reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Onna- te pierwsze tygodnie byly bardzo stresujace,ale staralam sie nie myslec zbyt duzo... tymbardziej ciezko,ze nie mialam zadnych typowo ciazowych dolegliwosci- wymiotowalam doslownie dwa razy,a tylko raz tak porzadnie.... jedynie bylam bardzo senna... juz nie moge sie doczekac pierwszych ruchow,wtedy moze bedzie mi latwiej... jak na razie to ciagle nie czuje sie jeszcze w ciazy... wiem,ze jestem,ale nie czuje jeszcze tego... troche to dziwne co pisze,ale ....
Barfoot- wstaw suwaczek cyklowy.... jesli jest to dzien,w ktorym spodziewalas sie @ to testuj i nie stresuja sie ani nas ;-):-)... test juz powinnien cos pokazac,jesli nie pokaze powtorz za 2-3 dni... a jesli to jeszcze nie dzien na @ to poczekaj :-),nie ma sensu sie rozczarowywac,bo test moze nic nie pokazac mimo fasolki....
 
reklama
Barfoot- wstaw suwaczek cyklowy.... jesli jest to dzien,w ktorym spodziewalas sie @ to testuj i nie stresuja sie ani nas ;-):-)... test juz powinnien cos pokazac,jesli nie pokaze powtorz za 2-3 dni... a jesli to jeszcze nie dzien na @ to poczekaj :-),nie ma sensu sie rozczarowywac,bo test moze nic nie pokazac mimo fasolki....

Z suwaczkiem poczekam do wyniku testu. Mam nadzieję, że nie będę musiała wstawiać suwaczka cyklowego... Hmmm pewno przez to, że tyle o tym gadam, nic z tego znów nie wyjdzie, więc zamilknę na chwil pare :-)
 
Barefoot-gadanie tu nie ma nic do rzeczy! a czasem nawet pomaga :tak: nie milcz nam tutaj tylko rob test,suwaczek i wtedy mozemy cos poradzic :-)
 
Sensi boze... 4.30... toz to srodek nocy!!!!:szok::szok::szok:

Monik oj to nie moje rejony.... nie znam tego stoku... to zycze powodzenia w nauce i moze kiedys umowimy sie na jakis stok co by sie spotkac....

Ena trzymam kciuki co by wszystko bylo oki!!

Electra witaj, witaj!!! Jasne ze Cie przyjmiemy!!!

Moniolek i jak umowa?? Wszystko sie udalo dzis?

Ewa oj to widze ze nie tylko ja jestem nerwus!! Ale wiesz ze teraz to musisz nerw schowac do konserwy....;-):tak:

Onna jasne ze pamietam!!
 
Dobry wieczór 30:-)
Elektra witaj wśród nas:happy:
Barefood życzę , aby suwaczek cyklowy nie był już potrzebny:-)
Monik coś czuję, że z tym czekaniem na fasolinkę dotrzymam Ci towarzystwa.Nie mam wyników boreliozy, bo moja krew gdzieś zaginęła. Jutro idę na powtórne badania.
Esch to znaczy, że zarekwirowane napoje spożywaliście?:-D:-D:-D
Ewuś jak dzidziołek zasadzi Ci kopniaczka to na pewno uwierzysz;-):happy:
Sensi nie masz problemu z funkcjonowaniem w pracy po tak wczesnej pobudce?
Aluś odezwij się chociaż słówkiem
A gdzie jest Vonka??????:confused::confused::confused:
Najeczko strasznie szybko zleciało to 9 miesięcy:happy:Lada moment i mała królewna będzie na świecie.
Carioca co u Was słychać. Jak się miewa nasz Stasiulek?
Miłego wieczoru Kobitki:happy:
 
Antila no wiesz... az serce sie krajalo jak do kontenera ladowal np. oryginalny francuski koniaczek czy metaxa.... :-D:-)
 
Dzień dobry :-)

Eschenbach jak tylko się podszkole w nartkach to bardzo chętnie spotakm się z Tobą na jakimś stoku :happy:
Antilko kurcze ale Cię wyrolowali z tymi wynikami :angry: Oby ta toxo. wyniosła się na dobre od Ciebie :tak:.
Moniolku umowa już jes??:happy: O matko nas to też czeka. Może w lutym się uda?

