reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

powiem wam szczerze,ze najchetniej bym w domu zostala.... ale pocieszam sie,ze ten tydzien jest krotki i w poniedzialek znowu nie ide do pracy,bo mam wizyte i za kolejne dwa tygodnie znowu wezme wolne na badania :tak:,wiec zle nie jest.... tylko finansowo bedzie cieniej... to sobie ogranicze zakupy ;-):-D:-D
alez ze mnie prozna kobieta!!!!
 
reklama
no, kochane, jesteśmy na 1000stronce :) co prawda mój w tym udział niewielki, ale milo zobaczyć taką okrąglutką liczbę. Gratuluje tym, które przeczytały wszytskie tu stronki :)

Ja wczoraj wywalczyłam wczesniejsze przyjęcie u lekarki ;) tak,że dziś coś wreszcie będe wiedziała konkretniej - mam nadzieję,że będa to dobre wieści. Juz myślę innymi kategoriami- chodziliśmy sobie po sklepach i szukałam już tylko takich ciuszków w które się zmieszczę za jakiś czas. Ciągle jest to "jeśli" ale przyzwyczajam się do myśli że bede mamą.
Powiedzcie mi dziewczyny (te bardziej zaawansowane) jak Wam sie zmienialy rozmiary w ciąży? w co się ubierałyście? Mój biust już jest większy, musze kupić jakieś nowe biustonosze, ale ile on jeszcze może urosnąć????
 
Witam Wszystkie kobietki i miłego wieczorku zycze
nie mogła sie powstrzymac jak zobaczyłam u Moniki suwaczek
Moniolku moje ogromne gratulacje
 
Witajcie!!

wrocilam przed chwila do domku.... jestem padnieta ale dzisiejsza czesc egzaminu juz za mna. Nie wiem jakim cudem to zdalam - wylosowalam pytanie z mojej branzy i komisja przerwala mi wypowiedz podsumowujac ze niepotrzebnie zajmuje im czas a tam pod drzwiami jeszcze tyle ludzi czeka :tak::-D:-)

Ewa no to mam nadzieje ze bedzie coreczka!!!!

Najka nic sie nie stalo. Bardzo dziekuje za zmiany :tak:

Monik mam nadzieje ze tworzenie udane!!:-D:tak:

Moniolek ja juz jestem ale musze sie dalej uczyc!!!
 
Witam wszystkie Panie :-)

Witam Wszystkie kobietki i miłego wieczorku zycze
nie mogła sie powstrzymac jak zobaczyłam u Moniki suwaczek
Moniolku moje ogromne gratulacje

Aniu Dziękuję bardzo mocno :-)

Witajcie!!
wrocilam przed chwila do domku.... jestem padnieta ale dzisiejsza czesc egzaminu juz za mna. Nie wiem jakim cudem to zdalam - wylosowalam pytanie z mojej branzy i komisja przerwala mi wypowiedz podsumowujac ze niepotrzebnie zajmuje im czas a tam pod drzwiami jeszcze tyle ludzi czeka :tak::-D:-)

Nawet przez chwilę nie wątpiłam, że zdolna z Ciebie kobieta i na pewno cały egzamin pójdzie gładko - na razie gratulacje I części :tak:

A ja mam chyba nawrót początków ciąży - wczoraj Morfeusz mnie zgarnął o 20:30 - ledwo obejrzałam jeden set Polek.
 
Dzień dobry drogie trzydziesteczki :-)

Moniolku wczoraj to i chyba pogoda pomogła ci tak szybko pomknąć do krainy snu ;-) Ja w pracy to tak ziewałam, że myślałam iż połknę monitor :-D I też szybko zasnęłam.
Eschenbach super że egzaninek zaliczony :-) druga część też będzie taka pozytywna :tak:
Onna jak było na wizycie?? Czekamy na relację :happy2:

A umnie jakiś taki dołek nie wiadomo skąd :confused::baffled:
 
Witajcie!
Wczoraj byłam na usg:) i widzielismy naszą dziewczynkę:-). Ładnie sobie siedzi głóką do dołu, a przez ten zimny żel dostała czkawki:) Rośnie, ale utrzymuje sie tendencja, że jest młodsza niż to wynika z OM. Więc niech posiedzi nawet do końcówki lutego i podrośnie:happy2:, chyba że gin będzie chciał się trochę wcześniej na cesarkę umówić, choć dla nas pewnie lepiej, by akcja sie jednak zaczęła. Zobaczymy, w każdym razie jeszcze pouważać muszę bardziej, aż do 36 tygodnia według usg.
Aha, i wczoraj nie dało się potwierdzić, że to dziewczynka, tak sie ustawiła, więc różnie może być z tą niespodzianką:-D
Monik mam nadzieję, że szybko wydobędziesz sie z dołeczka. Może jakaś mała przyjemność po pracy? Też będę czekać na wyniki owocne przytulanek!:tak:
Moniolku ale za to sie wyspałaś!:-) Co do ząbków to dobrze jest kontrolować w ciąży, nawet trochę częściej, bo dzidziuś wyciąga też wapń i czasem bardziej sie psują niestety. No i dbać o dostarczanie wapnia.
Eschenbach :-)świetnie, że pytanie Ci podpasowało i trzymam kciuki za dalszą część:)
Onna i jak u lekarza? Co do rozmiarów to spodnie ciążowe kupiłam sobie gdzieś już chyba na początku czwartego miesiąca, bo było ciasnawo, ale w sumie dość długo nie miałam dużego brzuszka. W szóstym/siódmym bardziej wyskoczył i teraz to już ledwo sie w kurtkę zimową mieszczę:) Biustonosz noszę o rozmiar większy niż przed ciążą, ale do karmienia kupiłam jeszcze o rozmiar większy:)
Ewuś i jak tam w pracy?
Carioca wracaj do nas po opanowaniu sytuacji przeprowadzkowej!
Dobrego dnia Wszystkim!
 
Dzień dobry:happy2:

Zaraz przeczytam co u Was;-) My niedawno wróciliśmy ze spaceru a na 16 wybieramy się na choinkę dla dzieci:tak: ( dostaliśmy zaproszenie od jednej z firm, z którymi współpracuje mąż- nikogo tam nie znam, mąż pracuje w tym czasie więcidę tylko z Kubusiem. Ale co tam:-D)

Jutro do pracy:szok:
 
Sensi to będzie pierwsza "biba" Kubusia :confused::-D
Ale za to Ty jutro będziesz mieć przeżycia. Te pierwsze dni po takiej długiej nieobecności, pewnie będą troszkę dziwne. Ale i tak pewnie się cieszysz ?:-)
 
reklama
Najeczko córeczka na pewno będzie grzeczna i poczeka w brzuszku mamy tyle ile trzeba :tak:

Sensi już jutro, ale fajnie że na początek będziesz miała krótki tydzień

Onna z tej sklerozy to nie wiem czy Ci gratulowałam, ale nie zaszkodzi ponowić GRATULACJI ;-)

a ja się dzisiaj urywam wcześniej z pracy - tak sobie postanowiłam i to zrealizuję :-pwszyscy już wyjechali na imprezę przedszkoleniową więc bez sensu siedzieć i piętra pilnować ;-) a jutro mam pociąg 6:33 :no:
 
Do góry