reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej,

Gochson kciuki trzymam! Niech badaja, sprawdzaja, mysle, ze to Clo moglo cos tam pomieszac niezle, przeciez to lek hormonalny. Ale jak to bylo? Lekarz kazal brac lek bez wczesniejszej konsultacji i USG? Przeciez zawsze nalezy zbadac, aby wiedziec, czy w ogole mozna. Wiem, ze te plamienia okresowe calkowicie Cie zmylily, niech to szlag. Musi byc teraz tylko dobrze!!!! Fasolek sie ujawni, schowal sie w kaciku i sie smieje z lekarzy co lataja i nie maja pomyslu.

No kupilam to Maxi Cosi Pebble, Cybex Aton 2 mial lepszy wniki w bocznym crash´u wg ADAC. Bazy iso-fix nie kupuje na razie, z reszta mozna to zamontowac tylkow mojej bryce, w kombi nie ma tej opcji. Czyli druga rzecz z listy odhaczona

Gratulacje dla Nowego Tuptusia Ewuni!!! Brawo!!! Fajnie, ze juz lepiej sie czujecie.

Ani@k pewnie, napij sie mala kawke, nic Ci nie bedzie. Patryk ma juz 5 miesiecy, kawal chlopa jest. A Ty sie lepiej poczujesz, nie ma to jak dobra kawa i kawalek ciasta. Na katar itd dobre inhalacje, plukanie sola morska no i czapa ciepla na glowke musi byc!

Muma
uff, to dobrze ze juz z eM po staremu. Bierz kobito te pieniadze, naleza sie jak psu buda! Na drodze nie leza, dosc sie juz napracowalas w zyciu, wiec bez jakis skrupolow czy cos w tym stylu. Fotelik jest super, baze iso-fix bedziesz kupowac?Ale drogie te ustrojostwo jest

Gatto? W pracy?

Terefere dzis huta?A potem obiadek i zakupki czy luz bluz na kanapie z Tymkiem?

Ja mialam skoczyc do CH jeszcze z kolezanka, ale ma katar i wole nie ryzykowac. Szczerze to mi sie nie chce, choc chcialam skoczyc do optyka poprzymierzac jakies oprawki. E tam, innym razem
 
reklama
Hej :) wyspałam się troszkę wreszcie hurra więc nie jestem już przymulona jak niewiemco :)
Gochson- rozumiem Cię doskonale, też chciałabym czekać ile się da, nadzieja jest i tego się trzymajmy, Trzymaj się tam w tym szpitalu. Fajnie że masz dobrą opiekę i że liczą się z Twoim zdaniem. Niech badają.

Moja dziecina to nadal podobno dziewczynka ale jak wiadomo w tym przypadku to bardzo różnie bywa. Na razie jest Ona i nie ma imienia :)
Nie ma też ani skrawka wyprawki bo dla mnie to jeszcze za wcześnie jakoś, oglądam na razie "powozy" i czytam bo sę na tym nie znam nic a nic. Ogólnie na dzieciowych sprawach nie znam się wcale. :no: A jeszcze mamy odwiedzić Flohmarkt dziecięcy na początku marca więc tam mam się rozejrzeć co i jak. Teraz się rozglądam bardziej wirtualnie :)

W temacie zakupów dla dzieci...ratunku!
Mam w planie wybrać się tutaj w DE do babeczki ktora urodziła w tamtym roku, Ma mi powiedzieć co nieco o szpitalu i takie tam. Podobno mieszka 5 ulic dalej ale ja jej nie znam, teraz dostałam do niej kontakt. Ale tak myślę że polezę tam za miesiąc, nie chcę jej przeszkadzać teraz jak dziecko jeszcze takie malutkie. Co kupić dziecku?, podobno ubranko jakieś ale jak duże i co najlepiej? Mały urodził się przed wigilią. Pomożecie?
Lecę na razie bo jestem w trakcie robienia zapiekanki. Niemiecki sobie włączyłam i słucham przy tym ale o mi po tym jak ja się mówić boję ehh. Do później.
Trzymajcie się :)
 
