reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czeeeść

ja przyznam się bez bicia że wczoraj na komórce podczytywałam.. nie miałam siły włączyć kompa.. i było mi niedobrze i raz gorąco raz zimno i tak podkręcałam grzejnik ze potem bałam się czy aby przypakdiem Patrysia nie przegrzeję.. :sorry2:
Dziś narazie tylko boli mnie trochę głowa.. dziś już wyjdziemy na spacer choć za oknem jakoś tak siwoooo..

Dziewczyny karmiące piersią (nie, nie o gluten chcę zapytać ;-)) od kiedy zaczęłyscie pić kawę??? się tak zastanawiam i zastanawiam.. nie ciągnie mnie nie wiem jak bardzo ale tak jak w tej sytuacji to mały kubeczek z większą iloscią mleka niż kawy moze by mi pomogł??? i to ćmienie głowy by przeszło???

mam mały nadmiar jabłek i chyba zrobię coś takiego: Proste ciasto z jabłkami | Filozofia Smaku

Gochson przytulam mocno :-:)-(

Aleksis a o jakiej innej firmie myślałaś odnośnie nosidełka???
Tere wczoraj jak śpiewałam Patrykowi 'panie janie, panie janie' chichrał (hichrał? chihrał?) się niemiłosiernie.. przypomniał mi się wtedy Timi.. wczoraj była zaduma nad zdrowiem.. dziś się zadumałam nad śmiechem Dziecka.. czyż może być coś piękniejszego???
Muma jak sytuacja na froncie??? sprawa prawa jazdy oczywista a jak się eM sprawuje??? u mnie złagodniało :tak:
 
reklama
Hej,

U nas już OK :-) Jakoś tak przeszło samo z siebie, ponawalaliśmy się Olka dmuchanymi zabawkami i w sumie na wesoło i bez specjalnego przepraszania nawet ;-) No widać czasem tak już musi być..

Gochson też myślę o Tobie cały czas, trzymaj się tam dzielnie, Aleksis dobrze mówi - zaraz wiosna i będa bociany, pierwszego zaraz do Ciebie przyślę :tak:

tere fere no czekamy na Was czekamy, jak już umiesz jeździć to spoko, teraz tylko zobaczymy jak roztop przyjdzie co się stanie z moją ulicą, ale tym autkiem powinnaś dać radę :-) W razie czego sołtys Cię ciągnikiem wyciągnie :-D

Gatto pytałaś czy ja mam tu jakieś koleżanki ;-) Nie mam, bo to wiocha, mam sąsiadki ale one się nadają tylko do gadania o dzieciach... Dlatego to prawko robię wreszcie między innymi :happy2: W Łodzi to nie był problem.

Aaa poczytaj opinie i testy fotelików 9-18 , ja też chciałam MC bo ładny ale Chicco X-pace ma znacznie lepsze wyniki i taki w końcu kupiłam i powiem Ci , że jest baaardzo OK. Ja mam stalowy, o taki.
Chicco Fotelik Xpace - Foteliki samochodowe, foteliki 9-18kg - sklepbobas.pl

Aleksis - co do testów, to zdarzają się durne pytania ale od kilku ładnych dni już mam wszystkie testy zaliczone, więc mam nadzieję, że jak codziennie będę robić 2-3 testy w domku to tak sobie z biegu też zdam teorię przynajmniej. Choć zawsze może coś zaskoczyć , naprawdę niektóre pytania są bzdetne.

Ani@k
dobrze, że u Ciebie też już lepiej :tak: A co do kawki to ja już w trzecim miesiącu życia piłam słabą kawkę jedną, bardziej placebo działa wtedy niż cokolwiek to zaszkodzi komukolwiek. Spokojnie możesz wypić :tak:

Szykujemy się na spacer póki śnieg nie wali jak wczoraj :happy2:

Jutro jadę do Urzędu Pracy, na samą myśl słabo mi się robi, bleeee:frown:

Miłego dnia wszystkim !!!
 
Ani@k no te zadumy nad obecną chwilą..., aby móc ją zatrzymać, choćby w pamięci na zawsze, ale takie obrazy się zacierają. Opisujesz to w swoim pamiętniku?


Muma no w końcu będę mogła sprawdzić co warte te 4x4, jak lipa to reklamacja...heheheheheheh
fotelik spoko. Muszę jechać po prostu do sklepu i oblukać pare sztuk. Testy zderzeniowe fotelików tych z dobrych firm raczej wiele się nie różnią, bardziej chyba chodzi o wygodę i funkcjonalność i tym się różnią.

Tymek śpi, ja posprzątałam łazienkę i kibelek, ale za kuchnię mi się nie chce brać.
 
Witam w południową porę
Wcześniej coś forum strasznie się wieszało i wyłączyłam.
Co za paskudna pogoda, u nas -3 ale bardzo wieje.
Miłego dnia.
 
