reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Oj, oj ,oj, ale wiadomość :-) :-) :-)
Carioca Gratulacje:-) :happy: :-D Super !!!!!!
Sensi jeżeli koleżnki z BB mówią, że bądzie ok to tak będzie:happy: Naprawdę super,że cytologia II:-)
Dosiak, Jaguś witajcie!
Vonko jaki kolor mebli masz w kuchni?Moje miały być montowane we wtorek, ale czegoś jescze brakuje i pewnie wypadnie sobota:no:
Najka zgadzam się w 100% baaardzo miły piątek:-)
Kto następny w piątek zrobi nam taką niespodziankę?:-)
Ściskam Was wszystkie:-)
 
reklama
To teraz po tym piątku przemiłym życzę dobrej nocki! :-)Idę odsypiać ostatnie zbyt krótkie noce.

Antila też licze na wiecej takich piątków! Do roboty dziewczyny! Chociaz moje testowanie w niedzielę następną, tylko jakoś teraz mniej nadziei, ale będę się starać o nią...:unsure: Dobrej nocki!
 
Witam was Moje Drogie!!!

Na poczatku skladam wam serdeczne zyczenia wszelkiej pomyslnosci w Nowym 2007 Roku!!!

Carrioca77 - SERDECZNE GRATULACJE mamusiu!!!!!

Ja w przyslym tyg mam urodziny... ale wlasne dzis dowiedzialam sie ze wymarzonego prezentu juz nie dostane:no: ...jak co roku reszta..:-( W tym roku rozpczal sie 3 rok staran... I jest to raczej smutna refleksja... Wszystkie znane mi tu od lat forumowiczki juz dawno urodzily swoje dzidziolki albo nosza je juz pod sercem... Ja nawet nie wiem co jest przyczyna moich nieowodzen...Chyba niezbyt mi sie udal ten poczatek roku...

pozdrawiam was wszystkie serdecznie
 
Witam wieczorową porą :-)
Jutro zrobię nowy test, nie mogę sie doczekac, mam nadzieje ze bedzie wyrazniejszy. Wlasnie obudzilam się z drzemki, padłam po robocie, nawet mi sie po wyprzedazach nie chcialo pochodzic:szok: !
Czuję jak się coś w dole brzucha dzieje, takie lekkie ciągnięcie.

A Głównemu Sprawcy nie wytrzymałam i powiedziałam już dzisiaj. Kupiłam taki kombinezonik, taki jaki miesiąc temu kupiliśmy dla synka znajomych, bo tak nam się podobał. Więc jak dostał to myślał, że kupiłam dlatego, że się podobał, na zapas, zupełnie nie załapał o co chodzi. Aż w końcu żaróweczka mu się zapaliła i jest szczęśliwy. Dopadło go poczucie odpowiedzialności, planuje przyszłość :-)

A do mnie powolutku dociera... Nie szkoda mi wolności i braku odpowiedzialności. Postanowiłam, że nie będę się zamartwiać o przebieg ciąży, czy mój dzidziuś będzie zdrowy. Zobaczymy czy mi wyjdzie :-)

Dobranoc 30tki. Życzę dwóch kreseczek każdej z Was kochane.
 
Carioca77- mysl pozytywnie,a wszystko bedzie dobrze! trzymam za ciebie kciuki....

a mi przeziebienie chyba przechodzi... juz mnie uszy nie bola,ale to moze byc efekt leku,ktory mi poradzila polska aptekarka.... w kazdym badz razie ide sie przygotowac na nasze barabara coby nie przegapic pazdziernika :laugh2::-D...
milej nocki zycze i wam!
 
Majeczka- moze pojdz do kilku roznych lekarzy i niech ci porobia badania i porownaj ich opinie... moze sie w koncu znajdzie jakis co bedzie wiedzial jak ci pomoc....
 
Jagus33- witaj! 33 jest rownie dobrym wiekiem na mame jak 30 wiec glowa do gory i do "roboty" bo my sie szykujemy juz na pazdziernik,chociaz i wrzesniowki sie jeszcze znajda poza Carioca77.... poruszanie po bb jest dosc proste i znajdziesz wiele interesujacych jak i bardzo wkurzjacych wypowiedzi ( szczegolnie moich u styczniowek2007).... jestesmy tu dla wzajemnego wsparcia i zawiazujemy mile przyjaznie...
 
Nie mogłam spać, bo się nie mogłam doczekać porannego testu. a tu się okazuje, że ta druga kreseczka nic wyraźniejsza nie jest :baffled:
Za to tempa i tak poszła w górę, a będę uważać się za zafasolkowaną, w nosie. Co mi szkodzi.
Czego ja w tym cyklu nie wyprawiałam, żeby się udało :laugh2: .... nauczyłam się wreszcie robić wykres temperatur (polecam), Castagnus, pietruszka, "prokreacyjne" pozycje, później leżenie z tyłkiem u góry po półgodziny, ale najwyraźniej się opłacilo :)

Jaguś33- witaj, nie myśl o wieku, 33 lata to jak napisała Ewa niewiele więcej od 30. Zrób sobie suwaczek i działaj :) Trzymamy kciuki.

Majeczko - Wasze badania - obojga - są w porządku i mimo to nie ma jeszcze bobaska? Ja bym sugerowała wybrać się do specjalistycznej kliniki leczenia niepłodności Elżbietce to pomogło ;) Mierzysz temperaturę w cyklu?

Ewa - mam nadzieję, że z każdym dniem będziesz się coraz lepiej czuła. A czy Ty przypadkiem nie zdążyłabyś jeszcze na wrześniówki?

Vonka, Najka, Antila, Lastrada - dzięki dziewczyny :-)
 
reklama
A propos prawa pracy:

Od momentu zajścia w ciążę (tzn. od pierwszego dnia ostatniej miesiączki), w stosunku do pracownicy obowiązują szczególne regulacje prawne, których celem jest wzmocnienie ochrony trwałości stosunku pracy, ograniczenie zakresu prac, jakie mogą być wykonywane przez pracownicę oraz szczególne uregulowanie w zakresie przepisów dotyczących czasu pracy.

Choć pracodawca związany jest ograniczeniami związanymi z ciążą pracownicy od momentu uzyskania informacji o jej stanie, to warunkiem niezbędnym do skutecznego powoływania się na przepisy dotyczące zatrudniania kobiet w ciąży, jest przedłożenie pracodawcy świadectwa lekarskiego stwierdzającego stan ciąży (art. 185 KP). Świadectwo takie wydawane jest prze lekarza, przy czym przepisy nie wymagają, aby był to specjalista ginekolog.
 
Do góry