reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam się i ja :-)

Eschenbach jak będą dobre warunki do jadzy na nartkach to chyba zaczniemy od małego stoku w Babicy k/Rzeszowa.

Sensi rewelacyjny ten żywy budzik masz :-D

udanego wtorku dziewczynki :-)
 
reklama
Dziewczyny za tydzień w środe po okresie zapisałam się na usg aby lekarz zobaczył czy wszystko jest oki. Zobaczymy, co powie.
 
Witam :-)

Nie śpię od 4.30-mój żywy budzik ma automatycznie nastawioną tą godzinę na rozpoczęcie porannego szaleństwa:laugh2:
:szok::szok: ja cały czas mam nadzieję, że moje dziecię będzie długo spało - po mamusi :-p

Monik moja koleżanka miała grzybki - patyczkowała pochwę zwykłym jogurtem naturalnym - jej pomogło, ale pewności nie mam czy można stosować we wszystkich przypadkach.

Esenbach witaj - super, że wyjazd się udał

Najeczko może przyjedziesz do mnie - przyda mi się pomoc w pakowaniu :-p

Anuś, Oluś, Majeczka, Kajduś, Leyna, Antila, Carioca, Ewa, Ena, Baretoof
udanego dnia

My dzisiaj jedziemy podpisać umowę przedwstępną, w piątek lub poniedziałek wniosek kredytowy - matko, ale się kręci. Tak jak wcześniej miałam obawy żeby wszystko dopilnować z transakcją tak dzisiaj mam spokój wewnętrzny, aż nie ja ;-)
 
witajcie.... nic nie pisalam,bo mi internet szwankuje.... od jakiegos czasu "chodzi" jak chce i namawiam Joe na zmiane serwera czy jak to sie nazywa,a on czeka na jakis cud,ze sie poprawi.... wczoraj bylam u lekarza znowu i na szczescie cukier zniknal z moczu ,ale pojawila sie jakas inna infekcja ... jak dostana wyniki to do mnie maja dzwonic czy brac antybiotyk czy nie.... cisnienie tez sie ciut unormowalo,ale chyba ze wzgledu na "olewke" jaka zaczelam stosowac.... musze zaczac zyc troche spokojniej,bo zlapalam sie sama na tym,ze jestem potwornym nerwusem i wpadam w szal zupelnie bez sensu....
Anusienko-ogromniaste gratulacje!!!
Moniolku-super!
Najeczko- jestes kolejna do rozdwojenia :-).... teraz to juz chyba lada chwila :-)
Sensi-podziwiam za energie :-)
Monik-przykro mi z powodu @,ale jest kolejny cykl i z pewnoscia bedzie udany :-) ten rok zapowiada sie bardzo plodnie i bedziemy miec prawdziwy wysyp fasolek :tak::-)
witam nowe dziewczyny :-)
Eshenbach,Antilko,Novaczko,Vonko,Alek sle buziaki :-)
 
Ewuś fajnie że się odezwałaś. Już się zaczęłam martwić. No widzisz, wrzuciłaś na luz i od razu lepsze wyniki. Musisz się więcej oszczędzać dla fasolki :tak:. A u Was już 14 tydzień, prawie 15-ty:blink::happy: A mnie się ciągle wydaje że dopiero co nam powiedziałaś o teściku z dwoma kreseczkami ;-)
No moja @ się pojawiła tak jak mówiłam. Coś mam przeczucia że przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać na fasolinkę :dry:
 
Monik-sama nie moge uwierzyc jak daleko juz jestem ;-):-)... wedlug ostatniego usg to jestem o 4 dni do przodu i termin mi sie przesunal z 23 na 19 lipca... najdluzej wlokly mi sie tygodnie do 12,a po juz jakby szybciej mijaja :-).... zobaczysz,ze u ciebie juz niedlugo bedzie tak samo :-),trzymam mocno za to kciuki :tak::-)
 
reklama
pamiętacie mnie jeszcze ;) ?
ewa, piszesz,że Ci się wlokły tygodnie do 12, ja tez mam dość, łapie mnie chwilami takie zdołowanie, że nie wiem co z fasolką i jak się rozwija. Niby nie mam żadnych dolegliwości większych, ani plamień, ani krwawień, ale tez nikt fasolki nie widział, nie słyszał, a biorę leki które jakis tam wpływ moga mieć. Cięzko mi z tym i nie pomaga mi świadomośc mojego wieku, choć wiele osób mówiło mi,ze to nie ma żadnego znaczenia. :((((
 
Do góry