reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam piąteczkowo :-)

Sensi takie bezzębne przywitanie to esencja radości :-) Bezcenne :tak::-D
Najeczko no pewnie że wytrzymacie w dwupaku do 7 lutego :-) Trzymam kciuki za to :tak: Dziękuję ślicznie za fluidki, podtrzymują mnie na duchu :happy2:
Onna Tobie również dziękuję za fluidki :-)
 
reklama
Monik gdzieś się zapodziały 30steczki, pewnie weekendują się.:-)
Dzięki za kciuki, przydadzą nam się.:) A jakie masz plany na weekend?
My jutro prawdopodobnie będziemy mieć łóżeczko:tak:
Onna to fajnie, że dobrze tu sie czujesz:-)
Antilko czy Ty byłaś już u lekarza?
 
Najeczko jutro będzie tak zwany spontan :-D
Fajnie że już łóżeczko będziecie mieli. Macie jeszcze jakieś zakupki z listy do zrealizowania? Oj jaki superowe są te dzieciowe kupowanie :-)

Spokojnej nocki:happy2:
 
Hello!!!
Ja tez jestem. Bylam dzis w galerii na zakupkach - kupilam sobie na wyprzedazy sweterek a teraz padam i chyba pojde spac!

Dziekuje za gratulacje!!:-)
Odezwe sie jutro

Milej nocki zycze
 
Witam Dziewczynki!
Dawno mnie nie było.Muszę nadrobić, co się u Was działo.
Najeczko krew pobierają mi w poniedziałek.Gdy tylko będzie wynik idę do lekarza.Widzę, że macie już prawie wszystko gotowe dla córeczki:happy2:
Sensi no to teraz pracujesz na dwóch etatach:blink:
Esch.gratulacje :-):-):-)Masz jeszcze w planach jakieś egzaminy?:-D
Pozdrawiam wszystkie 30:happy2:
 
Witam
Moniś oficjalnie gratuluję :-):tak::-D na zaparcia łyżeczka miodu rozpuszczona w poł szklanki wody ciepłej na noc i wypić rano - powinno pomóc ( recepta lekarska)
No szkoda,że ząbków Ci nie wyleczę- wiesz dlaczego;-)

Siostra :-p:-p:-p :cool2::cool2: dzisiaj zrobię sobie miksturę na jutro, dzięki ;-)

:cool2:. A przywitał mnie najpiękniejszym bezzębnym uśmiechem:-D
:-D:-D:-D:-D

Majeczko dziękuję, rzeczywiście masz dolegliwości wzmocnione oby odpuściły w następnym trymestrze

Monik75 po cichutku liczę na dziewczynkę więc fluidy różowe ;-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Oluś, Antilo, Najeczko, Ewo, Eschenbach, Onna, Leyna miłego wieczoru

Ja wczoraj wróciłam ze szkolenia i przespałam 12 godzin, dodatkowo dzisiaj po obiedzie kolejne 2 godziny i coś mi się wydaje, że nie powiedziałam ostatniego słowa ;-) a jeszcze się muszę pochwalić, że już mi bąbel do przodu brzuch wypchał - niestamowite uczucie, kilka dni wcześniej spokojnie dopinam się w spodnie, wzięłam je na szkolenie i było poszukiwanie agrafki. Muszę się rozejrzeć za ciuchami ciążowymi.
 
Moniolku łapię i zbieram śliczne fluidki :tak::-) A brzusio to dopiero zaczyna swoje podboje :-D No i szybciutko trzeba robić pierwsze zakupki ciążowe. Ale Ci fajnie:tak:
Jak brzusio już będzie widać to może wklej fotkę na zamkniętym :blink::happy2:

Antilko no to trzymam kciuki za dobre wyniki badań no i za zielone światełko dla staranek :tak::-)

Esch. po takich stresach egzaminowych zakupki to dobry sposób na odreagowanie :tak:

Pozdrawiam wszystkie trzydziesteczki :-)
 
Monik dziękuję, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, bardzo bym chciała dołączyć do staraczek-)
 
reklama
Dobry wieczór kobity:happy2:

Przepraszam, że mnie nie było, ale czas ostatnio coś za szybko mi płynie:confused: i ledwo wyrabiam się ze wszystkim:-p

Sensi takie bezzębne przywitanie to esencja radości :-) Bezcenne :tak::-D

Masz rację-panaceum na wszystkie dolegliwości:-D:-D

Monik pozwoliłam sobie zerknąć na Twój wykresik;-) Wygląda obiecująco:tak::-D

Sensi no to teraz pracujesz na dwóch etatach:blink:

Antilko na trzech:-D: pracownik, matka i żona (czytaj kucharka, praczka. sprzątaczka itd. itp.)

Ja juz po! Egzamin do przodu... choc dzis mialam duuuuuzooo szczescia!!! Bo ile mozna sie nauczyc przez jedna noc....

To nie szczęście, tylko inteligencja:tak::tak::tak::tak:

A już myślałam, że mogłabym się wczesniej uwolnić od tego oszczędzania:-D
Sensi fajnie, że Kubuś z babcią szczęśliwy. A jak Cie w pracy przywitali?

Najeczko
oszczędzaj się, bo jak pojawi się dzieciątko, to podusia będzie Ci pachniała z daleka:happy2:

A w pracy? Nie byli tak bardzo za mną stęsknieni, bo na macierzyńskim odwiedzałam ich raz w tygodniu:tak:. Od razu wpadłam więc w wir zajęć-szef podarował mi narzędzia:-D (nowy mega-wypasiony laptopik i aparat fotograficzny oraz nowe autko) i nie pozostało mi nic innego jak zabrać się za robotę. No, ale to mój żywioł:cool2::cool2::cool2::cool2:

.......................................................
Dzisiaj dogodziłam sobie (i mężulkowi) kulinarnie. Stwierdziłam, że muszę się podtuczyć, bo podobno wychudłam straszliwie:baffled: ( mój mąż ma na to określenie :"wyschłaś"). Na obiadek była pieczona karkóweczka i serniczek na deser:-p:-p:-p

.........................................

Oluś odezwij się do nas
 
Do góry