heej

Kok.o za późno :zawstydzona/y: co prawda w sam dziób Go nie całuję.. staram się całować tył główki i gdzieś po bokach :szok: już się modlić zaczęłam aby to Patryka nie dopadło :tak:
no i brawa wielkie dla Ewuni, nooo jak już chodzić zaczęła to jak już na dobre odetka Ci się i w uszach i nosie to obydwie zaczniecie biegać :-);-)
Tere staram się ujmować rzeczy które mnie wzruszają, coś co Patryk robi a ja płaczę ze wzruszenia.. :zawstydzona/y: dziś np przy cycku baaardzo chciał uściąść.. no i usiadł.. a ja płakałam ze wzruszenia.. na moich oczach Dziecko rośnie - czyż może być coś piękniejszego??? :sorry2: tzn siedział sztywno ale asekurację jeszcze musi mieć :tak:
Gochson niech się stanie CUD &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Aleksis spokooo a jak Ci się nie chce - nie zmuszaj się :tak: zachce Ci się - to zrobisz :tak:
Muma my z eMem jak się pogniewamy to zaraz zaczynamy już normalnie gadać.. jak gdyby nigdy nic.. jak przyjdzie czas że eM z czymś przegnie - staram się olewać Go i się nie odzywam.. On pierwszy zaczyna rozmowę.. a bójka Olusiowymi zabawkami - musiało to śmiesznie wyglądać :tak::-) (wiem ze nie na temat ale przypomniała mi się scena z filmu 'głupi i głupszy' gdzie głupi albo głupszy poszedł z panienką na sanki i ona pierwsza walnęła go śnieżką.. jego to zabolało i jej oddał.. ze az padła :-D)
Maiev ja bym kupiła jakiś ciuszek dużo większy.. jak teraz nie będzie dobry to za jakiś czas:tak: albo bezpieczniej jakąś zabawkę/pluszaka.. to nigdy się dziecowi nie znudzi :tak:
Katiuszka ????????? wszystko w porządku u Was??? jak Julus????

a my dziś byliśmy na spacerku, na małych zakupkach.. i głowa jakoś sama przestała boleć :dry: ale kawkę chyba już zacznę pomału wprowadzać do swojej diety.. tzn więcej mleka niż kawy.. choć ta z orlenu mi najbardziej smakuje.. więc moze jutro spacer na stację paliwowa??? ;-)

lecę bo Patryk się zbudził.. jakoś tak szybko dziś spał.. :dry::-p:-)

do później
 
Co do zusu to olać ich, trzeba ciągnąć od nich ile wlezie. Jak dziecko kichnie to natychmiast zwolnienie. Nigdy nie wyciągniemy tej kasy co wpłacamy do tych złodziei.

Aleksis dziś huta nie, bo teraz słabo jest w pracy. Jutro i pojutrze idę. Zabrałam Tymka do huty w odwiedziny i na strzyżenie potem do chrzestnego i emila. Ale znów miał radochę. Salon 80metrów, podłoga ciepluchna, kominek grzeje, a emil suche dęby stawiał, jak to babcia mawiała (fikoły, wygłupy, na głowie, na rękach) a mały miał pompę i latał w koło kanapy i wszędzie...

Ani@k
no to dobrze, że coś opisujesz, będzie co czytać kiedyś.


UWAGA! WIADOMOŚĆ OD KATIUSZKI:

Prosi, abyśmy jej nie wyrzucały z BB, bo z chęcią by się odezwała, ale net jej siadł i w kompie i w telefonie (jakaś większa awaria) więc czarna dooopa. Tęskni i płacze za nami rzewnymi łzami i bije się w pierś, że zepsuła internet.
 
czesc Dziewczynki,
Goshon - mocno kciuki ściskam! przemyśl Genom w Rudzie Sląskiej, ludzie z całego śląska tam zjeżdżają, tak jak Muma mówiła - weź przepustkę i leć skonsultować
 
Ejjjj mnie tam też coś konkretnie to forum bardzo licho chodzi. Minutę czekam żeby się załadowało i czasem z 5min żeby wrzuciło posta. Masakra. Co się dzieje? Ktoś tu robala zapuścił?
I tak od rana...się dzieje.
 
