reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Hej! My z parku.
Muma ja to nawet obiadu nie jadłam...malo tego, nie ugotowalam! Też nie mogę się ogarnąć. Młody spal dopiero o 12:30...no i pospal cale 40 min ehhh Teraz przysypia w wózku.
Tere fere noo faktycznie zalatana jesteś skoro zameldujesz się dopiero w poniedziałek hehe ale ja coś czuje, ze wpadniesz do nas wcześniej ;)
Gatto super wieści!!! A nie mowilysmy?:D Oby tak dalej!!!
Gochson Muma dobrze pisze, @ nie ma...znaczy jesteś w ciąży. A przypomnij mi...ile się staracie o druga pociechę?
 
Katiuszka wpadam,ale czytac... hihi. Z pisaniem gorzej,bo nadaje z auta. Jestem miedzy makro a carefourem.

Gochson a moja zupka dyniowa wyladowala na sliniaczku. Plul na lewo i prawo tesciowej. Nie chcial jej jesc. A ja tyle sie nagotowalam,naobieralam... zdrajca!
 
No to narobie wam smaka. Hihi hi hi.

Ligawa w ceculi i oliwie juz dochodzi.
Karczek w zupie cebulowej sie marynuje.
Kurczak tez...(robie ten w kapuscie kisz.)
Solianka ukrainska czyt. Solanka juz gotowa i pyszna z reszta.
Wodeczka,gin,szkocka i winko sie chlodzi....

Carpaccio na świeżo,pomidorki faszerowane twarozkiem,salatka i kalmary tez.

Jak kto nie ma co robic,zapraszam. Żarcia wystarczy,bo jak zwykle za duzo narobilam.
 
czesc
ja na chwilke, zyczyć udanego weekendu, imprez bez bolesnych konsekwencji;-):-)
Gatto :-) inaczej nie mogło być;-)
zuza wyczytałam właśnie podobno skuteczny sposób na migrenę. Nie wiem czy tego probowałas (penie już wszystkiego probowalas;-)), ale podobno taka 'herbatka'/ kawa działa: do 1/2litra wody wrzuć 5-6 cienkich plasterków imbiru, kawałek kory cynamonu, kilka ziaren kardamonu i ze trzy goździki zagotuj i gotuj 15-20 minut do tego dodaj ze dwie łyżki miodu. Albo te składniki możesz też dodać do kawy i gotować 3-4 minuty (bez miodu).

dobra, papa
 
tere fere nooo narobiłaś smaka:tak:zwłaszcza na tą "ligawę w ceculi":-D a tak na poważnie...tooo jaaakieee menuuuuu :tak: fiuuu fiuu konkretna imprezka się szykuje!!! u nas to zawsze tradycyjnie było: sałatka polska warzywna, wódeczka, ogórki, wódeczka, talerz z wędlinami, wódeczka:-D aaa na ciepło....yyy ciepła wódeczka:-p:-):-D
kok.o równiez miłego weekendu!!!! a skąd Ty wiesz, że zuzanka ma migrenę? pewnie wyczytałaś na drugim wątku,nie? Ja poczytałam dziś z rana, ale nic jeszcze nie było.
zuzanka nie lubisz już nas?:-(
A u nas chyba nawrót zębów:baffled: znowu nocne płacze...ehhhh dopiero dwa wyszły...a gdzie reszta???:crazy:
Do jutra!!!
mam nadzieję, że ktoś tu zaglądnie:confused:
 
Koko fenks.

Katiuszka, salatka warzywna tez bedzie. Juz zrobiona. Wpadaj. U mnie zawsze jest wyzera,dlatego chetnie do mnie kazdy wpada a ja lubie gosci. Gorzej w druga strone,bo nikt nie zaprasza do siebie.

Ale cóż takie czasy.

Ty masz dwa zęby?! A co ja mam powiedziec! Ja jestem szczerbata. No i nie widac,żeby co szło.

Koko,zuza? A gdzie wy uciekacie?

Koko jak gil? Bo post mi spadł i drugi raz nie zapytalam.

Moj Tymek jutro pierwszy raz śpi u babci. Ciekawa jestem jak tam bedzie.
A w poniedzialek ma pierwszą randke w ciemno.
Koleżanka z Wysp przyjechala z córcią. Ma 6 m-cy.

Ciekawa jestem czy beda sie bawic razem.
 
Przepraszam,ale wlasnie wcielo mi dwa posty. Jak pisze z fona to tak mi sie robi cholerka. No i nie mam nerw pisac od nowa. Wrrrmmrrwr... (wnerw)

No nie moge, ja tu wpadam zeby nie miec zaleglosci a tu jestem sama!

Spijam kawke i szykuje sie do pracy. Chlopaki spią.

Buziakuję Was.
 
reklama
Czesc
Tere nie jesteś sama, odkad przeczytalam jaką wyzerke szykujesz jestem głodna!!! I masz bojowe zadanie: napisz na fejsie przepisy na to wszystko bo smaka mi narobiłaś!!! Gdybym mieszkala bliżej.. a tak to sobie kiedyś to zrobię..
Ja tez z komory.. wpadnę pozniej jak dorwę laptoka:-D
Miłego dnia!
U mnie jak narazie pada..
 
Do góry