reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Drogie 30steczki!
Niech te Święta Bożego Narodzenia będą dla Was pięknym czasem, pełnym ciepła i radości, i przyniosą ze sobą najbardziej upragnione dary:happy2::rolleyes:
 
reklama
u nas niestey sytuacja rozwinela sie w piatek tak szybko, ze teraz Stas jest w szpitalu. Zaczelo sie od katarku w nocy, maly zaczal pokaslywac, umowilam sie wiec szybko do lekarza, cale szczescie bo jego kaszelek zaczal byc coraz brzydszy. stas ma zapalenie oskrzeli, na upartego moglibysmy byc w domu, ale ten jego kaszel byl polaczony z dusznosciami wiec nie mialam odwagi zostac z nim w domu na noc. Jest juz coraz lepiej, niestey dostal antybiotyk. Szptala w Gdyni dobrego nie uswiadczysz - Redlowie to personel najchetniej dobilby łopatą, a w miejskim warunki byly dobre jakies 50 lat temu, naprawde nie przesadzam. Za to personel jest zyczliwy i dobrze przygotowany. Wyjdziemy albo jutro albo po swietach. Ja wpladlam tylko na chwile sie przekapac, zmienic ubranie i wracam, bo maz nie ma cycków.

Więc życzę Wam zdrowych wesolych swiat.
 
Carioca-bardzo wspolczuje,ale mam nadzieje,ze Stas szybko upora sie z kaszlem i bedziecie jednak na swieta w domku :-)

Moje kochane 30-tki!
Wsapnialych i owocnych Swiat Bozego Narodzenia i aby Nowy Rok przyniosl nam piekny wysyp upragnionych fasolek!!!
 
wreath12.gif
Kochane 30 chciałabym Wam życzyć spokojnych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia
 
Kochane dziewczynki,

Mam nadzieję, że przynajmniej część z was mnie pamięta...Byłam przez dłuuugi czas weteranką tego forum. Potem zniknęlam na dłuższy czas- bowiem w moim szarym życiu nic dzidziuiowego się nie wydarzało.. Chociaż zawsze marzyłam żeby tu na 30-tkach obwieścić. że będę mamusią...I właśnie na te święta zdarzył się cud!!! Po raz pierwszy w życiu ujrzałam ukochane, latami wyczekiwanie II kreseczki :-DD. Jestem taka szczęśliwa!!!... teścik robiłam w środę ale z cudowną nowiną czekam do wigilii:-)

Pozdróweczki...;-)
 
No i oczywiście z wrażenia zapomniałam życzyć wam wszystkim i waszmym rodzinkom,

Wszystkiego dobrego na te Święta...rodzinnej ciepłej atmosfery, pysznego jedzonka, wspaniałych prezentów, no i oczywiście spełnienia marzeń ...
A może, któraś z was wyciągnie szczęśliwy grosik z pierożka i...życzenie sie spełni..:-)
 
Kochane!!!!

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia
życzę Wam i Waszym Najbliższym
pokoju serca, zatrzymania się nad tajemnicą przyjścia na świat Boga-Człowieka
radości i miłości,
a w Nowym 2008 Roku szczęścia i Błogosławieństwa Bożego
 
reklama
Carioca juz wcześniej prosiłam ciebie abyś napisała mi o niedomodze bo gdzieś przeczytałam że miałaś. Jak szybko zaszłaś w ciążę i jak ona przebiegała?
daj znać.:-)
 
Do góry