Hej wieczorkiem :)

Teraz to lubię tak sobie posiedzieć wieczorkiem przed kompem i poszukać auta w necie ... Ale to jeszcze trochę :-D
Póki co to jest tak ślisko, że jak dzis wychodziłam do kuriera przed dom to o mały włos bym takiego orła wywinęła, że zęby mogłabym zbierać z kostki ;-)
Ale jakoś damy radę.:tak:

Gochson &&&&&&&&&&&&& nieustające.

katiuszka
o biedactwo nasze odcięte od świata, pisz choć tradycyjne listy , jak to tak można tak całkiem nas opuścić:sorry2:

Ponieważ ja jutro od rana spowiadam się z historii zatrudnia w tzw PUPie (dobrze, że nie w d....:-D) to już dziś chcę życzyć naszemu Juliankowi sto lat i radości i pociechy z rodziców , wspaniałych zabawek i torta bo nasz mały rozrabiaczek kończy jutro roczek !!! :tak::tak::tak: Buziaki !!! ***

maiev - powolutku zacznij może myśleć o wyprawce, tak łatwiej to ogarnąć i psychicznie i finansowo. Była kiedyś tu lista , którą stworzyłyśmy wspólnie, może ktoś ma ją jeszcze ??
Dla dzidziusia urodzonego w grudniu to można coś wiosennego na 68 lub wiosenno-letniego na 74 kupić.

Ani@k -a ja też normalnie rozmawiam z eMem tzn niby normalnie bo tak beznamiętnie i tylko 'formalnie' wtedy. I się nie przytulam itp Ale to męczące jest , choć teraz i tak łatwiej mi to znieść niż paręnaście lat temu ;-)

tere fere robala hmmm, może ktoś zalewa to może i zapuszcza przy okazji :-p

Ferie się kończą u nas, weekend jakoś fajnie chcemy spędzić ale nie wiemy jeszcze jak. Może coś się wymyśli.

Spokojnej nocy :happy2:
 
hej Kobitki!!!
tere fere dzięki wielkie:-D noo ale w pierś się nie biłam, żem to ja zepsuła hehehe

No ale fakt, neta niet. :wściekła/y:eM dzwonił do speców i w poniedziałek mają kogoś podesłać, bo to coś się stało z linią na zewnątrz. Na razie uruchomił mi z abonamentu telefonicznego, ale masakra!!!! jaki wolny to szok....nawet jak chcę buźkę wkleić, to czekam i czekam...yyy to nie na moje nerwy..:eek:
Kurna..nie doczytałam co pisałyście na poprzednich stronach...
co tam u Gochson:confused:jenyyy mam nadzieję, że znalezli dochtory Fasola!!!! kciuki nadal zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&
A u reszty na serio nie wiem co się dzieje, bo nie miałam jak doczytać. Postaram się jutro nadrobić.

Aaaa dziewczyny...rok temu o tej porze zaczęła się na dobre akcja porodowa!!!:tak::-) już od godziny byłam w szpitalu, a o 9:22 rano urodził się Juluś!!!! boziuuu cały dzień dziś mnie ściska w gardłe.....jakoś tak mnie wzrusza...:sorry2:
Oki, spróbuję doczytać co się działo, może jeszcze coś skrobnę, a jak nie to jutro na pewno.
Miłej nocki!!!
 
reklama
Muma bardzo dziękuję w imieniu Julianka!!!!!!!!!!! padł o 21 dopiero, ale pospał w dzień 2 godz 20 min, ale z przerwą na zmianę łóżka:-pmęczy się dalej, dziąsło trochę podpuchnięte, pewnie ósmy ząb w natarciu:cool:
wowww to już za bryką się rozglądasz??? masz coś upatrzone? a może coś wymarzone??? ja to pewnei coś małego bym chciała...ale wszyscy mówią, że właśnie tymi wielgachnymi się lepiej jeździ...ale pewnie na początek to mniejsze lepsze, nie?
 
Do góry