:szok: jakby ona tyle wazyła to chyba by się toczyła...
Muma seeeeeks? w Twoim wieku????:eek::confused::szok::szok::-D;-)
 
ulennia a czemu tak często odwiedzasz gastroenterologa? Ja ostatnio też bywam, ale muszę dokładne badania zrobić, bo coś mi chyba wrzodziska wróciły, z tym, że teraz bóle nie chcą przejść po już prawie 3 miesiącach brania leków.
No i życzę Ci blizniąt...hehehehe A pielęgniarka to niezle ma zryty łeb skoro tak do Ciebie powiedziała. Nie powinna pracować w zawodzie.

Gatto ja CIę pocieszę, bo Ti jest identyczny. 9,5kg, rozm 80, bucior 21. A 15kg to waży Lena szwagierki i ma 2 lata i jest gruba. Nie patrz na to. Fakt, że ja i Ty mamy drobne dzieci, ale lepiej takie zwinne glizdy niż shreka mieć w domu. Moja kumpela teraz do mnie napisała, że może ciuchy dla małego by mi przywiozła, bo chyba mój jest mnejszy niż jej. To ja piszę, że kupuję już 86, bo 80 mam dużo i teraz nosi. A ta na to, SUPER, to dam Ci, bo mój już wyrósł, nosi 92. A ja coś tak myślę ile on ma, ale chyba jest młodszy... No i nie ma jeszcze roku. Więc poprosiłam fote, a tam śmieszny grubasek, fajny. No i nie sądzę że ma tyle wzrostu...heheheh. Lena nosi 116 a nie ma jeszcze fizycznie metra. Także każdy jest inny łobuz.
 
reklama
a koko biegałam,ale dziś była katastrofa, myślałam że umrę. Świąteczne lenistwo mnie wykończyło. 3km w 24 minuty, masakra. A czerwona byłam jakbym 100km przebiegła. Ale w deszczu jak Ty nie mam na razie chęci biegać, na szczęście u nas super pogoda!
 
Do góry