reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

hellooo:-)
Jak znowu będę miała przebłyski sklerozy, to mi przypomnijcie, że już tu dziś byłam;-):-)
Aleksis ?????????????????????????????????????????????????????????? chyba chcesz, żebym z głodu umarła!!!! czekam i czekam, a śniadania jeszcze nie jadłam, bo jak? przecież nie odejdę od kompa, nie?;-):tak: matkoooo ale emocje!!!!!!!!!!!!!!
szyszunia waga idealna!!! podobno w ciąży powinno się/można przytyć do 15kg, wtedy jest ok. Podobno...ja przytyłam 15, po ciaży "spadło" mi 5kg:baffled: reszta jakoś nie chce ode mnie odejść:no:;-)
zuzanka brawo! znowu się fajnie wkręciłaś w staranka, badania porobione, teraz poraz na monitoring, tempka z rańca i heja! do przodu z tym koksem!!!:tak:
Ani@k jak Ty przywróciłaś te opcje? bo ja dalej nie mogę normalnie pisać:crazy:
A gdzie reszta dziewczyn??? pewnie cisza weekendowa się zaczęła:-p
No dobra, idę coś złapać z lodówki, bo mi literki już skaczą przed oczami:baffled:
Miłej soboty dla wszystkich!!!
 
reklama
ooooo w mordeeeeeeeeeeę jeżaaaaaaaaa!!!!!! A nie mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratulacje Kochanaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
ALeksis superrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!1GRATULUJĘ!!!!!!WSZYSTKO BYŁO WIADOMO JUŻ PO WCZORAŃSZYM TEŚCIE:tak:,DZIS TYLKO SIĘ POTWIERDZIŁO,ŻE BĘDZIESZ MAMUNIĄ:p):p):-):-):-)....SUPER,SUPER,SUPERRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PS.która iui była dla Was szczęśliwa??czyżby 7 ?!...iui miałą sie udać i sie udała.....prędzej,czy pózniej,ale sie UDAŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Aleksis suuuuuper kochana :tak:bardzo się cieszę :-) teraz betka ,wizyta u dr i masz dbać o siebie :angry:


cześć dziewczyny


ja dzisiaj już rosołek gotuje ,łazienkę mi chłopaki robią (kosmetyka ,grzejnik wieszają i półkę na kosmetyki do mycia ) pościel się wietrzy ,pranie się suszy i później dokończę myć łazienkę :tak: i z przyjaciółką po południe spędzę bo się przeprowadza:tak:
Katiuszka :**** ale wiesz ,że ja to diznozaur w starankach więc czekamy teraz na Kasicę i Caterinę
szyszka no to chyba dobrze ,nie wiem :no:

Miłego dnia babeczki u Nas słonko ślicznie jest :tak:
 
Ostatnia edycja:
zuzanko,widzę,że ja,podobnie jak Ty ..praktycznie od rana na pełnych obrotach;-)...z samego rana wstawiłam 1 pranie,rozwiesiłam,słonko fajnie świeci,wiaterek wieje i juz mi wyschło!!potem z mama do miasta pojechałyśmy na zakupy,jak wróciłam,kolejne pranie wstawiłam,wysprzatałam łazienke,podłogi pomyłam!!Więc praktycznie już jest wolna sobota;-),obiadek od wczoraj jest-kapuśniaczek:-)
Adaś oczywiście non stop cos majsterkuje,to w garażu,to w piwnicy,ehhh Ci męzczyzni;-);-);-);-);-).
W listopadzie siostra moja chrzcić Martynkę będzie,Mała jest Boskaa!!ma tyle włosów że masakra no!!niemal tyle co Gattinka od Gatto,serio mówię:tak:..świetna jest:p)
Szyszka ,ja też niestety Ci nie pomogę,co do wagi Twojej...najlepiej to jak lekarz by się wypowiedział na ten temat,czy jest dobra,itd.....moja siostra przytyła równiutkie 11 kg.,więc nie ma za bardzo co zrzucać,bo juz prawie wygląda jak z przed ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Hejka,

Aleksis uściski dla was i ogromne gratulacje...

