reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Kolejnosc ta sama, ale ja bym wolala, zeby te pory juz stale bardziej byly.....to chyba mi jeszcze przyjdzie czekac
 
No chyba cale zycie,bo dorosly tez roznie je obiad. Raz o 13ej raz o 15ej. Chyba ze czlowiek zyje wg schematu codziennie to samo.

Budzim budzim glupole!
 
Czesc zuzanko81;-) Tak zycie potrafi Nam zrobic wielka niespodzianke wtedy gdy nawet tego nie oczekujemy:tak: Powiem tak , Ja osobiscie juz sie poddałam i pogodziłam ze Nasza córeczka bedzie jedynaczka. Lekarze dawali mi nikłe szanse na zajscie w ciaze z jednym jajowodem i pomalutku zaczynalam juz oswajac sie z ta sytuacja.... zaczełam pomalu wyrzucac z glowy mysli o ciaży a tu bummmm:-D i jest babelek:-) Zycze Wam z całego serca abyscie Wy tez doswiadczyli takiej niespodzianki od losu. Wrzucam Wam zdjecie ;-) mojego "bąbelka" ;-) a wraz z Nim mase fluidków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-DZobacz załącznik 591765:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Muma opowiedz jak urodziny i tesciu.

Cos u nas ladna pogoda,u was tez?

My szykujemy siena basen niedlugo pocwiczyc nurkowanie. Potem do makro po łososia,bo chcialam malemu zupe jarzynkowa wzbogacic dodajac rybki ciutke. Moze juz zapomnial ze nie lubi. Hy hy hy.
 
haha odsypiają wszystkie:-D
Ja już byłam z samego rana, nawet coś zaczęłam pisać, ale oczywiście Młody mi przeszkodził i tak mi się zeszło do teraz. Dopiero co wróciłam z dłuuuugiego spacerku. Pięknie, słonecznie, ale zimny wiatr. Julek w łapki zmarzł. Nie wiem...zakładacie dzieciakom rękawiczki? niby nie jest aż tak zimno, ale jak on te rączki ma wystawione, no to mu marzną:baffled: muszę zgłebić temat;-)

A co do wczoraj jeszcze...uśmiałam się przeokrutnie:-D najlepsze są takie spotkania na spontana, nie? Patrzcie, nie umawiałyśmy, a ile nas było!!! nooo chyba, żeście się skliknęły potajemnie, a ja Was nakryłam
aaa muszę coś wyjaśnić, bo mi spokoju nie daje...tere fere mam nadzieję, że się nie obraziłaś, ze wczoraj jakoś tak głupio napisałam:sorry: szybko pisałyśmy, nie zastanawiałam się jak to zabrzmi i masz!!! ale Ty jesteś równa babka, to myślę, że nie wzięłaś tego do siebie:baffled: A jak było na basenie? Timek już nurkuje??? ale z niego mały
Gatto a czemu Ci się rozjeżdżają te godziny posiłków? przez wyjścia? spanie małej? u nas jest prawie jak w zegarku:-p nie zebym specjalnie się tego trzymała, mały tak sobie ustala i koniec. Teraz chcę mu trochę pozmieniać, ale na razie nie wiem jak się za to zabrać:no: noo i co on na to....
ahaa tere fere mój tez nie lubi za bardzo łososia..tzn.jak dostaje jakąś rybkę z słoiczkowym zarełku, to je...a moją,tak średnio:baffled:
Muma jak tam po nocce?;-) gumofilce spełniły swoją rolę???;-):laugh2: szyfr tylko dla wtajemniczonych:-D
Zuzanka widzę, że i u Ciebie zmiana zdjecia profilowego na FB:-D i wszystko jasne :D
 
Ostatnia edycja:
Katiuszka ja na razie nie zakladam mu rekawiczek tylko chowam Timowi rece w rękawy i ma cieple. I kurtke i kombinezon ma troszke wiekszy wiec to nie problem. Ale jade zaraz do Zakopca to pewnie bede mu zakladac rekawiczki.

Katiuszka no cos Ty. Ja sie nie obrazilam nawet na sekunde. He he. Usmialam sie jak napisalas o kolezance ktorej nikt nie lubi. He he. Jeszcze sie smieje jak to pisze. Moze by mnie to zabilo jakby mnie tez nie lubili,ale akurat mam i przyjaciol i wielu znajomych. He he.
Zresztą czuję do Ciebie słodką miętę,bo spotykałysmy sie tu i ówdzie i sobie pisałysmy,wiec Tobie wolno pisac takie rzeczy małpo jedna. Hy hy.
Tim dzis znow nurkowal. Jemu to dobrze idzie,to ja musze pocwiczyc jego zanurzanie,bo czasem za plytko go zatopie,ale mi wybacza.
U mnie te posilki sa roznie,bo raz wstanie tak,raz tak,raz ma wiekszy apetyt raz nie,raz idziemy na basen o 10.30 raz o 17.00 raz jest ze mna raz z emem raz z tesciowka,czasem zabawa tak go pochlonie,ze zapomni ze trzeba isc spac,innym razem pada jak pies pluto. U nas cale zycie tak jest i pewnie z nim bedzie podobnie. Za duzo rzeczy chyba robimy,ale my juz tak mamy zapalenie doopska.
 
Hej,

Wpadnę na dłużej wieczorkiem lub rano , było super wczoraj , naprawdę :tak: Tzn mam na myśli zarówno urodzinki Olkowe jak i późniejsze gumofilce :-D

Miłego wieczoru !!!:tak::tak: ***

EDIT:
Napiszę jednak jutro.. ale na Babyboom FB fotoreportaż ;) papapa:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katiuszka na mily Bog ty nie zdradzaj co powiedzialas, bo reszta zacznie kombinowac, ze jak nie to co powiedzialas to co?? I zgadnie jeszcze!! Edytuj i wymaz, moze jeszcze wszyscy nie widzieli;)
 
Do góry