reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witam wszystkie Panie :-) śledzę Was od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj naszła mnie cywilna odwaga żeby się ujawnić.

Majeczko, Kajduś, Ewo olbrzymie gratulacje, niech dzidzie rosną zdrowo, spokojnych miesięcy

Dużo nowych osób się pojawiło, ale cieszę się, że "starszyzna" też została. Poniżej przedstawiam Wam małego człowieczka (zdjęcie z poniedziałkowego USG) - mam nadzieję, że nie będzie wtopy i uda mi się wstawić :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • 10tc_1.jpg
    10tc_1.jpg
    3,6 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Moniolku gratuluję :-D widzę, że 30-tki się rozkręcają :tak: super, będzie dobry rok :tak:
chciałabym, żebym i ja mogła się starać w tym roku...

Onna USG jest bezpieczne, można robić często :tak: ja w czasie ciąży miewałam czasami co 2 tygodnie a przynajmniej raz na miesiąc a Piotruś urodził się zdrowiutki :tak:
 
Majeczko, wszystkiego najlepszego!!! Twoje jedno całkiem duże marzenie już zostało spełnione, ale reszta też niech się spełni :-). a przede wszystkim niech dzieciątko zdrowo rośnie i o czasie pojawi sie w Twoich ramionach
bukiet2.jpg
 
Moniolku śliczna dzidizia :-) Super że wszystko jest w porządku :tak:
Leyna no ja myślę że jednak uda Ci się pokonać te wszystkie przeszkody i jeszcze w tym roku też będziesz się chwalić taką śliczną fotko z USG :tak::-)
 
Majeczko, wszystkiego najlepszego!!! Twoje jedno całkiem duże marzenie już zostało spełnione, ale reszta też niech się spełni :-). a przede wszystkim niech dzieciątko zdrowo rośnie i o czasie pojawi sie w Twoich ramionach



Majeczko przyłączam się do życzeń - Dużo Dobrego :tak::tak:

Onna - dokładnie USG jest bezpieczne, ja też mam robione co 2 tygodnie

Dziewczyny - dziękuję za gratulacje, Leyna, Monik75 - kolejka się ruszyła do przodu więc już niedaleko do II kreseczek :tak::tak:

Ja klikam z pracy - przedwczoraj powiedziałam mojemu Dyrowi - zachował się super, troszkę się bałam tej rozmowy - pracuję od maja i nie wiedziałam jak zareaguje - ale zachował się b. z klasą a ponieważ nic mi nie dolega chce pracować jak nadłużej się da.
 
Witajcie!

Moniolku ogromne gratulacje!!! Tak sie cieszę, ze się pojawiłaś i to z takimi wieściami!:-):-D:-)Śliczna fasoleczka! A termin lipcowy, czy sierpniowy?
Dziewczyny, faktycznie sie rozkręcamy! Teraz nic tylko zarażać!:-) To ja swoje fluidy 8miesięczne rzucam dla tych co w kolejce:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
*************************************************************************************************
Majeczko pieknie rosnącego maleństwa i wszystkiego co najlepsze!:-)

Ewo świetnie, że wkroczyłaś już w drugi (najfajniejszy dla wielu) trymestr!:-) Przypomnisz kiedy masz usg, bo to już chyba za kilka dni? A ja już nie moge się doczekać kiedy zobaczymy to łóżeczko i wózek:-D
Monik mam nadzieję, że zrosty nie przeszkodzą! I super, że pęcherzyki ładne!:tak:
Onna faktycznie masz dużo czasu do wizyty, wiec pewnie, że idź do innego lekarza, pewnie będziesz spokojniejsza! A potem nam tu ładny suwaczek ciążowy wstawisz!:happy2:
Leyna przy tylu zafasolkowanych 30stkach i Ty dołączysz szybciutko!:tak:Chcieliście jakoś w lecie zacząć staranka, dobrze pamiętam?
Carioca co u Was?
Wagnies Sensi :-):-)
Ja miałam noc trochę ciężką, ale to już tak mam co jakiś czas, za to zacznę niedługo prasować ubranka dla córeczki, więc pewnie mi sie poprawi:-)
Dobrego dnia!
 
Najeczko Witaj :-) jejciu, moje ostatnie posty to były początki Twojej ciąży a teraz prawie na finishu :tak: jak się czujesz? Termin mam na 1 sierpnia

No tak - może nie najświeższe, ale takie skumulowane fluidy, łapcie garściami ;-)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi, to już chyba zaraz zadzwonię i się przemogę, pójdę do tego faceta;) nie wyobrażam sobie żeby jeszcze 3 tygodnie czekać na potwierdzenie czy wszystko przebiega dobrze. Poza tym wypadałoby pogadać w pracy na ten temat, bo jakby nie było grafik musi mi się zmienić. Więc na ferie planuję rozmowę w tej sprawie.
a suwaczek to w takim razie wstawię juz a uaktualnię w przyszłym tygodniu, już sobie szukam :)

Witam wszystkie Panie :-) śledzę Was od jakiegoś czasu, ale dopiero dzisiaj naszła mnie cywilna odwaga żeby się ujawnić.
Dużo nowych osób się pojawiło, ale cieszę się, że "starszyzna" też została. Poniżej przedstawiam Wam małego człowieczka (zdjęcie z poniedziałkowego USG) - mam nadzieję, że nie będzie wtopy i uda mi się wstawić :zawstydzona/y:

Najeczko Witaj :-) jejciu, moje ostatnie posty to były początki Twojej ciąży a teraz prawie na finishu :tak: jak się czujesz? Termin mam na 1 sierpnia

moniolek, bardzo miło mi poznać twoją kruszynkę :) Tym bardziej, że sama się urodziłam 1 sierpnia ;)
 
Witajcie kobitki!!

Wlasnie siedze sobie sama w pracy (...........................................) :tak:;-)

Ewa ale dziwne macie te zwyczaje w pracy.... dobrze ze ja nie jestem zmuszana do chodzenia w jakims tam stroju....
A Ty juz pierwszy trymestr skonczylas!!! Boze kiedy to zlecialo!!

Monik oj ta migrena... ja wczoraj popoludniu umieralam... cale szczescie ze dzis juz mi przeszlo!!

Leyna hmmm... mam sie nie przemeczac?? To wlasnie sie pochwale ze kolejna rzecz wzielam na siebie... jade na zabezpieczenie skokow do Zakopca!!! Juz sie nie moge doczekac... bo w zimie jest ponoc jeszcze lepiej niz w lecie!!
Zreszta ja juz taki typ ze dlugo w spokoju na jednym miejscu nie usiedze - az sie dziwie ze tyle wytrzymalam w mojej pracy :-D:-):tak:

Moniolek WIELKIE GRATULACJE!!!!!

Najka no ja jak zwykle fluidki lapie... do wiaderka :-D:tak:;-)
 
reklama
Dobry wieczór


Przede wszystkim:



Jak mogłaś przed nami to ukrywać:shocked2::happy2::confused:

Trzydziestki same widzicie, że marzenia się spełniają (dowód-Kajduś, Maniolek i Ewa; o Najeczce nie wspomnę:zawstydzona/y:, no i Onna oczywiście:happy2:)




Ostatnio mało mnie było, bo staram się załatwiać zaległe sprawy przed pójściem do pracy. Dzisiaj odebrałam projekt Naszego Domku:tak:. Teraz czekamy na pozwolenie na budowę i ......w tym roku wyczyścimy kieszenie, bo chcemy go zbudować w stanie surowym zakrytym:cool2:. Monik a co u Was w sprawach domowych:confused:
 
Do góry