Szyszka, 11 kg to dobry wynik.
Ja miałam wspaniałego ginka, choć terrorystę odnośnie wagi. Do 20 tyg mogłam przytyć 2 kg, a później co miesiąć 2 kg. Trzymał moją wagę i mówił, że po porodzie mu będę dziękować i fakt....nie widać, że rodziłam:):) nawet nie mam fałdy brzusznej...płaska deska jestem.... ale chwalipięta ze mnie...:) wybacz:p:p

Uciekam, bo Mąż po zakupy na cały tydzień pojechał, Jagoda śpi, a ja mam 30 minut dla siebie....

Od poniedziałku...rozpoczynam szkołę, eh...już nie mogę się doczekać...


P.S. Ola jak już zostanę sławnym fotografem, to sesję z dzieciątkiem/dzieciątkami masz u mnie gratis:*********
 
Ostatnia edycja:
Kasica, Zuzanka tez sie doczekacie II kreseczek, lues blues. Obydwie bylyscie w ciazy, wiec jestescie plodne. Moze rzeczywisice byloby warto u Zuzanki podjesc do kolejnej IUI ale wczesniej wlasnie udac sie do specjalisty o med. chinskiej i akupunktury w leczeniu nieplodnosci i przez pare miesiecy stosowac sie do zalecen? Zuzanka co o tym mylslisz? Ja czuje, ze to jest dobry pomysl. Ja mialam juz termin jak wiecie, ale musialam odwolac. Gdyby znowu sie nie udalo to na 100% poszlabym z eM do tego lekarza, bo wiem ze ona ma swietnie wyniki. Kiedys poslalam Wam linka do literatury w jez. angielskim na ten temat. Sa wiarygodne badania naukowe na ten temat. Wierzcie mi, ja jestem przekonanana, ze problem tkwi glebiej a taki lekarz jest w stanie ustalic co w organizmie nie dziala jak trzeba. Tacy lekarze oceniaja organizm czlowieka jako calosc a nie dziela na poszczegolne narzady.
Ja mysle, ze ta idea in vitro cos mi w glowie odblokowala, ze nie nastawialam sie na sukces po 5tej iui w tym roku.
Moze sie myle. Ale sprobowac warto.

Aaronka- jeszcze raz dzieki serdeczne. Buziaki dla Jagódki
 
Aleksis no moje gratulacje!! Ja tu juz piwsko zlopie na twa czesc i twojej coreczki ( bo to dziewczynka bedzie)!!!!! A zdjecia moge zrobic ja bez czekania na zostanie slawnym fotografem hihi.
 
aleksis normalnie nie chcę zapeszać, ale już Ci gratuluję, kurczę teraz tylko żeby wszystko utrzymać. Ściskaj nogi kochana. :-p no i pisz, pisz cokolwiek będziesz czuła i robiła, opowiadaj.

Szyszka no te ostatnie tygodnie są fizycznie ciężkie. Kręgosłup to mnie bolała w każdej pozycji, nogi, podbrzusze ciągnęło, pipka też jakaś naciągnięta... Dziwne to wszystko i zgaga niemiłosierna. no już staraj się więcej nie tyć jeśli chodzi Ci o mały nadbagaż. Do 12kg jest ok. Ale skoro z natury jesteś szczupła to możesz sobie pozwolić do 15kg. Ja jestem niska i przytyłam 12kg i po szpitalu zostały mi 2kg.U mnie było tak jak u aaronki. Gin kazała do 20tyg 2kg i potem na miesiąc max 2kg.

zuzanka kasica
gospodarne kobity jesteście i obiadek i sprzątanko...



caterina
dobrze że na krtań padło a nie na palce bo byś pisać do nas nie mogła:-D żarcik.

aaronka jaką szkołę????
 
reklama
tere fere ,powiem Ci,że ja w sobotę to NIENAWIDZĘ SIEDZIEĆ NA DUP.....:-)tzn.uwielbia rano wstać,wypić kawkę i zabrać sie za konkretne sprawy,typu sprzatanie,pranie,zakupy,wietrzenie pościeli,zrobienie czegos w ogródku -skoszenie trawy,wyrwanie chwastów,a jak jeszcze mam chęć to upieczenie ciasta....dopiero pod wieczór iść się wykąpać,usiać w fotelu,przed tv,lub komp.i odpocząc sobie:)...............nie lubie zmarnować soboty,na robieniu NICZEGO,na takim snuciu sie po domu itd...no chyba,że w sobote pracuje,to porządki zaczynam robic w opiatek,a kończe w sobote po pracy.
 
Do góry