reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam sie!

Ja juz w domciu, po obiadku i zasiadlam do BB :-)

Monik to czekam tylko na sygnale i pedze na stoczek.... wiesz ze ja do tego zawsze chetna :-D:tak::-)

Moniolek hmmm... powiadasz paczusie.... oj jak ja Ci zazdroszcze.... mnie sie nie chce robic a moja mama nie umie :-( wiec zostaja mi kupne....

A co slychac u reszty 30-steczek?
Ja juz sie nie moge doczekac weekendu bo niedosc ze pojade na nartki to w koncu dostane do lapek moja nowa zabawke: Pentax K10D hip hip hurrrraaa!!!
 
reklama
Witam 30:-)
Z tą krwią to nie tak źle:happy:. Nie wiem, czy zgubili, czy gdzieś omyłkowo wysłali, czy stłukli próbówkę:confused:.Dobrze, że się zorientowali. Mogli równie dobrze pomylić próbówki:baffled:
Esch mój M też w sobotę wybywa na nartki. Ja za to jadę na związkowy bal:happy:
 
Dzień dobry :-)

Pączki już gotowe?? Kupione, czy zrobione;-) Nieważne trzeba dzisiaj jeść ile się da. Bo to na szczęście :-)

Samych pięknych tłuściutkich pączusiów dzisiaj życzę wszystkim trzydziesteczkom :-)

Eschenbach Pentax K10D:szok::szok::szok: Woooooow niezła zabaweczka :tak: Ale mi się taka marzy mmmmmm.... Ale może już niedługo uda nam się razem z M zakupić coś podobnego, tylko troszkę tańszego. Teraz na zamkniętym to pełno zdjęć masz wklejać ;-):-D
 
To ja jeszcze takie pączki dodam :-)

z3151538X.jpg
 
Hej 30-ki....dziekuje za serdeczne powitanie :-):-):-) ja niestety musze dzis szukac substytutow paczkow.... a wszystkie na forum robicie mi takiego smaka..... z pewnoscia niczego paczko-podobnego tu nie znajde....:-( Wiec Wy jedzcie za mnie!!!!
 
Witajcie tustoczwartkowo:-)!
Ja dopiero za chwile zabiorę się za pączka:) Była u mnie koleżanka i pogadałyśmy troszkę:tak:, a przed chwilą wróciłam z małego spacerku z pączkami własnie:)
Monik powodzenia jutro u ginka! A ja rzeczywiście bardzo jestem ciekawa jak nasza Ewunia wygląda. Za tydzień w końcu zdjęcie pessarka i może potem to już szybko pójdzie? Ale nie wiadomo, bo to różnie bywa.
Eschenbach to fajny będzies miał weekend!:happy:
Antilko to w sobotę Ci się imprezka szykuje! A to taki prawdziwy elegancki bal? :-)Może potem jakieś zdjęcie w sukni nam wstawisz?
Moniolku Anusieńko jak tam nasze nowe mamusie?
Electra a gdzie Ty jesteś, że tam pączków nie ma?
Pozdrawiam!:)
 
reklama
Do góry