reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witajcie, ja to nie wysiedze długo przy komputerze, jakoś źle na mnie działa. jeszcze po czytaniu stresuję się czy wszysstko OK z moją fasolką, jak tak dalej pójdzie to w poniedziałek pójdę sobie na wlasną rękę zrobic USG (jeszcze nie mialam - zaplanowane na koniec lutego)
Zaraz zabieram sie zassprzatanie korzystając z zapalu męża, razem raxniej ;)
pozdrawiam sobotnio-wieczornie
 
reklama
Witam słonecznie niedzielnie :-)

Witajcie :-)

No i po wizycie. U mnie wszystko ok mam się nie stresować i nie myśleć intensywnie o staraniach. tak powiedział ginek, tylko jak to wykonać :baffled:. Staram się jak mogę ale te myli same wciskają się do głowy :wściekła/y:

Monik czeka Cię dużo załatwiania z budową może to będzie dobry okres do odgonienia myśli.

Kajduś nie martw się, też czytałam że w czasie ciąży infekcje dróg moczowych są b.częste

Najeczko i jak przygotowania do przyjęcia nowego domownika? Jejciu jak to wszystko zleciało, dopiero co pisałaś o dwóch kreskach... :-)

Carioca zaraz lecę na zamknięty

Myśmy dopiero wstali :zawstydzona/y: jutro wizyta zobaczę znowu naszego bąbla. Nie wiem czy to wszystko od naczytania się o różnych przypadłościach, ale coś mi się wydaje, że będzie problem z bakteriami w moczu. Od kilku dni odczuwam dyskomfort i pieczenie, zobaczymy. Mam nadzieję, że z dzidziolkiem jest wszystko w porządku, szkoda że nie ma możliwości podglądania go non stop.

Miłej niedzieli
 
Witajcie w niedzielę, słoneczną, jak na razie!:-)
Mam już sny szpitalne:dry:
Monik pewnie lekarz ma rację, że potrzeba czasu, chociaż to trudno odgonić te mysli, coś wiem o tym:-) Ale będzie dobrze, wierzę, że już niedużo tego czekania!:tak:
Carioca fajnie!:-)
Onna jak ma Cię to uspokoić to idź wcześniej na usg! Po co sie martwić do końca lutego? Wiem jak to nie można sie doczekać...
Moniolku dzieki kochana jeszcze raz:-) Świetnie, że zobaczysz znów swoje maleństwo! Ciekawe ile urosło:-) A co do bakterii w moczu często sie zdarzają w ciąży. Może za radą Carioci pij herbatkę żurawinową lub sok, a jakby co lekarz przepisze urosept i poradzicie sobie z nimi:tak: Przygotowania w toku, jeszcze nas przemeblowanie czeka, ale już niedużo zostało do zrobienia:happy:
Mam telefony do Carioci i Moniolka, więc jak urodzę wątek będzie poinformowany:-)
Miłego dnia!
 
Witam słonecznie niedzielnie :-)

Myśmy dopiero wstali :zawstydzona/y: jutro wizyta zobaczę znowu naszego bąbla. Nie wiem czy to wszystko od naczytania się o różnych przypadłościach, ale coś mi się wydaje, że będzie problem z bakteriami w moczu. Od kilku dni odczuwam dyskomfort i pieczenie, zobaczymy. Mam nadzieję, że z dzidziolkiem jest wszystko w porządku, szkoda że nie ma możliwości podglądania go non stop.

Miłej niedzieli


Witajcie
U nas w porządku :-) ale uczymy się do egzaminu :-) więc nie przebywamy tutaj za wiele.

Moniś Kochana jak masz jakiś dyskomfort od razu kup sobie Urinal- dozwolony w ciąży i łykaj 4 razy dziennie. A do tego 0 słodyczy no i przed badaniem moczu dokładna toaleta i pobieraj mocz ze środkowego strumienia bo inaczej bakterie ze skóry mogą być w moczu......
 
Witajcie!!!

A co tu taka cisza od wczoraj????:szok:

Antila jak tam bal i jak mezus na nartkach? Gdzie szalal??

Monik mam juz swoj aparacik!!! Jest rewelacyjny i zaplacilam za niego 600 USD (czyli jakies 1400 zł)... Jeszcze tylko musze karte pamieci dokupic (mezus juz zamowila - ma byc jutro)... mam nadzieje ze 8 GB mi wystarczy :-D:-)

Najka oj ten weekendzik nie byl taki jak zaplanowalam.... z nartek nic nie wyszlo :-:)no: A jakby co to ja tez sluze swoim nr tel....

Kajda ciesze sie ze z dzidzia wszystko w porzadku. Lez teraz i sie nie stresuj, tylko odpoczywaj!!

Ewa oj... jak ja bym chciala zeby tak sniezkiem sypnelo u nas.... :-:)-:)-(

Carioca zaraz pojde podziwiac Twojego Stasiulka!!!!

Onna nie czytaj za duzo i nie stresuj sie niczym!! Wszystko bedzie w porzadku!!!!

A ja wlasnie klikam na gg z kolezanka i wlasnie mi powiedziala ze znowu jest w ciazy... z trzecim dzieckiem.... :zawstydzona/y::wściekła/y:;-(
 
Witajcie :-)

Eschenbach no za niezłą cenę kupiłaś ten aparacik! Ja widziałam że są w droższych cenach. Ale fajnie, teraz będziesz pełno fotek strzelać ;-):-)
Sensi oj ta codzienność i obowiązki Cię pochłaniają :shocked2: Ale wszystko jak najbardziej zrozumiałe ;-) Buziaki :-)
Najeczko jeszcze chwilę musisz wytrzymać i odganiaj te sny o szpitalach. Już niedługo zobaczysz swoją niunie :-)
Moniolku nic się nie przejmuj tymi bakteriami. Dzisiaj ginek pewnie coś przepisze na to i będzie po sprawie. Fajnie że będziesz mogła zobaczyć fasoleczkę :-) Daj znać po wizycie
 
Sensi juz pedze... bo miny Kubusia mnie rozbrajaja i humorek poprawiaja!!!

Monik a jasne ze bede pstrykala fotki... tylko do jutra jeszcze na karte pamieci czekam :-( i strasznie sie ciesze ze osprzet od starej lustrzanki pentaxa mi dziala... zaoszczedze troche kasy bo nie bede musiala nowych obiektywow kupowac!! :-)
 
reklama
Witam dziewczynki:-)
Esch. bal rewelacja, było około 100 osób. Jedzenia pełne stoły i morze alkoholu.Wybawiłyśmy się z koleżankami za wszystkie czasy:-)
M był w Małym Cichym podobno straszne tłumy, ale śnieg ok.
Sensi ja też pędzę obejrzeć Kubusia:tak:
Muszę się Wam pochwalić odebrałam dzisiaj wyniki i......
JESTEM ZDROWA!!!!!:-):-):-):-):-):-):-)
 
Do góry