reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Carioca masz rację :tak: prawo pracy chroni wszystkie ciężarne.Ten trzeci miesiąc dotyczy przedłużenia umowy jezeli wygasa po ukończeniu tego miesiąca.Czemu już nie śpisz mamusiu?Teraz musisz dbać o siebie:-)
 
reklama
Wyspałam się jak cholera. Wczoraj spałam od 19tej do 23ej, a potem od 1ej do 6tej - a i tak budziłam sie co 2 godziny by sprawdzic czy juz rano by móc zrobic nowy test ciazowy :-)
 
Witajcie!
Carioca gdzie Twój teścik?!! A że druga kreska nadal mało wyraźna, to przecież wcześna ciąża jeszcze! A parę dni temu pisałaś, że test negatywny, więc pewnie jeszcze mało tego hormonku.

My dziś jedziemy na ślub koleżanki, poza nasze miasto, więc wybieramy się, jeszcze trochę w domku do zrobienia. Wpadne wieczorem zobaczyć co u Was słychać.

Majeczka moja bliska kolezanka zaszła w ciążę po 0k.2,5 roku starań. I też w zasadzie nie znaleziono przyczyny, gdy już sie na laparoskopię wybierała, żeby jeszcze sprawdzić jajowody okazało się ,że jest w ciąży. A teraz na dniach poród! Próbujcie!
Przesyłam sobotnie pozrowionka!:-)
 
CZEŚĆ SŁONECZKA :-)

Udało mi się dzisiaj wcześniej wyjsc z pracy. HURRRRRRAAAA!!!
Też mam już wekenda;-)

Antilko co do koloru mioch kuchennych mebelków to nazywa sie on "jasna grusza":-D
(to taki cieplutki miodowy brąz....) - takie są fronty , natomiast boki i półeczki sa w kolorze buku (jaśniutki). To zestawienie kolorków bardzo ładnie sie prezentuje:tak: :tak: Blaty jaśniutkie z lekkimi akcentami w kolorze w/w frontów. Gdybym była bardziej bystra zrobiłabym fotkę....ale nie potrafię tu wkleic :zawstydzona/y:

Jaguś witaj:-) Jeśli Cię to pocieszy to ja tu jestem najstarsza (38)
Staram sie od ponad 3 lat. Póki co jeszcze nie zrezygnowałam. Życzę szybkiego zafasolkowania. Trzymam kciuki.
A, jeszcze jedno: dobrze trafiłaś:-) tu są fantastyczne dziewczyny:happy:
Gdyby nie one, ja pewnie juz bym ześwirowała.

KOCHANE MOJE ŚCISKAM WAS WSZYSTKIE :-D :-D :-D
 
...............c.d.........;-)
Zapomniałam sie pochwalić. Chyba przeziębienie mi przechodzi:confused: :-)
A za to od wczoraj tak mnie bolą piersi, że chyba eksploduję.:szok:
 
dziewczyny, widać coś:eek:? Raczej to, że jest slabiuteńka ta druga kreseczka to nie rzutuje, prawda?
Ja bardzo wcześnie zrobiłam ten test, jest właśnie 12 dzień fazy lutealnej, owulacja była 24 gru. Czyli nawet pierwszy miesiąc się nie skończył :) To jest 3 tydzień i 5 dzień :-) :cool2:

Aha - popierdykało mi się :dull: - na testach zamiast wpisać 5.01 i 6.01, to wpisałam 5.12 i 6.12, ale to są testy z wczoraj i z dzisiaj.

 
Dzisiaj poszukam w aptekach Quick View, ponoć to są najczulsze testy, może wtedy ta kreska będzie mniej żałośnie blada. A więc jutro zrobię jeszcze jeden test i też go oczywiście tu wkleję dla porównania :-)
A w poniedziałek beta.
 
reklama
Carioca77, powiem ci że ja pierwszy test zrobiłam w czwartek i tez kreska nie byłą zbyt ciemna. test zakupiony na allegro z 4 zł. nastepny zrobiłam w sobote-słynny Quick View, i ta druga kreska była widoczn atylko pod swiatło. wiec spoko jest :-). kreseczki widac i ja ci gratuluję!!
 
Do góry