reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ewciu Jakub to bardzo oginalne imię dla dziewczynki:-D:-D:-D
Onna odnośnie kuchni ja jastem zachwycona szafkami typu cargo.
Esch ja też nie przepadam za poniedziałkami. Dzisiaj jednak tego nie odczułam, bo i tak cały weekend pracowałam:baffled:
Dobranoc Wszystkim
 
reklama
Witamy Was

Vonko przede wszystkim bardzo serdecznie gratuluję - rzeczywiscie wątek stał się ardzo szczesliwy dla weteranek tego wątku :-) :-) dbaj o siebie i napisz jak sie czujesz?
Oluś to już teraz musi się udać - zawirusowany szczęśliwie wątek - wierzę ,że niedługo Ty też dołączysz
Monia netu nie będzie ale telefonik masz:-D:tak: czekam na smskową relację z przeprowadzki:-) jak będziesz mieć siłę - i oszczędzaj się.

Ewa ale Ci fajnie - ja jeszcze nic nie kupuję i długo nie bedę kupować - narazie ogladam :-) taka przesądna jestem

kajda a jak Ty się czujesz? :confused:

Leyna,Antilka,Eschenbach,Carioca,Sensi - pozdrowienia
 
Witam Wszystkie 30:-)
Vonko może teraz będziesz częściej do nas zaglądać:confused::happy2:
Ewuś super macie te wyprzedaże w Kanadzie:tak:
Najeczko jak sobie radzisz sama z Ewcią?Oglądam zdjęcia na zamkniętym i nie mogę się napatrzyć.Ewunia jest prześliczna. Może, jak tak się będę wpatrywać, to podobny Cud mi się przytrafi:happy2:
Moniolku uważaj na siebie w trakcie przeprowadzki. Najlepiej tylko dyryguj;-):-)
Monik jak się czujesz?
Alek:-):-):-)
Sensi
czy Ty nam już pokazywałaś projekt swojego domku:confused:
Anusieńko, Kajda, Onna, Majeczko, Cariocam, Leyna, Esch i wszystkie pozostałe 30:happy2:
 
Hej kobietki:-)
Dziekuję WAM za wszystkie serdeczności:happy2::happy2::happy2:, tak długo trzymałyście mnie przy zyciu:-D, nawet wtedy jak rzadko sie pojawiałam:tak::tak::tak:
Przepraszam że nie odpisuję kazdej z osobna ale jestem troche wykonczona. W pracy młyn a gdy wrócę do domu to najchętniej bym spała. Dziwne to bardzo ? Troche mnie "muli" częsciej po południu i wieczorem, rzadziej rano :-)
Beta w 27 dniu cyklu była 685. Teraz czekam na piątkowa wizytę.
Pozdrawiam serdecznie cały wątek:-)

P.S.
....chyba juz moge?
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Sensi czy Ty nam już pokazywałaś projekt swojego domku:confused:

Tak, ale zrobię to jeszcze raz;-)

....chyba juz moge?
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*&*
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nawet MUSISZ. czekamy na relację z wizyty u gina:tak: VONKO tak się cieszę:tak::tak::tak::tak:
 
Witam :-)

dawno mnie nie było na tym wąteczku, a Tu takie cudowne zmiany :tak:

anusieńsko, vonko, monik, kajda MOJE SERDECZNE GRATULACJE :tak::tak::tak:

Najeczko gratuluję córci :-)

vonko może faktycznie podwójny cud ;-) ja w 26dc betkę miałam 166,4 i jak się okazało mam bliźniaki :-D trzymam kciuki za piątkową wizytę :tak:

buziaczki
 
Witam Was Dziewczyny!!!
Trafiłam na ten wątek i tak podczytuję odrobinę. Chciałabym się do Was zapisać - o ile mnie przyjmiecie. :)
W sierpniu kończę 30 lat.
W tym tygodniu robiłam sobie test i wyszedł pozytywny. Do lekarza za tydzień. Narazie wszystko takie niepewne. W dodatku, że jestem już po poronieniu...
Mam nadzieję, że tym razem się uda!
Przesyłam moc pozdrowień i uścisków dla Wszystkich Dziewczyn z tego wątku!!! I gratulacje fasolek!!! I Dzieciaczków!!! :))
 
reklama
Do góry