reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Julus -przedewszystkim zdrówka!!! abyś był zadowolony z poczynań Mamusi i Tatusia, abyś rósł jak na drożdżach, aby każdy nowy dzień przynosił Ci nowe pomysły i zapał do zabawy!!! 100 lat!!! buziaczki :***
 
reklama
Aleksis - przedewszystkim zdrówka!!! aby poród okazał się najpiękniejsza chwila w Twoim życiu a Synek wypełnił Twój dotychczasowy świat nowymi doznaniami!!!
oczywiście pociechy z EMa i niech każde Twoje marzenie się spełni no i 100 lat!!!! :***
 
Ostatnia edycja:
a ja dziś chyba nie będę w stanie funkcjonować.. we łbie mi się kotlasi, obudziłam się jakąś taką nietomna.. jak eM wróci dziś to Go zagonie i pojedziemy do lekarza.. oby tylko Patrys był zdrowy..


miłego dnia Babeczki :)
 
Dzień dobry
Zaopatrzyłam się wczoraj w nowy produkt męża, więc już plyną tam do jajeczka które powinno lata chwila pęknąć, pewno dziś albo jutro. Jak w ogóle bo wczorajszy test owu nadal negatywny. Albo lichy albo ja mam tak późno owu lub w ogóle. Okaże się lada dzień i przy terminie @.
Gochson, trzymaj się, może się uda...
Miłego dnia
 
dziendoberek!

Ale mi net zamula, to chyba przez pogode:-p albo zarazil sie moj od tego Katiuszkowego;-)

Najwsampierw zyczenia!!!

Julusiowi wspanialego dziecinstwa, mnostwo zabawek i zeby rodzice grzeczni byli;-)

Aleksis samych wspanialych przezyc w zwiazku z rychlym zostaniem MAMA, bezbolesnego porodu i duuuuuuzo zdrowia no i cierpliwosci, zwlaszcza do eMa:-p

Ani@k samych wspanialosci, rowniez cierpliwosci do eMa i zadowolenia z synka! No i zdrowia, zdrowia, zdrowia:tak:


 
Ok jestem znow, post pod postem, ale nie dam rady edytowac z ta predkoscia...

Gochson jak sie sprawy maja?? cos wiadomo??

Maiev ty to masz stalowe nerwy! jeszcze nic nie kupione!:szok: oj streszczaj sie kobieto!:-D czekaj, czekaj, a ty nie znasz niemieckiego? albo ja cos pomieszalam, to jak pracujesz bez znajomosci jezyka?:sorry2:

Katiuszka ales nam angielska pogode wyslala! niech to licho! leje i leje, ani wyjsc na spacer z dzieciem ani prania zrobic, wilgoc jak jasny gwint. Nie wysylaj juz moze wiecej, co? Ja cie! Ciekawe czy ja tez tak bede wzruszona jak ty w TEN dzien...ale ten czas zlecial, twoj ninja ma dzis rok...ROK....mamusiu! teraz to nawet sie nie obejrzysz jak bedziesz musiala 18tke wyprawiac:tak:

He he Muma musialo to fajnie wygladac, jak eM dostal w czache gumowym mlotkiem, czy to co tam bylo:-D:-D wlasnie sobie przypomnialam, ze mysmy z siostrami mialy takie dmuchane mlotki i jak sie nim walilo, to jeszcze piszczal! super to bylo! musze obczaic czy takiego sie nie kupi gdzies na allegro czy co....fajneeeee to bylo!
O jakim samochodzie myslisz?? audi A4 spod igly??? :-D:-D

Jolasia to kurka trzymamy kciukasy, coby jajo sobie znalazlo dobre i mieciutkie miejsce, kiedy testujesz??

Kok.o no a ty nie masz tam tego sprzetu do biegania (czapki, opaski, kominy czy inne cuda??) ? kiedys pisalas, ze eM ci kupil, to co? do kitu? nie dziala na uszy? znaczy coby sie nie przeziebialy? najwazniejsze, ze Ewcia juz lepiej, ty sobie jakos dasz rade :tak:;-)

Ide dzis na 15 do pracy, alez mi sie nie chce!
Kurcze, mloda nie chce sie przebierac, no ryczy tak potwornie i sie wyrywa, ucieka, jakbym jej conajmniej skore chciala zmieniac!!:szok: zmiana pampersa, czy ubranie po kapieli, lub rano przebranie z pidzamy to jest jakas walka o przetrwanie! moje oczywiscie, bo ona ma tyle sily, ze hoho. Juz probowalismy wielu rzeczy, zeby ja zainteresowac czym innym, ale nic nie pomaga na dluzej (dluzej niz 30 sekund). Macie jakies pomysly??
Juz sciagnelam przewijak z lozeczka, bo przeciez rzucala sie szczupakiem do lozeczka. Balam sie, ze tesciowej po prostu spadnie:eek:
 
