reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hej babolki,

alez mam wkur.wa od samego rana!! a wlasciwie to juz od wczoraj, bo moj oczywiscie jest przeziebiony, ja nie wiem co on kurna ma, co 10 dni jest przeziebiony, gile mu same z nosa wyskakuja i kicha na kazda strone!! No po prostu nie mam do niego slow! zawsze nam przywlecze jakas zaraze i zaden pozytek z niego.....ani zostawic go z mloda, ani zeby cos robil, bo zrobi zle. No po prostu nie wiem co mam z nim zrobic. Moze to i nie jego wina, ze sie szybko rzeziebia, ale niech cholera pojdzie do lekarza!!

Dom mam tak zasyfiony, ze szkoda gadac, a on mi mowi, zebym se odpoczela! No jak se odpoczne, jak nie moge patrzec na ten syf, a on sie zabiera za sprzatanie jak sojka za morze. Od 3 dni go prosze, zeby wymienil zarowke w pokoju mlodej (ja kupilam juz) i nic, wiec sie wkur.wilam i chcialam ja to zrobic, ale oczywiscie cosik zepsulam:-( znaczy ta zarowke:sorry:
No dobra, wyzalilam sie, choc jeszcze moglabym pisac i pisac.
 
reklama
hej babolki
Gatto heh... ale musze powiedzieć, ze zdolna z Ciebie bestia:tak::tak::tak: żarówke popsuć... no no!:-D
a eM pewnie niedoleczony do roboty łazi, wiec co osłabiony jest i w kółko odnawia mu sie choroba. Lekarz tak, ale chyba musi w domu wylezec raz a porządnie, bo sie nie wyleczy inaczej...
Ja tez mam w domu syf, dzisiaj juz trzesie mnie jak patrze na to, w planach mam odsyfianie jak tylko eM wróci. Bedzie Młoda sie zajmowal, kurna, nie ma bata, niech se radzi sam, ja dzisiaj sprzatam;-) Albo jego zagonie,tylko on cos ostatnio tak po lebkach leci, a mnie wk..w łapie jak potem widze niedoróbki:wściekła/y:
katiuszka zuza pisała juz nieraz, ze czasem ją migreny łapią. A wczoraj przypadkiem napatoczył mi sie ten 'przepis', wiec wkleiłam, a nóż widelec sie przyda?:-)
 
cześć kobity

ja z kawką się witam

katiuszka
lubię Was ,zresztą jak Was nie kochać czytam Was i wspieram duchowo przy maluszkach ,ale musisz mnie czasem zrozumieć :****
kok.o kochana jesteś spiszę sobie zaraz ,żeby mi nie znikło między postami :tak:

Gatto
tulę mocno i współczuję chorego eMa w domu ,mój nie choruje a wczoraj mnie w kur.wił

ja dzisiaj zupkę gulaszową robię bo w tamtym tygodniu obiecałam mu,że ugotuję a słów nie rzucam na wiatr nawet jak jestem na niego w kur.wiona to i tak robię to co obiecałam ,ja przynajmniej słowa dotrzymuje .
 
Czesc Baby,

Gatto super, ze tarczyca i wyniki ok! eM to juz tak maja. Kup mu jakis gadet albo nowy telewizor to zaraz dostanie takiego wigoru, ze bierze sie za robote!!! Trzeba krzyknac czasem na nich to wtedy wracaja na wlasciwe tory:-D Pewnie wkrecilas krzywo, tam sa pewnie takie 2 metalowe "dingsy" ktore sie wkreca na prawo, wykreca w lewo w takim rowku??? E tam, kupisz nowa, bedziesz miec na potem

Terefere powiem Ci Kochana, ze ja bym tak tego nie zostawila z tymi goszczeniem sie tylko u Was. Jasne, ze jest milo zjesc i pogadac w towarzystwie, ale ten czas i mnostwo kasy, ktory wlozylas, mozna by gdzie indziej spozytkowac, np. na jakis fajny wypad rodzinka. U mnie by nie przeszlo, albo jest rewizyta albo wypad z baru, chyba ze ugoscilabym po niemiecku, tzn. coca cola z Aldi i paluszkami slonymi:-D Mnie mozna max. 1 raz zrobic w ch....a , drugi nie przejdzie. Oj nie lubie ludzi co zawsze na krzywy ryj wszedzie i co maja weza w kieszeni!!!

