reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Anuś - to ja też oficjalnie Gratuluję :-D , oczywiście że będzie dobrze - park Chorzowski czeka :tak::tak::tak:

Sensi - ale przystojniaczek wskoczył Ci w avatar ;-)

Majeczko - Anusia na pewno ma sposób na mdłości - mnie pomogła z zaparciami

Najeczko - torba spakowana?

My dzisiaj byliśmy na mierzeniu przezierności - jest bardzo dobrze, taka jestem szczęśliwa, odpuszczam test Pappa, maluch troszkę się oburzał i uciekał przed USG ;-)a na końcu pomachał nogą :-pmiłego wieczoru
 
Dobry wieczorek!
Tłumów to tu nadal nie ma ,ale może to przejściowo, mam nadzieję:)

barefoot tu się udzielają nie tylko staraczki, ale też zafasolkowane i mamy po 30stce:-) Kciuki trzymam, żeby sie szybko udało:)
Anusieńko napisz coś jeszcze:-), taka radość!:tak:
Majeczko będzie lepiej, jeszcze troszkę:)
Sensi Antilko Carioca a co u Was po weekendzie?
Kajduś jak Twoje samopoczucie, lekarz już niedługo?
Ewuś gdzie sie podziewasz?
Aluś jak się trzymasz?
Moniolku super, ze dobre wyniki! i że pomachał nogą!:-D A torba w zasadzie spakowana. Tylko coś mi się wydaje, że za dużo tego:sorry2:
Dobrej nocy 30steczki!
 
dzień dobry:happy:

Sensi - ale przystojniaczek wskoczył Ci w avatar ;-)

dziewczyny drżyjcie :laugh2::laugh2::laugh2:




Sensi Antilko Carioca a co u Was po weekendzie? A torba w zasadzie spakowana. Tylko coś mi się wydaje, że za dużo tego:sorry2:

Weekend rodzinny, bardzo spokojnie miło.czuję się wypoczęta:tak:

A co spakowałaś w ta torbę? może troszkę wypakujemy;-)
 
Dzień dobry, wstawać spiochy :-D

Barefoot witaj i życzę szybkiego zafasolkowania.

Oluś, Ewa no właśnie gdzie się podziałyście - dobrze, że Najeczka pilnuje porządku

Esenbach mam nadzieje, że nie zabalowałaś za bardzo na skokach i do nas szybko wrócisz. ;-)

Sensi liczę na córę, nie miałabym nic przeciwko na takiego przystojniaka w rodzinie :-p
 
ja tylko na chwilę, bo chciałam najmocniej jak mogę pogratulować Anusieńce :-):-):-) taka dobra wiadomość :-):-):-) super!!!
ale, że tak długo ukrywałaś się przed nami, a fe ;-)

niech dzidzia zdrowo rośnie!

aaaa, i jeszcze chciałam przywitać nowe 30-tki :-)
 
Dzień doberek :-)

Anusieńko ogromnie gratuluję :-):-):-) Spokojnej reszty ciąży życzę :-)
Super że ostatnio taki wysyp mamy :-)

Barefoot witam cię i ja :-) Fajnie że do nas dołączyłaś :tak::happy:

Sensi Kubuś jak zwykle przystojniaczek ;-)
Najeczko z każdym dniem co raz bliżej do pięknego dnia w którym ujrzysz Twój cud najpiękniejszy na świecie:-) Superowo :-)
Eshenbach jak było w Zakopcu? :happy: Czekamy na relację :-)

Kochane trzydziesteczki wszystkie Was serdecznie pozdrawiam.:-):-):-)

No a mnie znowu grzybek dopadł i to na dodatek dwa dni przed @ i nic nie mogę na razie zrobić. Dzisiaj mnie wredota męczy okrutnie, ale pogadam sobie z nią porządnie żeby poszła na wolne, na dziewięć miesięcy :-D
W piąteczek chcąc niechcąc znowu muszę iść do gina. A przecież dopiero miesiąc temu byłam :angry::wściekła/y: Ja tam do niego to chcę chodzić co miesiąc, ale z innego powodu ;-)
 
Monik przykro mi z powodu @. naprawdę myślałam, że ten cykl będzie Twój...

współczuję grzybka.... wiem, jakie to męczące jest, bo sama walczę już tyle miesięcy...
czy męża też leczysz?
a skoro grzybek wraca, to spróbuj diety bezcukrowej - naprawdę pomaga. a wspomagająco Dicoflor 60 (probiotyk) doustnie i dopochwowo krem VitagynC (fajnie zakwasza środowisko pochwy). ja też stosowałam globulki Cicatridina z kwasem hialuronowym (stosuje się je też w leczeniu nadżerek). mnie to wszystko zusammen do kupy pomaga i ostatnio objawy grzybicy są dla mnie niedokuczliwe :tak:
niestety koszt tych specyfików jest niefajny :-(
Dicoflor 60 w saszetkach (10 sztuk) ok. 20 zł
Vitagyn C ok. 26 zł (starcza na 6 aplikacji)
Cicatridina ok. 30 zł (10 globulek)

a dieta bez cukru (słodzenia, ciastek itp), owoców, produktów z mąki pszennej (pieczywa, makaronów), bez białego ryżu, z ograniczoną liczbą ziemniaków itp, za to z dużą ilością warzyw jest świetna i skuteczna :tak: jak się grzybek nie ma czym karmić to nie rośnie. a cholera zazwyczaj jest najbardziej odczuwalna po owulacji i przed @.
 
reklama
Leyna dzięki za porady. Ale ta dieta bezcukrowa jest straszna :szok: Niewiem czy dam rade się do niej zastosować. Jak Ty to wytrzymujesz :confused:
Zauważyłam że ta grzybica (drożdżak) pojawia się u mnie co pół roku. Teraz będę mieć trzeci raz w życiu. Przed pierwszą ciążą nigdy nie miałam.W piątek jak minie @ idę do gina. Porozmawiam przy okazji i o innych sprawach. Ale ciekawa jestem co powie na tą grzybice. Dlaczego ona w takich równych odstępach czasu powraca?
Leczenie zawsze daje efekt i objawy szybko mijają. Tylko czego tak nawraca? Może teraz jak zacznę leczenie po @ to jakieś dłuższe ginek zastosuje i da rade wytępić dziadostwo? Zobaczymy.
Jeszcze raz dziękuję :happy:
 
Do góry