reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hej,

Piękne słońce i chyba cieplej, przynajmniej u nas,
Ja juz piorę i sprzątam, mam zaległości po ostatnim czasie,

Aleksis ??? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

caterina - wciąż nie możesz dojść do siebie po urodzinach ??? :-)

Buziaki dla Wszystkich, na kawkę lecę:happy2:
 
reklama
hej!!
Aleksis,ze względu na Ciebie z rana komputer odpaliłam,no!!więc co tam kochana??????????????????&&&&&&
Muma,ja też sobie kawkę zrobiłam i za sprzątanie siębiorę,żeby mieć jutro luzniejszą sobotę;-)
 
witam sie i ja!
Aleksis hop hop!!!???
wyobraźcie sobie w miarę szczupłą dziewczynę, 166cm wzrostu i przed nia, na wysokości brzuszka piłka lekarska:-D:-D:-D a kręgosłup ciągnie jak leże na boku, ze hoho, i oto cala ja :D podeślę w sob foto ;)
wpadłam na szybko bo jem śniadanie i lecę dowód rejestracyjny wymienić...
 
hej hej!!!!
Aleksis ?????????????????????? aaa ja coś czuję, że są dwie krechy:tak:
Na razie uciekam, śniadanie jakieś muszę zjeść i zimną kawką popić:baffled: eee kiedy ja się w końcu doczekam czasów, że se siądę, zjem jak człowiek, ciepłą kawkę posiorbię:sorry2: chyba, że jestem nierozgarnięta;-)
Oki, to do "za chwilę":-D
 
Ahoj kobutki:-) Melduję się na 13 posterunku :-p
Cholercia taka chora jestem że ledwo żyję i co najgorsze na krtań mi siadło i gadać nie mogę:wściekła/y:
nooo a kto to tu da nas zawitał????:szok::-D chyba trzeba to w kalendarzu zaznaczyć;-)
caterina zdrówka życzę w takim razie!!! i jak masz chorą krtań, to jak najmniej mówić, o śpiewach nie wspomnę;-)
A tak nawiasem mówiąc...u nas nie trzeba wydobywać głosu, wystarczy pisać:tak::-D
 
Hej,
juz pisze: @ brak, ale ten test wyszedl z jedna kreska wg mnie, bo ta druga jest super blada jesli w ogole jest i boli mnie w krzyzu(spalam ponad 9h-wiec to moze to)
Fotk anr 003 z grudnia 2012r, nr 011 z teraz ale g...o widac Foto0003.jpgFoto0011.jpg
 

Załączniki

  • Foto0003.jpg
    Foto0003.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 30
  • Foto0011.jpg
    Foto0011.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Hej, KAsica dzieki ale tek II kreski chyba nie ma , to jest raczej moja schiza. Wkleje zdjecie zrobione dobrym aparatem, bo musze czekac az sie bateria z innego tzw. idioty zaladuje, zeby zmienic karty, bo moj komp go nie czyta

Kochane patrzcie na te DRUGA FOTKE -tam guzik jest
 
Ostatnia edycja:
Do góry