Hej,

Ja po rejestracji w Urzędzie, masakra jakaś, oczywiście świstusia jakiegoś brakuje i za tydzień powtórka :cool::wściekła/y:
Przy okazji już na szczęście tzw odhaczenie więc na miesiąc będzie z głowy.
A najlepsze jak pańcia wklikała moje studia, studia podyplomowe, doświadczenie, stanowiska to jej wyszło, że mogą mi proponować min: dyrektora finansowego :-D Śmialiśmy się z eMem, że pójdę na dyrektora za parę tysi i spokój będzie :-)
Tylko ciekawe kto szuka dyrektora w urzędzie pracy :-D:-p

Aleksis, Ani@ k
(wg starszeństwa żeby nie było ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA , MIŁOŚCI, POCIECHY z eMów i z Synków i w ogóle czego tam sobie zapragniecie , I wielkie buziaki ode mnie i Olinka :tak::tak::tak:***

Gatto naparzaliśmy się z eMem dmuchańcami ale nie młotkami , też fajnie piszczały a Olek był zachwycony :-D Musimy to częściej powtarzać :-p
Co do przebierania i spierdzielania to u mnie to samo jest od dawna, nie cierpię tego, u mnie skutkuje zegarek, pilot no i telefon zawsze... Wiem, że to głupie ale cóż, nie mam siły żeby go utrzymać i ubrać , wiesz sama jak to jest ;-)


Gochson &&&&&&&&&&&&& co tam dziś na froncie ?? Oj żeby się wreszcie wszystko wyjaśniło pozytywnie.
jołasia - wizualizuj kochana, połączenie jaja z żołnierzem, drogę do zagnieżdzenia, u mnie to pomogło ;-):tak:

katiuszka - kiedy Ci naprawią tego neta ?? Zdjęcia z roczku zaraz a my nic nie wiemy :eek: Przyjdzie koleżanka ze spaślaczkiem na imprę czy kto tam jeszcze ?? Buziaki dla Was,

Jakaś jestem rozbita po tej porannej wizycie, heh, wkoło same Ferdki i Haliny , ogólnie nastroje średnie, nie miałam planów tam trafiać ale co - takie życie:blink:

Miłego dnia, miłej pracy kto pracuje, buziaki dla Was i Maluszków :-)

No o najważniejszym zapomniałam, otóż nie chcę auta z tych spod igły, chyba nawet nie chcę sprowadzanego,
Będę szukać kupionego w Polce, I właściciel , coś z małych : VW Polo, Grande Punto, Toyota Yaris, Renault Clio, może nawet Fabia,. Jakoś 6-7 lat - ma mieć ABS, poduszki i klimę :) I już :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja napisze znowu, aby nie bylo, ze sie malo udzielam:-p

Muma to dawaj wysylaj CV na takie stanowisko!!! Najlepiej z home office. Pewnie niezbyt ciekawy widok ogladac takich grubych wasatych Ferdkow, co cale zycie pierdza w fotel,ale co zrobic gdy baby sa glupie i pracuja jak ta Halinka na nierobow. Mowisz i masz:-D

Gatto no to Gattinka cosik kombinuje, ale przejdzie jej, co nie? Mama chce ja pieknie wystroic a ona spitala? Jak tam w pracy? przyzwyczailas sie juz?

Katiuszka wlasnie,bez Ciebie forum by nie moglo istniec! Never ever!!!! Prosimy o fotki Julkowe:tak:

Maiev no Kochana, dawaj czadu powoli z tym Flohmarktem, bo za male pieniadze mozna fajnie ubrac dzieciaka, kupic akcesoria itd. Bo jak na lapu capu cos fajnego znalezc, no i niedorogiego, to jest trudno. Ceny za nowe rzeczy sa z kosmosu, wiec juz lepiej skupowac cosik co miesiac konkretnego,, aby nie zbankrutowac w czerwcu;-)
Ja raz bylam, pewnie bede czesciej na to chodzic. Na razie mam sporo, tylko nie wiem, czy przydatne to bedzie czy nie.
Ktos mi powiedzial, ze ja to jestem jedyna przyszla matka, ktora zna, co tak jest super zorganizowana, planuje, przygotowuje. Moze jestem troche control freak, ale tak w pozytywnym sensie mam nadzieje

Ja wlasnie juz skonsumowalam lody, jakby nie bylo WOLNO MNIE, no i pije kawe, ale juz mi nie smakuje, to druga, wiec lepiej nie....

Dziec rosnie, uzupelnie zdjecie na FB bo moim zdaniem brzuch juz mam, a nie jak po misie kapuchy z grochem:-D

Dzis kupilam pyszne wino czerwone Montepulciano z Toskani, moge sobie patrzec tesknym wzrokiem gdy eM bedzie sie raczyc, a mi pozostanie go wachanie. Ale los, bo bym sobie z dziesiejszej okazji chlapnela.
Plany wieczorowe:kolacja & sofa-sitting
A Wy? U nas +13stopni!!!!
 
Do góry