reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
może nic mnie nie omijać, biorę pełen pakiet :-)

Póki co dobrze się czuję, ogarnął mnie tylko brak apetytu, ale to pewnie z wrażenia. A jeśli chodzi o wcześniejsze wrażenia to podczas domniemanej implantacji (czyli wtedy kiedy było krwawienie) to mogłam cały czas spać i było strasznie zimno.

Sensi - a Ty jak się czujesz?
 
Dziewczyny, piszę tu by dać Wam nadzieję i powiedzieć, że 30-stka nie przekreśla szans na macierzyństwo. Oczywiście nie zawsze życie jest usłane różami i czasami musimy trochę poczekać na nasze szczęście (i niestety pocierpieć) ale wiara dodaje skrzydeł i pomaga znieść przeciwności losu. Ja mam 31 lat (w tym roku skończę 32) i właśnie skończyłam szczęśliwie 24 tydzień ciąży. To moja pierwsza ciąża - w wyniku zapłodnienia in vitro. Starałam się o nią 3 lata i w moim przypadku próby "naturalne" nie miały sensu bo mam niedrożne jajowody (to w zasadzie główna przyczyna ale mam też kilka innych problemów które udaremniały mi pozytywne starania). Chcę Wam powiedzieć, że w mojej historii leczenia spotkałam się ze sporo starszymi dziewczynami od siebie i że niejedna z nich już jest albo wkrótce będzie mamą. Więc 30-stka to jeszcze młody wiek. Ale jednocześnie (jeśli mogę, a nie chcę żadnej z Was urazić), chcę Wam powiedzieć, że jeśli już długo czekacie na Wasze maleństwa to może warto czasami poszukać innego lekarza. Ja gdybym pozostała u tego u którego leczyłam się 3 lata temu, to na pewno miałabym o wiele większe problemy niż miałam. Jeżeli chciałybyście o coś zapytać to służę pomocą.
 
CARIOCA - cudowna wiadomość :-) :-D :laugh2: :happy: :-D :-D GRATULUJĘ:-) Wreszcie mamy tu wrześnióweczkę. Podobnie jak pozostałe starające się ....ja tez liczę na Twoje fluidki:tak: :tak:

Sensi bardzo się ciesze z Twoich wyników. Tak trzymać.

Ewo, Kajdo i wszystkim potrzebującym - zdrówka życzę. Mnie póki co kaszel, katar i chrypa nie opuszczają :-(

Pozdrawiam serdecznie i idę dokończyć obiad na dzisiaj ;-)
 
czesc Dziewczyny! jestem jeszcze mało obeznana jeśli chodzi o poruszanie sie po forum ...ale mam nadzieje ze szybko dojde do wprawy.Mam 32 lata (jeszcze....do 12.01 :)) ) i zamierzamy zacząć od przyszłego miesiaca starac sie o dziecko.Narazie jestem na etapie robienia badań....Myślę ze nie ma nic złego w późnym macierzyństwie ...i mam nadzieję ze wszystko będzie przebiegało bez komplikacji.Napiszcie swoje spostrzerzenia:)) cieszę sie że nie jestem sama .....:)) pozdrawiam
 
dopiero teraz mogę zacząc starać sie o dzidzię...mam nadzieję ze wszystko przebiegnie bez komplikacji i uda mi sie zajść w ciąze jeszcze w tym roku ....a może i urodzić do końca 2007:)).....troszkę mnie przeraza to moje 33 ...ale widzę ze nie jestem sama....myślę ze wesprzecie mnie w chwilach wątpliwości ....
 
Carioca - gratuluję, fantastyczna wiadomość.

Wśród starających się trzydziesteczek jest już mama lipcowa, sierpniowa i wrześniowa. Teraz by pasowało, że co miesiąc jedna powinna zafasolkować:tak:, czego Wam życzę.

Dosiak - fajnie że tu zajrzałaś

Jaguś - witaj (nie jesteś tu wcale najstarsza - więc niech Cię to Twoje 33 nie przeraża)
 
reklama
Witajcie!
Jaguś33 fajnie, że dołączasz do nas, badaj się szybciutko i do staranek się zabierajcie! Jak widzisz pomaga to nasze forumowanie, trzy mamy z 30-stek!:-)
Witaj Dosiak! Dzięki za dobre słowa.
Co za miły piątek! Z pięknymi wiadomościami! Carioca :tak::-)!!!
 
Do góry