reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hello, hello!!

Jakos sie zwleklam wlasnie z wyrka.... impreza byla przednia, balowalismy do 3.30...
byla pizza, szisza, wodeczka... tylko braklo karkoweczki od Sensi... chyba Emma go porwala ;-):-D:-)

Sensi jaka szkoda ze nie dotarlas ;-);-);-)

Antila bidulko....

A gdzie reszta trzydziesteczek?? :szok::szok::szok:
 
reklama
Witam ponownie Panie Trzydziestki.
Wracam po przeszło miesięcznej przerwie.
To mój ostatni miesiąc, gdy mam jeszcze 2 z przodu. Właściwie, zostało mi już tylko 28 dni, co nie wpływa na mnie zbyt dobrze ;-)
Tak czy siak, wpadłam, żeby życzyć powodzenia!
 
Witajcie Kochane 30-stki:-)

Dawno mnie nie było a tu takie zmiany:-D:-D:-D

NAJECZKO - GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA:happy2:EWUNIU WITAJ:happy2:

MONIK- TAK SIĘ CIESZĘ, GRATULUJE FASOLECZKI:happy2::happy2:

Dziewczyny, chcę Wam powiedzieć, że cuda sie zdarzają - ja tez się doczekałam II :-)

Wciąz jestem w lekkim szoku....i nie moge do końca w to uwierzyć. Jestem umówiona z ginem na 7-go marca.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie i staraczki.
 
iwitajcei. Ja zabarykadowana w domku dzo dzisiaj postanowilam nie wychodzić, zobczymy jak się będę czula po jutrzejszym dniu kiedy wrócę do normalnej aktywności.NO...prawie normalnej...
Postanowilam czytać wątek od 700 strony- chcialam Was trochę poznać, ale widzę,że niektóre sa tu jeszcze wcześniej. Ciekawie wyglądają Wasze wpisy w zestawieniu z aktualnymi podpisami;)

vonka
, Ciebie też zdążyłam zauważyć tam. Gratuluję serdecznie dwóch kreseczek i dbaj o siebie,...o Was :)
barefoot, Ty nas nie dobijaj, w końcu mówisz do "potrzydziestek"i jeszcze per Panie, no ladnie... Ale powiem Ci że ja od 30tki czuję się (i wyglądam) o niebo lepiej niż wcześniej, niż mając lat 18 czy 25...
antila, a Ty też lekarzem jesteś? Juz którąś tu namierzyłam Panią doktor...
esch, z Ciebie to imprezowiczka jest, ja uwielbiam Krakow, byliśmy tam niedawno, ale teraz niestety przykro to wspominam bo to były te początki, kiedy już się coś musiało dziać niedobrego :( Mam nadzieję,że Krakowa uda mi się nie znielubić bo to piękne miasto jest.

miłego niedzielnego wieczorku Paniom życzę ;)
 
Dobry wieczór:happy2:

Jakos sie zwleklam wlasnie z wyrka.... impreza byla przednia, balowalismy do 3.30...

He, he kac męczy;-)


A co to jest:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


To mój ostatni miesiąc, gdy mam jeszcze 2 z przodu.

eeeeeeeee, to Ty bardzo młoda jesteś:-D

Dziewczyny, chcę Wam powiedzieć, że cuda sie zdarzają - ja tez się doczekałam II :-)

Ty wyrodna córo naszego wątku;-) Dopiero teraz to mówisz:wściekła/y:




czekam na pełną relację:tak::tak::tak::tak::tak:

Ja zabarykadowana w domku dzisiaj postanowilam nie wychodzić,

oj dla mnie to byłaby kara okrutna.
 
barefoot, Ty nas nie dobijaj, w końcu mówisz do "potrzydziestek"i jeszcze per Panie, no ladnie... Ale powiem Ci że ja od 30tki czuję się (i wyglądam) o niebo lepiej niż wcześniej, niż mając lat 18 czy 25...

Ale ja często mówię "Panie" i "Panowie" nawet do moich uczniów. Tak już mam :-)
A poza tym, ja również w tym wieku czuję się o niebo lepiej, bardziej kobieco, seksowniej i atrakcyjniej niż jak miałam lat 20.
 
Wlasnie wrocilam do domciu, bylismy u moich rodzicow odstawic autko meza do warsztatu.... caly tydzien bedziemy musieli dzielic sie moim autkiem... A do tego we wtorek odstawiam do naprawy moj wehikul... oj jak ja to przezyje... do luksusu szybko czlek sie przyzwyczaja a tu bede musiala przesiasc sie na tramwajke lub autobus :-:)szok::no:

Antila to przynajmniej dobrze ze sie nie przepracowalas :tak:

VONKA GRATULUJE!!!!! CUDA SIE NAPRAWDE ZDARZAJA!!!!!!!!!!!!!!! No i prosim bardzo o fluidki... zaraz sie okaze ze ja tu sama zostane :-(;-(

Onna ja taki niespokojny duch co to w jednym miejscu dlugo nie usiedzi ;-):tak::-D:-)... a do Kraq zapraszam co by te przykre wspomnienia zamazac!!!! Daj znac jak sie wybierzesz to na piwko albo kawusie gdzies sie wybierzemy:tak:

Sensi o dziwo ja kaca wogole nie mialam.... natomiast reszta... hmmm... moze lepiej nie pisac.... caly alkazelcer mi wypili :tak::-D:-) A szisza to arabska fajka wodna... tym razem o smaku mietowo-jablkowym z dodatkiem jasia wedrowniczka:-D:-):tak:
 
reklama
Do góry