reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

heja,
loguję się an fb
loguję się na bb
żeby dowiedzieć się jakie wieści.

Aleksis tam jest 2 krecha !!!!!!!
Jakieś mam przeczucie i przez skórę czuję że jesteś w ciąży !!!!!
Poprostu wstałam dziś z takim nastawienie, bo ja to trochę taka czarowniaca jestem..sporo rzeczy udało mi się przepowiedzięc, tudzież wykrakać:):) więc kra kra kra.....!!!!!!!!!!


Śluzem się nie przejmuj, pamiętam, że ja też w czw zaczęłam brudzić i płakałam w słuchawkę mężowi, że tym razem znowu się nie udało, a w sb wyszły II kreski. i cieszyliśmy się przeogromnie.


-----------------------------------------------------------------------------


A ja dziś 2 godz spędziłam w oczekiwaniu w kolejce do lekarza oczecznika medycyny pracy. 30 min w kolejce do rejestracji (nikt z polskiej młodzieży nie przepuścił kobiety z 8 miesięcznym dzieckiem, bo po co???), później 30 min w oczekiwaniu do pielęgniarki (nikt z polskiej młodzieży nie przepuścił kobiety z 8 miesięcznym dzieckiem, bo po co???), nawet sugestie pań z recepcji, że może mnie ktoś przepuści nie pomogły.
Jednak pani doktor się nade mną ulitowała i wzięła mnie bez kolejki.

A wczoraj Jagódka odkryła świnkę ukrytą w ścianie:):) trza już mieszkanie zabezpieczać:)


katiuszka, 2 razy pytałaś o smoczek, przepraszam, teraz rzadko zagladalam na bb w czasie choroby. Wrzuciłam korespondencje na fb.
Całuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiecie co...ja już zgłupiałam totalnie:baffled: byłam tu dzisiaj??? serio nie mogę sobie przypomnieć...ojjj zły znak...zły:sorry2:wiem, że na fb wpadłam na chwilę, ale czy zdążyłam tu coś skrobnąć, to za cholerę sobie nie przypomnę:baffled:

Aleksis te plamienia jeszcze nic nie znaczą. Jak kok.o pisała każda z nas tak miała:tak: Ja też widzę drugą kreseczkę, na razie bladą, ale to bardzo wcześnie jeszcze. Możesz jeszcze jutro powtórzyć test:tak:A nie mówiłam??????? miałam przeczucie i koniec:-) jejjjjuuuuuu wreszcie!!!!!
 
hej babki

Aleksis mocno trzymam &&&& jak każda z Nas zresztą :tak:

w końcu może coś się ruszy na wątku :tak:

ja dzisiaj mam kiepskie samopoczucie ,jestem wzdęta i spuchnięta jak balon :-(

Katiuszka ja jak wchodzę na bb to jak nie widzę,wpisów to wchodzę na fb czytam i wychodzę :-p wolę pisać na bb :tak:;-)

cześć alex_ jak u Was pracusiu ???
 
cześć Dziewczynki,
po pierwsze - bardzo Wam dziękuję, że pamiętacie, dopytujecie
po drugie - zdrowi wszyscy, Cud od poniedziałku rusza znów do przedszkola (mam nadzieję), Martula zaczęła dreptać, więc ciągle asekurujemy. A poza tym praca, praca, ostatnio jakieś takie problemowe przypadki mam. a do tego jeszcze uwaliłam sobie opuszek palca trąc kapustę na salatkę:/ boli jak diabli

Ania - powtórzę się - Patryś cudny, a i Ty widać rytm zlapalaś, bo coś Cię więcej w necie

Muma - ściskam mocno

Aleksis - aż mi się gęba śmieje! Ściskam kciuki mocno cobyś nam się tu chwaliła piękną betką

i na tym koniec, wrrr, M.wzywa
 
Moje Zlote Kobity, jak ja mam Wam podziekowac za Wasze dobre serce, slowa otuchy i kciukasy?:zawstydzona/y:

Chyba nikt sie tak nie ineresuje tym tematem jak Wy moje Drogie.
Jeszcze raz serdeczne Wam dziekuje, jutro moze dam rade zrobic II test jak nie zaspie aby go kupic, bo nie pozostal mi juz zadny

Katiuszka Ty jestes THE BEST!!! Koffam Cie nomalnie

Alex jestes bardzo dzielna kobieta. Szacunek dla Ciebie jak najwiekszy. Buziak
 
Dziewczynki <jupi> eM coś tam zresetował (nie wiedząc o problemie) i mam przywrócone opcje!!!!!!!!!!!!! ha! teraz se mogę upiększać wpisy do woli!!!!!!!!!!!!!
 
przez Katiuszke musiałam sie doszukać mojego dzisiejszego wpisu.. bo wiedziałam ze pisałam z komórki ale wpisu nie widziałam.. ale znalazłam :-)

hmmm coś mi składnia siada.. o ile opcje się pokazują ze składnią problem.. :baffled::cool2:
 
reklama
Hej Kochane,
Piekna szyszunia chyba ok. Spytaj reszty.

Relacja z dalekiego zachodu: pogoda deszczowa, ale cieplo, sniadanie zjedzone, druga kawke spijam.
Test o czulosci 25 zrobiony, oto wynik:
DSCF6723.jpg
 

Załączniki

  • DSCF6723.jpg
    DSCF6723.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 41
Do góry