Udanego dnia dziewczynki :-)
 
Witam :-)

Onna- te pierwsze tygodnie byly bardzo stresujace,ale staralam sie nie myslec zbyt duzo... tymbardziej ciezko,ze nie mialam zadnych typowo ciazowych dolegliwosci- wymiotowalam doslownie dwa razy,a tylko raz tak porzadnie.... jedynie bylam bardzo senna... juz nie moge sie doczekac pierwszych ruchow,wtedy moze bedzie mi latwiej... jak na razie to ciagle nie czuje sie jeszcze w ciazy... wiem,ze jestem,ale nie czuje jeszcze tego... troche to dziwne co pisze,ale ....

Ewuś - ja Cię rozumiem doskonale widocznie taki urok - ja się też wogóle nie czuje ciążowo

Antila ale jak mogli zgubić Twoją krew, niezły mają burdel :no:

Monik już po podpisaniu przedwstępnej umowy - wszystko było bardzo sprawnie, w piątek do banku - do 10 marca musimy podpisać umowę ostateczną przed Notariuszem, ale mam nadzieję że nastąpi to ciut wcześniej

Electra Witaj

Barefoot dawaj suwaczek, Ewa dobrze mówi :tak:

Anuś, Kajduś, Najeczka jak się czujecie?

Oluś w pracy masz młyn, odezwij się

Ja dzisiaj po pracy jadę do mamy - będzie piekła pączki więc kilka wezmę dla męża - a dla mnie będzie czekać rybka - na takie zaproszenie mówię zdecydowanie tak :-D:-D

miłego dnia
 
Dzień dobry! (chociaż jakiś szary na razie)
Monik czyli kuracja ziółkowa rozpoczęta:happy:, a jutro lekarz, czy w przyszłym tygodniu?
Moniolku to fajnie, że tak sprawnie poszło z umową. Spakować się pomogę kiedy przyjdzie czas;-)A dziś czuję sie nieźle jak na razie, chociaż ostatnio już trochę ciężko, brzuszek tak wysoko, że już wyżej chyba się nie da i czasem ciężko oddychać, nie mówiąc o schylaniu albo wstawaniu z łóżka. Teraz niedługo ma opaść z tego co czytałam:-Di zobaczymy...
Ewo już za jakiś miesiąc poczujesz kopniaczki:tak:, jest to cudne i faktycznie wtedy to już rzeczywiście się wierzy, że jest się w ciąży:-)
Eschenbach:-)
Antilko faktycznie z tą krwią to przegięcie!:no:
Barefoot i jak?!
Onna przypomnij kiedy masz usg? A sprawę wieku sobie odpuść, my tu wszystkie po 30stce, będzie dobrze!:tak:
Electra witaj i pisz!:-)
Sensi i Kubuś tak codziennie o 4.30 się budzi?!:oo:
Miłego dnia 30steczki drogie!
 
reklama
Moniolku to teraz już z górki. Kredycik pewnie szybciutko dostaniecie i zaraz po tym będzie przeprowadzka ?:-)
Najeczko do ziółek już się zaczynam przyzwyczajać (piję je 3 x dziennie) choć do ich smaku to niebardzo :baffled:. A ginka odwiedzę w ten piątek. Grzybek już tak bardzo nie dokucza, ale jednak cały czas go czuję :dry:. Przy okazji zrobię sobie cytologię, bo właśnie przypomniało mi się że ostatnia była prawie rok temu.
A Ty pewnie nie możesz się już doczekać jak niunia wygląda :-) Ale fanie tak sobie myśleć jakie będzie miała oczka, jakią buzie.... Hmmmm :-) Ja też już bym tak chciała
 
Do góry