reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
DSC_1083.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1083.jpg
    DSC_1083.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 51
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSS
HUUUUUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Udało sie!!!!!!!:-D
jest krecha druga, JEST!!!!! bladziocha, bo wcześnie jeszcze, a drugie zdjęcie do doopy jest, nawet ta kontrolna słabo widoczna na nim jest... a na trzecim..hmmm zrób zblizenie , bo z odległości 10m nic nie wypatrzymy;-):-) Jak sobie powiększam to mi pikseliza wychodzi...
łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłooooomatulu!! ale sie ciesze!!!:tak::tak::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Kok.o gdzie jest II krecha? To o zdjecie wyzej jest lepsze troche, to calkiem nr 001 bylo z sprzed roku, tak dla porownania. Tylko ze ten w gudniu byl z 31dc, a ten jest z 27 dnia. Lo matko, ja nie wierze, ze to jest ciaza:no:

Nie umiem juz bardziej zblizyc, bo wtedy juz nic zupelnie nie wiadac, nawet madry aparat nie chce wtedy zdjecia zrobic. na manualny nie ustawie, bo jestem calkiem lewa w tym, nie umiem lepiej.
Jak to ostatnie zdjecia w programie windows-widok zdjecia powieksze, to jakas blada rozowa krecha jest.

Wczoraj byl brazowy sluz, potem wieczorem juz nic, teraz tez nie.Ale bardzo bola mnie plecy w dolnej czesci, musze troche sie rozruszac i rozchodzic bom stara juz
 
Ostatnia edycja:
dobra, popatrzałam i bez nowych zdjec sie nie obejdzie;-):-) Ale na powiekszeniu pikselki sa rozowe tam gdzie ma byc II krecha:tak::tak:
Sluzem sie nie przejmuj, wiekszosc chyba tak miala,ze coś tam plamiło w czasie gdy miała być @:tak:
 
Śluzem się nie przejmuj i nie rozchodź się tylko odpoczywaj lepiej:tak: Będziesz robić betę ?? Ola, jest jescze bardzo wcześnie, a ja naprawdę widzę teź te II.
 
Śluzem się nie przejmuj i nie rozchodź się tylko odpoczywaj lepiej:tak: Będziesz robić betę ?? Ola, jest jescze bardzo wcześnie, a ja naprawdę widzę teź te II.

Kochane dziekuje, moj gin ma otwarte dzis do 12.00 tylko, a musze zaraz do pracy sie zbierac. Dzis o takiej dziwnej porze wlasnie.
jesli do pon @ nie bedzie, pojade do ginka na beta hcg. Dam Wam znac czy @ zawitala czy nie. Ale serio mnie boli w krzyzu, a to zawsze zly objaw. Progesteron juz lyknelam, potem w pracy druga, bo po tym mam zawroty,a musze jechac samochodem. To na razie i jeszcze raz dzieki serdeczne
 
reklama
Aleksis gin i tak nic nie wypatrzy bo jest jeszcze wcześnie, ja choc z komory to widzę 2kreche!
Aaa jeszcze dodam ze mój test tez wyglądał podobnie..2 krecha była tyci tyci!
Dbaj o Was!
Jeszcze raz wielkie gratulacje!
Buziaki
 
Do góry