Ani@k zdrowka...oby cie nic nie lapalo.
Ja mam fotelik romer king no ale teraz szkoda ze bez iso-fixa(nie wiem jak to sie pisze).
Ja odlozylam zabieg...wiem glupia jestem ale caly czas nie jestem pewna. Nikt nie wie o co chodzi. Dzis beta 13 tys. Lekarze mowia ze juz powinien byc zarodek. Tak naprawde nie wiadomo co widac jakies naczynie. Kilka osob ogladalo i konsultowalo. Podobno przypadek jeden na milion. Najgorsze ze obraz jest bez zmian a beta rosnie. Co dziwnie wczoraj zmalala.
Wiem ze w koncu skonczy sie to zabiegiem ale chce miec pewnosc. Lekarze mowia ze to bylby cud jakby sie okazalo ze cos tam jest.
 
Gochson jejku !!! super, że odłożyłaś zabieg, czy Ty naprawdę nie masz tam innego szpitala albo chociaż gabinetu z dobrym usg i specjalistą ?? Trzymam mocno kciuki ale może zadziałajcie coś bo się psychicznie wykończysz.
Spadek bety wczorajszy , hmmm, nie wiem, ale skoro dziś jest taki wzrost, może się pomylili :cool:

tere fere - mój urząd jest na Kilińskiego, zameldowana jestem w Łodzi ;-)
 
elooo:-)
Gochson
no masz! ze tez ten milionowy przypdek musiał sie trafic? I lekarze sami nie wiedzą o co chodzi... heh. Trzymaj sie kochana, nadzieja jest! My trzymamy mocno kciuki i wierzymy, ze ten cud jednak sie wydarzy:tak: :**
Muma
:) super ze juz u Was sie wypogodziło, zabawki mam nadzieje całe, zadne uszy czy oczka temu misiu nie odpadły w trakcie zabawy;-):-) A jedziesz po zasiłek? czy po oferte pracy? hyhy moze w szkole policealnej beda chceli Cie zatrudnić? albo w technikum? Ja kiedys 3 miesiace bylam na bezrobotnym, wiedziałam juz co bede dalej robić no ale zarejestrowałam sie zeby miec ubezpieczenie. Dostałam propowycje pracy w technikum... bbbrrrrrrr nerwowo nie dałabym chyba rady .
Ania
zdrówka życze!!! Jak cie złapie cuś, odpukać, to nie chuchaj i nie obśliniaj całuśnie Patryka;-):-p. Ja kawe piłam w ciaży jak juz mi obrzydzenie przeszło ;-)(słabą 1 dziennie), potem chyba po miesiacu karmienia zaczełam, stopniowo, od 1 dziennie. Obserwowałam czy Młoda jakoś reaguje, ale jej nic a nic nie przeszkadzało. Pije nawet 3 dziennie i nic sie nie dzieje. A pije czarną mocną, 2 łyzeczki sypanej na kubek.

My dzis u lekarza byłysmy, Młoda juz dobrze, nie słychać rzężenia, kataru nie ma, troszke tylko kaszle. Inhalujemy sie do niedzieli i mam nadzieje,ze juz wyzdrowieje. Basen jutro musimy sobie znów darować:-( Ja dostałam jakies krople do nosa i ucha, bo chyba zapalenie ucha mam i głucha jestem. I nie biegałam juz, zuza, ponad tydzien i mnie nosi:-( Chyba na bieganiu zalatwilam sobie to ucho..
Kurcze,tez za fotelikiem zaczne sie rozglądać, bo ta moja Glizda za długa sie robi...

aaaaaaaaa od przedwczoraj chodzimy z Młoda na spacerki z pokoju do pokoju;-). Za raczke tupta, smiesznie tak, nieporadnie, ale jaka radoche z tego ma!!!:-) Sama zrobi kilka kroczków ale sie zaraz przewraca.
 
Ostatnia edycja:
Muma to jest jeden z najlepszych szpitali w Katowicach. Moja bratowa chodzila do ordynatora a miala staszne problemy z utrzumaniem. Usg mi robilo juz 5 lekarzy.
Dzis juz pytali czy jestem po stymulacji i jak bralam clo bo moze to cos zaburzylo. A ja bralam clo jak juz bylam w ciazy bo nie wiedzialam.
 
reklama
kok.o - dobrze, że z Ewcią lepiej no a Ty bidna głucha, hehe fajnie jak się trochę niedosłyszy, nie ? Pamiętam jak miałam zapalenie zatok kiedyś to tak się obciachowo darłam do wszystkich , że mnie uciszali :happy2:
Ja jadę się zarejestrować aby pobrać zasiłek :-pw końcu raz w życiu mogę ,nie ? A nie tylko płacę i płacę różne dziwne składki i nawet emerytury nie będzie, dziś gdzieś czytałam, że za ok. 8 lat ZUS pierdzielnie i się rozpadnie:eek:
Na propozycję pracy nie liczę i mam nadzieję, że dla osoby z tak wypasionym wykształceniem nic nie znajdą :-D A , że sama chwilowo straciłam zapał do szukania pracy, cóż, taki mamy czas...

Gochson -ja tam też cały czas wierzę, że się ujawni jeszcze cud :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry