reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

czesc laleczka, no i gratuluje:-)
katiuszka, edytowałam posta, bo cos się mi pochrzaniło i dopisałam 2x to samo:eek: A z zębami to chyba nie ma reguły:no:. Młoda zachowuje się normalnie, a nawet lepiej niż normalnie, bo po kąpieli zjada i od razu jej nie ma, zasypia migiem i śpi do 3.30 lub 4.30. W dzien jakos specjalnie nie marudzi, tylko slina jej kapie litrami;-) Ciekawe jak będzie wyglądała z górną 1 i 2 po jednej stronie i dwoma 1 na dole... jakby jej szczękę ktoś przestawił:-)
Ja sie tak zastanawiam, bo ani ja ani eM urodzin nie obchodzimy (znaczy nigdy imprez nie robiliśmy)..ale Młodej chyba zrobimy roczek, taki dla rodziny tylko chyba... No ale to jeszcze kupa czasu, torta na pewno piec nie będę bo ja lewus w kuchni jestem:-)


Siedze sobie przed kompem styrana trochę, bo eM się zatruł czymś, siedzi w kiblu co chwila, no i cały dzień ja Młodą się zajmuje i ogarniam chate.. i w ogole wszystko robie... wiec w nagrodę piwko sobie otworzyłam;-) Mam nadzieje, ze to zatrucie a nie żadna grypa zoładkowa:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
kok.o no tak myślałam z tym postem:tak: ufff to jednak jest nadzieja, że nie będzie go tak bolało jak przy dolnych. Zdrówka dla eMa i żeby Was nie pozarażał!!!!!

Kurka...eM poszedł spać do pokoju małego, bo dziecko nerwicy dostanie, cały czas się zrywa:baffled: eeee to już nie jest fajne....:no:
 
tere no nie, obchodzimy w takim sensie, ze pamiętamy , prezenty sobie nawzajem kupujemy, zyczenia składamy, ale imprez dla rodziny czy znajomych nie robiliśmy nigdy.... no jakos tak mamy :unsure:
 
Katiuszka teraz mi dalas do myslenia co to bedzie w Nowy Rok:szok::szok:

Kok.o kurcze, zeby wam nie przywlokl jakies jelitowki:baffled:

Tere fere a ty chcesz zrobisz Timowi roczek w domu czy poza?

My tez nie obchodzimy urodzin i imienin w sensie imprez. Ja zrobilam raz na 30 urodziny, impra trwala 3 dni i myslalam, ze nie wyrobie ile wodeczki sie polalo:szok::-D
 
Z imprezami u nas to podobnie jak u Gatto. Skończyły się na mojej 30-stce...ojjj tez było grubo:-D
Chciałam małemu zrobic takie fajne kinder party, żeby dzieciaków było dużo...ale tu nie mam z kim, dlatego planowaliśmy lecieć do Polski...ale chyba nam już przeszło:-pPewnie będziemy sami z małym:sorry: kiepskie urodziny,nie?
Gatto ja już się nie obiawiam naszego Nowego Roku, bo tu wtedy ciszaaaaaa...tylko przy Big Benie jest pokaz...no ale do nas to nawet smród nie doleci:laugh2: najgorzej to z tym hinduskim i z angielskim Bonfire. Myślę, że tak do połowy następnego tygodnia jeszcze będzie głośno, potem już spokój. Oby!!!!
Siedzę w necie i czytam o jadłospisie 9-miesięcznego szkraba. No przeciez muszę skonfrontować nasze menu, nie?;-) kurcze...nie wiem, tam ludziska piszą, że dają śniadanie, kolacje...Ja to rano kaszkę daję, potem obiad, mleko, deser i kaszka na noc. No i jedno mleko nad ranem. W międzyczasie coś do łapki, no i picie. Według tego co tam wyczytałam, to mało dość daję...ale jak mam dawać parówki, pasztet czy czekoladki to chyba wolę tak jak teraz mały je:baffled:
Muma Olek już je obiad z dwóch dań? boziuuu co dojdę do ładu z naszym menu, to on już dorósł do czegoś innego:eek: a ja znowu w tyle:-D
 
Koko aha to czas zacząc imprezowac.

Gatto raczej w domu bo w sobote wypada,a te gadzety do wyciagniecha to wygodniej w domu. Zobacze.
Ja z emem caly czas obchodzimy. A ma ema urodziny to robimy zwykle halloween co juz widzialyscie. Poncz z martwa reka, oko i palec obciety.

Katiuszka ja podobnie karmie Tima.
 
reklama
Wlasnie tez sie mialam pytac was dziewczyny czy juz macie konkretnie ustalone pory dawania glutkom jesc czyli sniadanie typu kaszka na mleku, II sniadanie jogurt/owoc czy kto co lubi, obiad, podwieczorek i kolacja? bo u mnie cholera te godziny jeszcze tancza od sasa do lasa, raz obiad o 12 innym razem o 14 :eek:
 
Do góry