reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dziewczyny znowu zaglądam na chwilkę

Najeczko, Monia nie umiem zrobić suwaczka :-(
a poza tym u mnie mdłości i jeszcze raz mdłości - koszmar :-)

Moniś- cieszę się ,ze wszystko ok na USG, ale urinal możesz brać nawet zapobiegawczo albo żurawinę Kowalewskiego- mniam :-) Ewa Ty też !!!polecam
Oluś - skrobnij co u Ciebie?
Sensi - no właśnie trzeba będzie się nauczyć takiego zorganizowania :-)
Antilko cieszę sie,ze już wytępiłaś to paskudztwo :-)
Esenbach wszystko będzie dobrze:happy2:

Czy to normalne,ze już powinnam kupić nowe spodnie? ale co zrobić?- rozmiar 42? czy już te z gumką ???:-):tak::tak:

pozdrawiam wąteczek i lecę zupkę jarzynową z kalarepką gotować pa
 
reklama
Czy to normalne,ze już powinnam kupić nowe spodnie? ale co zrobić?- rozmiar 42? czy już te z gumką ???:-):tak::tak:

Anuś, ja ciązowe kupiłam na początku 3 m-ca. niby brzuch jeszcze sie nie pokazała, ale moje spodnie mnie uwierały jakos tak. i kupiłam od razu ciążowe. nie opłaca sie kupowac normalnych wiekszych, bo za kilka tyg będą za ciasne. a te ciążowe są baaardzo wygodne. i kupuj rozmiar taki jak nosisz teraz. ja wziełąm ciut wiekszy i spadał mi z bioder później:baffled:
a jesli chcesz cywilne spodnie, to kupuj niskie biodrówki
 
Eluś jak to dobrze liczyć na doświadczoną mamusię - czyli ciążowe mam kupić taki rozmiar jak teraz? myślałam ,ze większe ?? i one mi do końca ciąży wystarczą??
boshe jaka jestem zielona :-)
 
Eluś jak to dobrze liczyć na doświadczoną mamusię - czyli ciążowe mam kupić taki rozmiar jak teraz? myślałam ,ze większe ?? i one mi do końca ciąży wystarczą??
boshe jaka jestem zielona :-)

si senioria:tak:, one rosna razem z brzuchem. a reszta materiału tez sie troche poddaje przy noszeniu.
niektóre ciazowe ubrania maja swoja rozmiarówke, to podaj sprzedwacy rozmiar przedciazowy, to ci dopasuje
 
Ania jesteś jeszcze? Oglądałam ostanio w H&M i niektóre mają pas wszyty z gumki - nie znam się również, ale chyba powinny starczyć do końca ciąży, nie wiem jak jest ze spodniami normalnymi z paskiem do poszerzania:confused:

Mdłości - już bliżej niz dalej ;-);-)
 
A co do cc to jeszcze 100 razy sie może zmienić - mój gin też b. doświadczony i kompetentny :-) powiedział,ze jeśli ciąża przebiega prawidłowo i w trakcie nie ma wskazań do cc to jednak radzi rodzić naturalnie - bo zawsze jest czas cc zrobić....bo to jednak zabieg - ------ciekawe co na to Ela?
Ale dzieci mają bardziej kształtne główki po cc ;-)
 
anusieńko, ja jestem po cc, chciaz całą ciażę nastawion abyłam na PSN. bałam sie tylko że bedzie pośladkowe i nie pozwolą mi rodzić naturalnie. i co sie okazało? nie było pośladkowego ułózenia i i tak nie dałam radu urodzić. (Filip ułozył sie główkowo, ale odgięciowo). nie wiem jak jest po naturalnym poridzie, ale po cesarce cholernie boli, pierwsza doba jest starszna. później chyba ze 2 miesiące nie mogłąm na jednym boku leżec, bo mnei bolało. No i cc to operacja, po której misień macicy i mięśnie brzucha juz nigdy nie będą takie jak przed cięciem. i jesli zajdziesz zbyt szybko w nastepną ciązę po cc, grozi to wrośnieciem łożyska w bliznę.
ja wychodzę z załozenia ze cc jest dobre tylko wtedy, gdy PSN niesie ze sobą zagrozenia dla mamy i/lub dziecka

P.S mój nie miał kształtenj głowy po cc, ale za to teraz ma :-D. i jak przywali tą kształtną głową w mój nos, to z kolei nos ma szanse stać się bezkształtnym :-D

JEANSY CIĄŻOWE. Odzież ciążowa Pieknej Mamie

całkiem przyzwoite ceny dzinsów ciązowych
 
reklama
Ania te tuniczki są extra - odnośnie spodni się nie wypowiadam :-p

Ela - niezłe - no właśnie ja też chce poród naturalny, ale z drugiej strony ufam lekarzowi - zobaczymy jak będzie

dobra zmykam do domu :-)
 
Do góry