reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Witajcie tustoczwartkowo:-)!
Ja dopiero za chwile zabiorę się za pączka:) Była u mnie koleżanka i pogadałyśmy troszkę:tak:, a przed chwilą wróciłam z małego spacerku z pączkami własnie:)
Electra a gdzie Ty jesteś, że tam pączków nie ma?
Pozdrawiam!:)

w Grecji....bezpaczkowej Grecji:happy:
 
czesc babeczki:)
po wizycie ok, dzidzius mial w poniedzialek 5,9 cm, przeziernosc wypadla dobrze, obejrzelismy calego maluszka, fikal soobie ladnie, widzielismy juz nawet zarys watroby, pecherza, jelit:) cudny widok. po 1 krwiaku nie ma sladu, 2 prawie zamienil sie w skrzep, wiec dr pozwolil mi troche chodzic. na razie chodze po domu, nadal jestem jesczze dosc oslabiona. w srode bylam na badaniach krwi i moczu. morfologia wypadla ok, lekko obnizony hematokryt, ale za to w moczu mam podwyzszone leukocyty i b. liczne bakterie. dzwonilam z wynikiami do dr i zapisal mi furagin 3x2 i urinal 3x1 przez 2 tyg. a potem powtorka badan. w ulotce furaginu jest napisane ze nie powinno sie brac w I trymestrze ciazy i troche sie boje czy nie zaszkodzi on maluszkowi. ale czytalam w necie,ze wiele dziewczyn w ciazy go bierze, poza tym lekarz chyba wie co robi... ech, zeby wszystko bylo dobrze:)
po tych badaniach ledwo sie dowloklam do domu, prawie zemdlalam... ale mysle ze powolutku na jakis maly spacerek moglabym juz wyjsc. nastepna wizyta 21.02 i moze wtedy bedzie juz widac plec...:)
pozdrawiam cieplo:)
 
Kajduś no superrr :-) Dzidzia zdrowiutka, a Ty już niedługo nabierzesz sił i w pełni będziesz się cieszyć stanem błogosławionym :-) A za trzy tygodnie może dzidzia zdradzi Wam swoją płeć:-)
Dużo buziaczków dal Was :-)
 
witajcie...
u nas burza sniezna i szkoly sa zamkniete,wiec siedze sobie w domku i kozystam z wolnego :-)...
Kajdus-super,ze dobre wiesci i fasolka ladnie rosnie :-), u mnie tez ciagle jakies bakterie w moczu i co tydzien mi go badaja... na szczescie czuje sie dobrze i nieciazowo...
Monik-2008 przyniesie nam duzo pieknych i zdrowych fasolek ( powoli juz zaczal :tak:) wiec cierpliwie musimy czekac :-)
Esch-nerwus ze mnie ostatnio straszny i wiem,ze nie moge,ale latwiej mowic niz wykonac,choc pracuje nad tym :tak::-)
Antilko-wiem,ze jak mnie juz kruszyna kopnie to bede wiedziala i jednoczesnie bardzo bym juz chciala i nie,bo potem to moze nawet bolec.... a dzis nad ranem nie jestem pewna,ale chyba cos poczulam....
Moniolek-super,ze juz z kredytem wszystko zalatwione,bo to chyba jest najtrudniejsze.... teraz juz bedzie z gorki :-)
Najeczko-ja juz u ciebie zaczne dni odliczac :tak::-)... daj nam znac jak juz bedziesz jechac do szpitala :-)...
Barefoot- i jak?
Ena- co u ciebie?
Alek,Vonko-odezwijcie sie!
Electra-ja tez obeszlam sie tylko ochota na paczki,bo mamy tylko jeden samochod i Joe nim jezdzi do pracy,a do polskiego sklepu mam kawalek,a kanadyjskie paczki sa zupelnie inne w smaku... wiec musze poczekac pewnie do soboty lub niedzieli i wtedy nadrobie z pewnoscia:tak::-D:-D...
Leyna-sle buziaki :-)
i cala reszte 30-tek pozdrawiam :-)
 
Witajcie w sobotę!
Oj, coś nadal mała aktywność na moim ulubionym wątku!:-)
A u nas dziś przygotowania domku na przyjecie córeczki:tak:
Monik jak było u ginka?!
Kajduś cieszę się, ze wszystko dobrze! Nie martw sie tymi lekami, rzeczywiscie często są przypisywane w ciązy. A poza tym jesteś już w drugim trymestrze!:-) Super, że masz pozwolenie na spacerki, pamiętam jaka dla mnie to radość była po leżeniu!
Ewo no tak, odliczanie. Zobaczymy co ginek w czwartek powie. A Ty jak sie czujesz?
Antilko jak przygotowania do balu?
Dziewczynki do której mogę smska wysłać jakby co? Mam telefon tylko do Carioci, a ona coś ostatnio mało zagląda:-(, pewnie ma mnóstwo pracy z przeprowadzką i Stasiem.
Miłej soboty!
 
Ewo, Kajda - polecam więc picie herbatki z sokiem żurawinowym, albo samej żurawiny. Dobrze wplywa na ph moczu, dzieki czemu bakterie maja gorsze warunki na rozwoj. Dobra jest tez woda z plasterkiem cytryny.
 
Witaj Carioca ! Jednak sie pojawiasz!:-)Napisz co u Ciebie?
 
Witajcie :-)

No i po wizycie. U mnie wszystko ok mam się nie stresować i nie myśleć intensywnie o staraniach. tak powiedział ginek, tylko jak to wykonać :baffled:. Staram się jak mogę ale te myli same wciskają się do głowy :wściekła/y: No nic jakoś to będzie. Dostałam globulki na tą grzybicę i już jest lepiej. Pokazałam też ginkowi moje wykresy z pomiarami temperatur. Przyjrzał się im wyraźnie pochwalił że takie zrobiłam. Powiedział że są wzorowe i w związku z tym nie ma co na razie robić badań. Trzeba po prostu czasu na to wszystko.

Ewuś no to z jednej strony fajnie że sobie siedzisz w domciu i odpoczywasz, z drugiej zaś te śnieżyce to mogły by sobie trochę odpuścić ;-)

A jak się czują nasze ciężaróweczki? Gdzie wy się wszystkie kochane pochowałyście?
I tych trzydziesteczek wypatrujących dzidziusiów też nie ma :baffled: Haloo dziewczynki gdzie jesteście. Popiszcie co u Was :-)
 
reklama
a u nas w porząddeczku, Stachu bawi się wreszcie sam, dotychczas wymagał non stoper towarzystwa. Wlasnie slyszę jak sobie "gada" :-D Rośnie jak na drożdzach, za zamkniętym wkleję link do stasiowej galerii, zapraszam. W polowie lutego rusza remoncisko, a ja mam zamiar jak tylko to bedzie mozliwe (a dopiero po szczepieniu na koniec lutego) wyjechac do rodzicow. juz sie naumawialam z kolezankami :-)
 
Do góry