reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Dzień Dobry :-)

Dzisiaj jestem umówiona na plotki z koleżanką - fajnie bo na "mieście" - zabrałam wszystkie zdjęcia bąbla i będę ją katować opowieściami :-D

Monik to już ustalone, że nie ma innej opcji

a Olus gdzieś nam się zapodziała :-(
 
Dzień dobry!
Dziś wieczorkiem wizyta u ginka. Trochę mi smutno, bo bez męża. Musi być w tym czasie u dentysty. W nocy go strasznie ząb zaczął boleć.:no: No więc znowu noc trudna była. Nic to, jakoś bez wsparcia sobie poradzę, ale może wyrobi się, żeby pojechać ze mną na ktg po wizycie.
Moniolku gin pewnie należy do tych bardzo ostrożnych, często to lepiej, ale nie zawsze:) Faktycznie masz jeszcze trochę czasu do podjęcia decyzji. Miłego spotkanka!:-)
Leyna powodzenia z tymi podatkami!
Monik :tak:!
Aleczko też się trochę martwię, że się nie odzywasz, ale może zaglądasz, pozdrowionka ciepłe przesyłam...
Miłego dnia Wszystkim!
 
Hej dziewczynki!! I ratunku!!

Nie było mnie trochę , wiem... Ale to ze wzgledu na moje podłe samopoczucie i stres... Od jakiegos czasu mam problem.. Moze, któras z was sie z tym zetknęła??? mam potworny ból pod prawym żebrem, szczególnie nasila sie wieczorem i wystepuje najczęsciej jak próboje coś zjeść.. mdłości i wymioty sie zwiekszyły - teraz wszystko cokolwiem bym nie zjadał laduje w toalecie. Chudne z dnia na dzień. Zaczynam byc chudsza niż przed ciązą... Bardzo sie martwie... Nie mogę znieśc nawet widoku jedzenia.. Na ogół jestem strasznym łakomczuchem a teraz nie ma potrawy na którą miałbym chociaz troche ochote...Do tego ból ( watroby???) i wymioty odpychaja mnie od wszystkiego.. Czasem nawet po wypiciu czegokolwiek wymiotuję...Nie pomaga no-spa, espumisan i reni...Nawet po kwasie foliowym wymiotuję..
Dziewczynki ratujcie!!! Co to moze być ?? jak sobie z tym radzić???

Eleżbietko moze ty sie z tym spotkałaś??

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością..
 
Witajcie,

A co tu takie pustki :szok::szok::szok::szok:
Hallo dziewczynki gdzie Was wywialo????

Majeczko ja niestety nie pomoge :-( ale na Twoim miejscu zadzwonilabym do swojego lekarza... Trzymam kciuki zeby jak najszybciej przeszly Twoje dolegliwosci!!

Najka a jak tam u Ciebie po wizycie??
 
My też mówimy dzień dobry :-)

Majeczko ja niestety nie wiem jak Ci pomóc - jedyne co mi przychodzi do głowy to telefon do lekarza, tego z Polski

Esenbach witaj :-)

Ja też się martwię o Najeczkę, ale nie mam od niej SMSa więc chyba nie zostawili jej w szpitalu

Miłej soboty Dziewczyny, dzisiaj jadę na babskie spotkanie + seansik filmowy. Zastanawiamy się na co pójść i chyba wybór padnie na Lajdis. Poza tym dzisiaj przyjadą ciuchy ciążowe. Już się nie mogę doczekać :laugh2:
 
Moniolek bylam na Lejdis.... usmialam sie strasznie az mnie brzuch bolal!!! Moze te dowcipy nie sa najwyzszych lotow ale odskocznia super... polecam!!!
 
hej:)
Majeczko, tez uwazam, ze najlepiej jak zadzwonisz do lekarza... wspolczuje tych objawow, mam nadzieje, ze niedlugo ci przejdą. skoro nawet po wypiciu wymiotujesz to niedobrze, mozesz sie odwodnic. wiem, ze lekarze przepisuja wtedy jakies leki, po ktorych mozesz poczuc sie lepiej... probowalas moze herbaty z imbirem? trzymaj sie i zycze zeby szybko ci przeszlo:) co do wagi, to nie martw sie, ja pomimo tego ze nie wymiotowalam waze 3 kilo mniej niz przed ciaza. w I trymestrze to normalne, odbijemy sobie to pozniej.
moniolek, udanego wypadu na Lejdis:-)moze ja tez niedlugo sie wybiore do kina... wczoraj bylismy na spacerku, taka ladna pogoda,ale za dlugo nie moglam chodzic, jeszcze jestem troche oslabiona. a ciuszki zamowilas na allegro? pochwal sie;)
Najeczko, jak tam samopoczucie? nie moge uwierzyc ze ty juz lada chwila urodzisz! kiedy to zlecialo? wszystko juz przygotowane na przyjscie corenki? a mozesz zdradzic jakie imie wybraliscie?
Aleczku, co nowego u was? stymulacja tuz tuz?
Anus, jak sie czujecie? kiedy badanie przeziernosci?
Eshenbach, Leyna, Sensi, Ewuś i cala reszta pozdrawiam ciepło;:-)
 
Dzień dobry!
Nie pisałam, bo tu takie pusteczki były, że myslałam, że nikt nie zagląda.:-( A u nas dobrze, pessar zdjęty, ktg wyszło dobrze, brzuszek wysoko i na szybki poród się nie zapowiada. Może rzeczywiście tak jak Carioca kiedyś pisała, gdy zaczęły się u mnie kłopoty, że "jeszcze przenoszę". W czwartek mam kolejną kontrolę i wtedy może coś konkretniejszego będzie wiadomo. A czuję sie bardzo dobrze, córeczka donoszona, leków brać nie muszę i mogę sobie żyć zwyczajnie. Już dziś dłuższy spacer z zakupami zaliczyłam:-)
Majeczko jak to jest takie nasilone to skontaktuj się z lekarzem, żebyś rzeczywiście sie nie odwodniła!
Eschenbach a co u Ciebie? Nie szalejesz w ten weekend na stoku?
Moniolku to miły weekend Ci się zapowiada. A pochwalisz sie ciuszkami?
Kajduś a Tobie mdłości przeszły? U nas w zasadzie już prawie wszystko gotowe, tylko czekać na dzieciątko.:tak: Tylko czy my jesteśmy gotowi?;-)Ale jakoś sobie poradzimy, przecież w końcu wszyscy radzą sobie jakoś:-) A córeczka będzie Ewunia:-)
Pozdrawiam Wszystkie 30steczki , miłej soboty!
 
reklama
Dzień dobry

Najeczko zerknęłam na Twój suwaczek:szok::szok::szok::szok::szok: to JUŻ:-D:-D

Majeczko pod prawym żebrem jest wątroba...

Eschen zazdroszcę po cichu;-) kiedy ja byłam w kinie.....


Na zamkniętym czeka Kuba:tak:
 
Do góry