Zuzanka spoko, cieszymy sie, ze wpadasz. Ten Twoj watek tez bardzo fajny i kobitki sa super!
Ani@k na spacerku a Kok.o walczy na szmacie, a Katiuszka gdzie? Gochson szykuje tez przyjecie urodzinowe, co tam z testowaniem?
Aaronka, Caterina co tam u Was na Wschodzie i Poludniu Polski?
Moj wlasnie czysci karpie, bedziemy szamac z surowka z kiszonej kapusty. A ja wstawie pranie, pomoge przy objedzie a potem pojdziemy na spacer, bo jest cudnie.
Juz sie lepiej czuje, zeby daja znac w nocy przed zasnieciem, ale jakos to wytrzymuje. Jak pije to musze glowe przechylac na prawo, aby plyn nie draznil ich niepotrzebnie:-D

Milego dnia,pa pa
 
hej babeczki!!!
witam się weekendowo i w lekkim szoku jestem:eek: Nie zaglądałam tu z samego rana.... bo byłam pewna, że pustkami będzie świeciło...a tu proszę!!! większość już się zameldowała:tak:
Gatto noo chyba musisz eMa raz a dobrze do wyrka wsadzić, niech się konkretnie wykuruje i może nie będzie się tak przeziębiał. A że eMy to w chorobie nieużyteczne...no to oczywista oczywistość!!! i do tego zdychają tak jakby byli już jedną nogą na tamtym swiecie;-) Strzel se drina i wkur...Ci przejdzie:tak::-) a domem się nie przejmuj, jak raz nie posprzątasz, to świat się nie zawali,nie?
Kok.o mnie ten przepis też się przyda...chociaż mam nadzieję, że jednak nie będę musiała go próbować:baffled: Odpukać...po ciazy migreny mam, ale bardzo bardzo rzadko..oby się tak utrzymało, bo nieraz jak mnie złapało, to koszmar jakiś dosłowenie!!! zawsze trzy dni z życia wyjęte:crazy: a tabletek to potrafiłam całe garście łykać, żeby tylko cokolwiek przeszło. Brrrrr.....
zuzanka rozumiem, rozumiem Kochana!!!! ale wpadaj do nas częściej!!!! i nie wnerwiaj się na eMa...szkoda nerwów:tak:
tere fere ooo to ze mną goście nie mieliby tak fajnie..ja tak jak Aleksis...kilka razy jak się przekonam, że ktoś tylko ciągnie ze mnie, a od siebie nic...to koniec! Pewnie, że miło jest wpaść do kogoś,najeść się, napić, pobawić...no ale w końcu przychodzi czas, żeby się zrewanżować, nie? aa tak....to do baru:tak::-):-)
Muma pewnie biega za Olciem z połykaczką gilów:laugh2:
Aleksis a czemu Cię te ząbki bolą? jakies nadwrażliwe się zrobiły? czy sa do leczenia? idziesz do dentysty? booo chyba nie będziesz się tak cały czas męczyła, nie?
A ja się kawkowałam z koleżanką od samego rana:tak: o 9-ej już u mnie była:-p Młody ładnie się sam bawił, to miałyśmy czas spokojnie posiedzieć i poplotkować. Niedawno poszła, a ja szybko obiad zmajstrowałam i eM nie będzie wiedział, że pół dnia przesiedziałam na plotach:laugh2: Teraz miałam iść młodego przewietrzyć, to deszcz zaczął padać, więc siedzimy w domku.
Miłego weekendu!!! dla imprezujących - udanych zabaw i "spokojnych" gości;-)
 
Wiecie jak ja ta zarowke zepsulam? Mialam taka energooszczedna, ktora jest zlozona tak jakby z trzech elementow i ja taka wku...bylam, ze tak zacisnelam, ze to jedno cos peklo:szok::szok:wiec jest do wywalenia i musze next kupic.

Katiuszka no jak raz nie posprzatam to swiat sie nie zawali, ale ja od 2ch tyg nie sprzatam, to wiadomo, juz zaczynam sie potykac:-(

Wczoraj jak mloda jadla z nami kolacje, to pozniej byl bandzaj nie z tej ziemi! eM powiedzial, ze kosiarka przeszla.
 
cześć

oj te wkoorwy na eMów to chyba dziś działają w eterze.. mój też mnie wnerwił.. ale już mi przeszło..

Zuuzaaaaa a jak Ty wklejasz te smjliki tu?????????????? bo mi nie wychodzi...
 
Czesc Dziewczynki,
My dzis caly dziwn w.parku co to ma i zoo i elke kolejke i place zabaw, super bylo.
Wczoraj goscilam przyjaciol na domowej pizzy i w nocy wino za.mnie spalo. Bo my sie juz nie karmimy cycem od 2tyg.,ale ja tam sie z tego ciesze, wreszcie za diete sie wezme porzadnie
Aleksis, jak tam ciazowe dolegliwosci?
Muma - Olus zdrowy?
Zuza - a ja na wiescie czekam! Mialas dac znac
Gatto - to i ja sie lacze w bolu jesli o emow chodzi. My dzis z Cudem wczesniej do parku, pozniej em ze znajomymi dojechal, pytam czy dal Martynce drugie sniadanie,a ten mi,ze nie zdazyl, szkoda slow
Tere-a ja tam wzajemnosci nie wymagam, lubie ludzo karmic,a i w domu z dwojka szkrabow mi wygodnie. Menu godne pozazdroszczenia
Katiuszka - kiedy do pracy wracasz?
Ania - buzka for ju i dla przystojniaka
Usciski Dziewczynki
 
reklama
Do góry