reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam

Ja też podczytuję ale też mi weny brak.
Moniś - moja wizyta 18 !!! idziemy łebek w łebek :-)
A toś mi sie odwitaminizowała - żelazo jest ponoć okropne !!!!!działa wymiotnie- lepiej wcinaj wołowinkę pod każdą postacią , czerwone buraczki, sałatę i brokuły w mega ilościach ;-):-D:-D.

Oluś :-(
 
reklama
Cześć jestem na tej stronie pierwszy raz i mam bardzo pilne pytanko. Jestem w 9 tygodniu ciązy z drugim dzieckiem i lekarz kazał mi zrobic badania prnetalne, ale ja sie troche boje i raczej wolalabym nie wiedzieć czy moje dziecko ma juz jakas wade genetyczna. Czy moze mi ktos doradzic? Prosze o odpowqiedzi.
 
Ela30-jesli nie chcesz badania prenatalnego to po prostu odmow go... nikt nie moze cie zmusic do jego wykonania.... Gratulacje i witaj wsrod nas !
 
Przede wszystkim Całuśnych Walentynek :-) i Dzień Dobry

moja wizyta 18 !!! idziemy łebek w łebek :-)
no ja też mam wizytę 18, ale u dentysty :-D

Boje sie cholernie tego żelaza, czytałam o zaparciach - co przy moich obecnych problemach, nie wiem chyba zainwestuje też w czopki glicerynowe.

Ela30 Witaj i Gratulacje - dokładnie tak jak pisze Ewa - nikt do niczego nie może Cię zmusić.

A ja dostałam duże serce w pracy - szkoda, że czekoladowe a nie z piernika czy kruchego ciasta - bo mnie naszła ochota właśne na piernik pachnący przełożony marmoladą.

Oluś
 
Witajcie trzydziesteczki :-)

Ela30 witaj! Gratuluję drugiej już fasolki:tak: A badaniami się nie przejmuj, jak nie chcesz ich robić to po prostu powiedz to ginkowi i już;-)
Ewuś no to teraz czas na chłopca przyszedł w Twojej rodzinie;-) Fajnie było posłuchać tego bijącego serduszka, co?:-)
Najeczko a jak tam dzisiaj u Was? Jeszcze w dwupaku pewnie, ale to już się lada dzień zmieni;-):-)

Wczoraj dla poprawy nastroju poszłam do fryzjera. Mam teraz nową fryzurkę i lepszy humor:-)
 
Dzień dobry:happy:

dzisiaj mam prace biurową, więc zaglądnę od czasu do czasu:tak:

Najeczko to JUŻ:szok: masz jakieś objawy przedporodowe? U mnie na tydzień przed porodem pojawił się śluzik lekko podbarwiony krwią i kropelki siary.

Ewo wiem, że chciałąbyś mieć córcię, no ale..........wszystko przed Tobą. Jak nie tym, to może następnym razem;-);-);-)


Maniolku a jakie witaminy masz dodatkowo do żelaza (żelazo najlepiej wchłania się w obecności wit. C i kwasu foliowego i powinno sie je zażywać w dośc duzych dawkach).

Ela ja-z wyboru-nie robiłam badań prenatalnych. Wybór należy WYŁĄCZNIE do Ciebie

Eschen, Antilko. Oluś, Vonko ;-)


A co u mnie? w pracy nadrabiam zaległości mojej pseudo-zastępczyni. Przez ostatnie pół roku nie zrobiła prawie NIC (a dodatek za zwiekszenie obowiązków służbowych wzięła bardzo chętnie:wściekła/y:).

Szef zaproponował mi awans.......na swoje stanowisko:crazy:. Takiego awansu to ja sie spodziewałam, ale za 10 lat (co prawda mam już wystarczajace kwalifikacje, ale jakos nie spieszno mi do objęcia tej fuchy-mam inne sprawy na głowie-budowę domu np. a tutaj musiałabym ostro wziąc sie do pracy.). Szef odszedłby na równorzędne stanowisko w innym mieście (miałby blizszy dojazd) i poparł moją kandydaturę (obsadzanie tego stanowiska odbywa się na zasadzie konkursu, ale-będę nieskromna- wygrałabym go na 99%). Powiedziałam, ze w chwili obecnej wolę jednak być krok za szefem (no i on bidula zostanie;-))
 
Dzień dobry walentynkowo:-)!
Dziś mam mało romantyczny wieczór, bo wizyta u gina, ale po powrocie może sobie to odbijemy:tak:. Mam też nadzieję, że gin jakieś objawy przedporodowe zauważy, skaracanie, rozwieranie szyjki. Czuję się w miarę dobrze.
Sensi u mnie śluzik zwykły, białawy, może go trochę więcej, no i brzuszek może trochę częściej mi się napina, i pobolewa od czasu do czasu podobnie jak przy okresie. Ale to raczej nic takiego:-(. Sensi, gratuluję otrzymania propozycji szefowania!:-)
Monik pokaż nam fryzurkę!:) Ale ładnie Ci tempka do góry poszła!:rofl2:
Moniolku teraz są różne preparaty z żelazem. Mi moje nie szkodziło przez 3 miesiące, a kilka dni temu sie zaczęło, ale nie zatwardzenia, tylko ból żołądka i czyszczenie:eek:. Pewnie, że lepiej uzupełniać w pożywieniu (mój gin szczególnie kaszankę i sok z buraków poleca i kaszkę Bobovita wzbogaconą w żelazo), zobaczymy co Twój lekarz powie.
Ewo z płcią to jeszcze nie wiadomo, poczekaj na usg!;-)Ale fajnie, już niedługo ruchy poczujesz, strasznie to fajne:-). Ja byłam pewna, że to to dopiero w 19 tygodniu, bo na początku to takie muskanie jakby było:happy:
Anusieńko a jak Twoje samopoczucie? Mdłości nadal Cie męczą?
Aluś Carioca pozdrowionka i wołam Was!:-D
Miłego dnia Wszystkim
 
reklama
witajcie :-)
Sensi-super,ze szef cie docenil,ale tylko ty sama wiesz czy jestes gotowa na taki awans :-),tak jak piszesz moze za rok dwa bedzie lepszy czas dla ciebie,bo teraz rzeczywiscie ja jestem pelan podziwu jak sobie dajesz rade ze wszystkim :tak::-)
Najko-czekam z tym usg z duzym zniecierpliwieniem :tak:,wiem,ze nie ma znnaczenia,bo i tak nastawialam sie na obie mozliwosci,chociaz jeszcze marzy mi sie dziewczynka,ale chlopiec tez bedzie dobry ;-):tak::-).... juz cos czuje,ale nie wiem czyt to to :-)
Monik-uczucie bylo dziwne na poczatku - jakbym sluchala szmerow popsutego radia czy telewizora :zawstydzona/y:,ale dopiero pozniej do mnie dotarlo juz w samochodzie,ze to jednak moje dziecko i prawie sie poplakalam.... przede mna jeszcze trudny miesiac marzec... czasami mysle o moim Aniolku,on teraz czuwa nad nami.....
Moniolek-zaparcia sa straszne... ja niby jem ok duzo pije,ale ostatnio mi sie zdarzaja niestety....
Antilko,Alek,Vonko,Novaczko i cala reszta 30-tek buziaki!
 
Do góry