reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam Was dziewczynki. :-) Dawno nie pisałam poniewaz chciałam dychnac od wszystkiego do tego jeszcze 1,5 m-ca temu miałam zapalenie nerwow miedzyzebrowych i brałam mocne ant. + ketonal i własnie podczas kuracji zaszłam w ciaze :-D nie biorac takiej opcji wogole pod uwage , poniewaz staranie 5 lat a po roku tzn. 2009 zaszłam w ciaze ale cp i usunieto mi lewy jajowod i tak znow 4 lata iiiiiiiiiiiiiii udałao sie. Test zrobiłam 21.10.13 r a u gin byłam 27.10.13r i pecherzyk jest tam gdzie trzeba;-). Tak wiec nie poddawajcie sie . Gdy ja juz zwatpiłam to wtedy babelek:-D postanowil u mnie zagoscic. Buziaki . pozdrowienia dla zuzanki81;-) mysle ze mnie pamieta :-)
 
reklama
Laleczka ja Cię chyba nie pamiętam...pewnie pisałaś tu z dziewczynami zanim ja nastałam:tak: Ale to nieważne....Bardzo, bardzo Ci gratuluję!!!!! nawet nie wyobrażam sobie jak musicie być szczęśliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fajnie, że się tu odezwałaś i podzieliłaś dobrymi newsami!!! mam nadzieję, że nasze kochane staraczki na nowo znajdą w sobie dużo nadziei i zaraz wezmą się do "roboty":-)
Widzicie Kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cuda są???? SĄĄĄĄĄĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak:
 
czesc Laleczka, ja tez cie nie kojarze, ale witam i serdecznie gratuluje!! Na pewno jestescie przeszczesliwi!
 
cześć LALECZKA pamiętam Cię i bardzo się cieszę z Twojego szczęścia to jest kolejny przykład ,że życie Nam potrafi zrobić niespodziankę :tak:wpadaj częściej i opowiadaj jak u Ciebie w między czasie :tak:ściskam Cię bardzo Cieplutko :tak::tak::tak:
 
Czesc Babole
Aleksis- gratulacje Mamusko!

Katiuszka- bola gorne mocno, widzialam po malej

Tere- niezle tesciowa pojechala

Laleczka- gratulacje!

Zuza- nie znam sie, ale wiesz, mocno zaciskam zebys byla nastepna w kolejce

Szyszka - matko, za chwile rodzisz:):)

Muma- calusy dla ksiecia

Kok.o - fajnie, ze Ewcia tak super w zlobie sobie radzi

Umylam dzis wszystkie okna, rece mam do kostek. Cud dalej chory, nie wyrabiam. Martula tyle rzeczy juz potrafi, ze w szoku jestem, buduje wieze z klockow, uklada puzzle, przytula sie jak poprosze, bez proszenia tez rzecz jasna.

Sciskam mocno, za staraczki kciuki zaciskam
 
alex roczek robisz w domku? Sama gotujesz?

Ciekawe jak tam Muma i Oluś.
Napisz jakie prezenty dostał, no i jak teściu ogólnie na roczku.

W domu robię, sama gotuję, ale chyba na 2 razy zrobię (dla rodziny i znajomych ciotek, wujków i ich pociech)

Powoli się zabieram za planowanie, tort już zamówiłam, znajoma koleżanki robi w domu piękne torty, nasz będzie z motylkami, biedronkami, typowo dziewczyński
 
reklama
tere fere heheh no mały zasuwa już konkretnie, jak mały samochodzik:-D najlepiej wygląda, jak się otworzy drzwi od salonu (normalnie zawsze były otwarte, ale teraz jak mały raczkuje, to zamykamy, bo jeszcze nie mamy bramki na schody) no i jak skubany zobaczy, że ktoś sięga tylko do klamki, to w sekundzie rzuca wszystko czym się aktualnie zajmuje i chwila moment już przy drzwiach:tak:i od razu na schody albo do kuchni:eek: musze szybko tą bramkę skołować:baffled:
alex noo ześ mnie pocieszyła:-p zdrówka dla Cuda, a Tobie chwili oddechu!!!! Kobito!!!! zwolnij!!!!

Mały mi padł o 19:30 ale do teraz jeszcze się tam kręci, bo oczywiście fajerwerków ciąg dalszy:angry: chyba dziś kulminacja...bo nawalają konkretnie. Sąsiadka, dwa domy dalej, właśnie skończyła swój pokaz:crazy: ale i tak nie narzekam, bo ogólnie da się wytrzymać, a mogło być dużo gorzej zważywszy, że mieszkamy na hinduskiej dzielnicy:-p
Muma przeżyliście urodzinki????
 
Do góry