reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Miłego dnia paniom życzę.
images
 
reklama
Gochson współczuję ci bardzo z tego powodu, że musisz tak cierpieć. Trzymaj się bidulko. Nadzieja umiera ostatnia tak mówią.
 
Hej,
Gochson :-:)-:)-( Przytulam Cię mocno, no szlag by to trafił cholera jasna :-:)-:)-( Trzymaj się tam...

I już nie wiem co miałam pisać, no miałam nadzieję, że naprawdę będzie dobrze..

Pozdrawiam wszystkie Dziewczynki i Maluszki ,
Miłego dnia.
 
Koko dobra jesteś, taki mamy klimat….heheheh do szefa….hehehehehe Zdrowiejcie dziewczynki szybciutko.

Muma nie miałam przyjemności poznać Twojej pseudo Pani Dr na szczęście. Masakra. Idz do szpitala zdrowa to wyjdziesz umierająca, no nie?!
Szykuj się Stara, szykuj z tym smęceniem, bo już niedługo jadę do Ciebie i przetrzepię Ci dupę, że aż Katiuszka i Gatto Cię usłyszą! Wczoraj już sama byłam w Porcie wyobraz sobie, nie podrygiwała mi noga do sprzęgła i nawet ładnie zaparkowałam. Powoli wyczuwam gabaryty auta. A muszę, bo jak u Ciebie wjadę w bramę…heheheheh

Gatto ale jaja z tą kupą na parkiecie…hihihihihi a co do poduszki to mój też śpi na płasko ale nad ranem lubi się przemieścić na moją poduszkę i tak śpi, czyli mu wygodnie. A może chce się przytulić po prostu póki jeszcze z nim śpię.

PS nadal czekam na kanapę do małego pokoju.

Katiuszka ja nie pomogę z uczuleniami, nie miałam do czynienia u Tymka. A nie podejrzewasz AZS? Czasem się ujawnia w taki sposób.

Ani@k zdrowie najważniejsze. A Ty też musiałam się rozłożyć?! Nie zarażaj nas tu tylko….hhihihi nie kichaj, nie prychaj jak piszesz do nas…

Gochson przytulam Cię mocno, bardzo mi przykro gdy Cię czytam, na odległość trudno pocieszyć. Teraz w rodzinie musisz mieć wsparcie, my tu oczywiście też jesteśmy z Tobą, ale nie otrzemy twoich łez. Ale czasem takie wyrzucenie z siebie emocji pisząc jest lepsze, więc jak coś to nie krempuj się. Każda coś odskrobie, żeby było Ci lżej.

Zuza
fajna, śmieszniutka jest Julianka, mniamniusia. Fajnie ten języczek jej chodzi.hhihih

Aleksis co tak rzadko wpadasz? Wyprawkę kompletujesz?


Ja dziś mam gości. Nie wiem czy pamiętacie te trzy tancerki (kuzynki Tymka) wpadają do nas. Zamówię pizzę i będę miała z bańki. Tymek będzie miał znów radochę. Teraz śpi, chodzę po domu na paluszkach, żeby się dobrze wyspał, bo one go wykończą. Non stop leci eska w TV i tańcują z nim, a on ledwo zipie, bo tak rechocze i macha rączka i nóżkami.
 
ej no nie wierzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co tu się kurna dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy wyście się zmówiły?????????????
Jest tere, to my dziś cisza...... nie ma tere, 3 strony litanii.
Wstrętne boboki jedne.:wściekła/y:


Dziewczyny już poszły. Super było jak zawsze. Pod koniec Tymek miał już tak dość, że zwiewał do mnie jak chciały go brać na ręce. Jak sam biegał to spoko, ale jak tylko któraś się zbliżała, żeby go ponosić, to mina od razu niezadowolona.
A się natańczyły, nabiegały, naskakały, Tymek gonił je na kolanach, one jego, wygłupy na całego. Teraz aż z przyjemnością wrócił do swoich zabawek i ładnie się nimi bawi...hehehehe
 
Hello,
prosze tu na mnie nie krzyczec, bo ja nerwowa jestem:-D

Gochson mysle o Tobie. Moze byc tylko lepiej. Idzie wiosna powolutku, zycie sie budzi od nowa, nabierzesz sil po zimie i do dziela!

Terefere no to dziewuchy Tymka niezle urzadzily!!! Pewnie spi twardo jak kamien

jestem, jestem, troche zalatana jestem, bank, takie tam...bylam u przyjaciolki na ploteczkach, potem zakupy male no i lukam w internecie co i jak bo potrzebuje nowe okulary.. Soczewki w pracy to masakra, oko przy klimie siada, zaraz suche. Moze firma sie dorzuci, bo bez bryli to ja ledwo co monitor widze:-D

Ide spac, jutro wpadnie kolezanka z maxi cosi, chce sprzedac...Mialam wybrana inna marke, ale jak cena bedzie dobra to sie skusze. Wozek dojedzie w te niedziele, mam nadzieje

Kochane, trzymajcie sie cieplutko, Muma jak testy &Co.?
 
reklama
Aleksis maxi cosi tzn z fotelikiem pewnie tak?
Ja też jestem na etapie poszukiwań fotelika 9-18kg i też chyba wybiorę maxi cosi kolejne. Nie żebym jakaś była zakochana w tej firmie,ale pooglądałam prezentacje różnych fotelików i ten rzuca mnie na kolana. Jednak chce go jeszcze na żywo zobaczyć w jakimś sklepie. Jak dziś na basen bymy nie jechali to może skoczymy do jakiegoś bobolandu.
 
Do góry