reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja się już nie mogę doczekać tegorocznych 30-dziestkowych brzdąców:tak::tak::tak:. I uwaga, uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystkie 30-dziestki mają jeszcze szansę na poród w tym roku:-D:-D:-D
 
reklama
A gdzie można lepiej odpocząć niż tutaj:confused::-D

Ja dzisiaj poczyniłam pewne kroki w związku z pójściem do pracy:
1. Wysprzątałam dom na błysk:tak:
2. Byłam u fryzjera, żeby doprowadzić włosy do ładu:tak:
3. a dzisiaj wieczorem-co do mnie niepodobne-zrobiłam sobie domowe SPA:szok::szok::szok: Przyjaciółka obdarowała mnie takim domowym zestawem soli,żeli, kremów, peelingów, masełek do ciała....wydała na to chyba fortunę:-p Nie wiem, może tym prezentem chciała zasugerować, żebym zabrała się za siebie:-D:-D:-D. No to dziś wzięłam się do roboty-cała jestem pachnąca pomarańczami, wanilią, miodem i mlekiem i jakby młodsza i piękniejsza:-)
 
Sensi super :-). Takie zabiegi dobrze wpływają na samopoczucie i na piękność oczywiście też :tak::-) Do pracy pójdziesz z dobrym humorem i werwą, a przecież o to chodzi żebyś się dobrze czuła.
Ja przed chwilka dla lepszego samopoczucia wypiłam sobie lampeczkę winka czerwonego :cool2:
 
Sensi ja tez jestem... dopiero przed chwila wrocilam do domciu... i chyba za chwile poloze sie do wanny pelnej wody i olejkow zapachowych....

Ewa taki jeden dzien odpoczynku dobrze zrobi!!

Najka i jak dzionek minal?? Mam nadzieje ze tak dobrze jak sie zapowiadal!!

A ja dzis podpisalam umowe na skoki... na jutro mam zaplanowane zajecia na strzelnicy a w niedziele mam robic za fotografa i kamerzyste na rajdzie!!
A nauka znowu pojdzie w kat...
 
Witam :-)

Proszę, proszę forumowe SPA ;-)czyżby figle Karnawałowe w głowach :-p

Ewo Dziękuję - z postu wynika, że humorek w 100% ciążowy - Joe w taki dzień powinien się z domu ewakuować :cool2:

Najeczko jak musisz to odpoczywaj, nie ma sensu się szarpać a po porodzie aktywności na pewno Ci nie zabraknie

Wagnies czy Ty przerobiłaś się na Komandosa ;-)

Pozdrowienia dla wszystkie 30tek - a mnie się nic nie chce, wymyśliłam dzisiaj pizze na obiad + muszę posprzątać ale na razie działa mi tylko wsteczny bieg ;-)
 
Moniolek nie, nie, nie.... ale od czasu do czasu cos w tym stylu robie, chociaz licencji jeszcze nie mam. Egzaminy na licencje bede miala dopiero we wtorek i srode - ale czarno to widze....:szok::-:)no:
 
moniolku, moje ogromne gratulacje;) bardzo sie ciesze! cudowna wiadomosc:) myslalam o Tobie ostatnio, a tu prosze takie piekne wiesci:)
ciesze sie, ze dobrze sie czujesz i w pracy szef dobrze to przyjal:) no i jestesmy razem na sierpniowkach, super:)
a ja dalej leze, czasem mnie brzuch pobolewa, mdlosci mecza mnie codziennie, ale najgorsze sa zaparcia, przezywam straszne katusze, choc ostatnio jest chyba ciut lepiej. dzisiaj odwiedzaja mnie kumpele, wiec jakas atrakcja:-D
milej soboty dla wszystkich:)
 
reklama
witajcie, u nas dzisiaj piękne słoneczko :) aż milej się oddycha, zwłaszcza że mam dwa tygodnie wolnego!!!
A wczoraj przyszłam z pracy tak skonana jakbym działkę przekopała. może to wcześniejsze niż zwykle wstanie (tak na codzień to wstaję ok.10 :/ a wczoraj o 8) a może po prostu organizm mocno pracuje. Zjadłam obiadokolację i zaległam na kanapie przed TV (,miesiącami tego nie robiłam) Ale zaraz przyszedł małżon i postanowiliśmy wcześniej sie położyć. i obejrzeć film na komputerze. Spłakałam się strasznie, poszliśmy w efekcie spać po północy, ale dziś się wyspałam. Postanowiłam myśleć pozytywnie, w końcu juz kilka moich koleżanek urodziło pierwsze dziecko w tym wieku i było dobrze. Ale do lekarza chyba pójdę w tym tygodniu jak mi się uda zapisać do innego, bo mamy wyjechać na poszerzony weekend i wolałabym coś juz wiedzieć. nie wytrzymam czekania do 5 lutego...
 
Do góry