reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

eloo:-)
dziewczyny to ja nie wiem jak te Wasze dzieciaki tak wsuwająwszystko to wychodzi na to,ze to moje szczęście wybredne jakieś...
katiuszka ja sadzam Młodą na kolanach przy stole, jemy ze wspólnego talerza;-) Robie różne warzywa na parze, lub pieczone lub gotowane, zaleznie jak mi się chce;-) i owoce różniste , Dzisiaj np. na śniadanie ja jadłam kanapki a ona ciamała skórke chleba, jabłko i dałam jej żółtko, ale go nie tknęła.Na obiad był pieczony burak , marchewka (pokrojone w słupki) i fasolka gotowana. Młoda lubi papugować to co ja robie wiec wyrywa mi z ręki to co właśnie jem i pakuje do buzi. Umie sobie już skrobać lub odgryzać kawałeczki,czasem uda jej się coś połknąć, ale raczej większość wypada jej jeszcze z buzi;-)
hyhyhyhy kasica ja też Cie widziałam! :tak::-)
 
reklama
Hej,
kasica ja też Cię widziałam.

A propos Joanny Moro, to znam jej męża.
a po drugie odnośnie podobieństwa o którym pisze Ania przypomniała mi się anegdota opowiadaną przez Ewę Bem Wchodzi Bem do windy, w której stoi kobieta. Kobieta jej się bardzo przypatruje i mówi" Ależ jest pani podobna do Bem, ale niech się pani nie martwi, Bem grubsza":)


Całuje
 
i wychodzi na to, że wszystkie ciekawskie widziały Kasicę:-p
Kasia, ja to sobie nawet pozwolę zaprosić Cię do znajomych, ot co!


ooo, widzę, że mnie szpieg z krainy deszczowców uprzedził
 
a,ja zastanawiam się jakim sposobem??????????Czyżby Ani@k,podałą moje dane?;-);-);-)
Kasica..jakby to powiedzieć..jeżeli ktoś spojrzy na ostatnia moja aktywność na fb dopatrzy sie zmian..np. tego ze zawarłam nowe znajomości, wtedy nie muszę nikomu podawac żadnych danych. Takim pewnie sposobem 'szpiedzy' Cie wyniuchali.. :-S
 
Ja z komórki..
Tak se od 2 nie śpię..spakowalam prawie torbe..
Po nocnym siku pojawiła sie krew..co prawda kilka kropel..po próbie położenia sie krew pojawiła sie w wydzielinie/sluzie..a ze czuje tylko jakby napinania sie Dziecka - czekam do rana, biere torbe i na ip jadę..
Dam znać pozniej czy to juz..być może spokojnie mnie jeszcze do domu wypuszcza..heh..marzycielka ze mnie ;-)
 
Ani@k &&&&&&&&&&&&&&&&& :-):-):-) daj nam znac co u Ciebie !!!

kasica - rozpoznalysmy Cie po brwiach ;-):-)

Ja po zakupach wczorajszych na twarz padlam, Oli tez ale Julka szczesliwa.Portfel pusty ale co tam ..:-)

Milej soboty, my jedziemy do Wiaczynia na wystawe koni,

Ania -czekamy na info !!!&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry