reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Aleczko wszystkiego najpiękniejszego z okazji imienin:-), i już niedługo wyczekanej fasolki!:tak::tak::tak: Imieninowe uściski!

Ewuś i jak?
Dobrej nocki Wszystkim!
 
witajcie ...
juz po wizycie i badaniu krwi... wyniki beda w poniedzialek u rodzinnej... widzialam moja fasolke i serduszko bijace ( prawde mowiac gdyby techniczka mi nie pokazala to bym nic nie widziala)... jestem bardzo szczesliwa... wprawdzie nic nie wiem ale wiem,ze jest serduszko i bije a to bylo dla mnie dzis najwazniejsze :tak::-)... bedzie dobrze :tak::-)... zdjecia nie mam,bo u nas nie daja w tak wczesnej ciazy dopiero po 12 tc.... ale niezalezy mi na zdjeciu tylko,ze jest serducho i pieknie bije :-)... poza tym jest tylko jedno ;-):-D:-D wiec jestesmy na prawde szczesliwi :-)
 
Ewuś strasznie sie cieszę!:biggrin2::-D Widzieliście serduszko i to najważniejsze!:biggrin2: Zdjęcie następnym razem. Teraz dbaj o Was i będzie wszystko dobrze!
Ciekawe, czy będziesz spała po takich wrażeniach...:biggrin2:chociaż u Was jeszcze dzień...
 
Najko-wlasnie sie zastanawiam czy najpierw dzwonic do rodzicow i wreszcie powiedziec tacie ( jemu nie mowilismy nic,bo ostatnio bardzo przezyl moje poronienie) czy isc sie najpierw zdrzemnac :-D... spalam do 10 z drobnymi pobudkami na siusiu,ale nadal jestem spiaca :tak::-)....
Alek- wszystkiego naj z okazji imienin!
 
Ewuś super wieści :-):-):-):-) Cieszę się razem z Tobą :tak::-D:-):-):-):-)
SERDUCHO BIJE !!!!!!!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Aleczku



Najeczko dzisiaj założyłam konto na 28dni. Jak na razie tempka niska. Ale mam nadzieje że za dwa dni skoczy na owulkę:tak: A jak tam Wasze malowanie i remonciki :happy2:
Antilko, Novaczko jeszcze troszkę pizzy zostało :-) Chyba zrobiłam za dużą :sorry2:

DOBRANOC TRZYDZIESTECZKI :-):happy2::-)
 
ło matko.. brak czasu, więc wpadam na chwilkę

Ewciu bardzo bardzo się cieszę :-) super wiadomość!

Alek wszystkiego NAj NAj:-)

Sensi każdy kilogram Kubusia więcej to więcej ciałka do kochania :tak: a że przystojniak Ci rośnie to przecież widać na zdjęciach :-)

Novaczko fajnie, że znów jesteś :tak: a zaległościami się nie przejmuj :tak:

Monik trzymam kciuki za ten cykl :tak:

ja we wtorek zaniosłam wymaz do tego super hiper dokładnego (i drogiego) badania. wynik za ok 9 dni. zobaczymy...
na dodatek chyba mi się znów kopnął cykl, bo wg pomiarów tempki, śluzu i szyjki a także wizyty u gina owu miałam w 14 dniu cyklu :-( kurde... co cykl to inaczej :-(

na dodatek pies ma dolegliwości jelitowe. przynajmniej raz w tygodniu biegunka. boję się myśleć, że wracają problemy z trzustką :-( nie mogę jej ani odrobaczyć (choć już najwyższy czas) ani zaszczepić (a już miesiąc po terminie :baffled:). odrobaczyć nie mogę, bo to chemia a jak ma biegunkę to jej truć nie będę. a zaszczepić nie mogę dopóki nie odrobaczę. zresztą też niewskazane jak ma problemy. a już było tak fajnie...
dobra nie marudzę ;-)

buziaki 30-tki :*
 
Dzień dobry!:biggrin2:
Ewo i jak, wyspałaś się? Zadzwoniłaś do taty?
Monik świetnie, że załozyłaś konto na 28 dni! :tak: Mi to pomogło, wsparcie dziewczyn, rady ekspertów, a poza tym udało się w drugim cyklu na 28 dni, bo założyłam konto dopiero w kwietniu.
Przygotowania powolutku, dziś zdecydujemy sie ostatecznie co do koloru ścian, a w sobotę malowanie:)
Leyna zdrówka dla pieska!
Może dziś wkleje mój brzuszek na wątku zamkniętym, bo mąż mi zdjęcia cyknął, już jest spora różnica od ostatniego razu:). A córeczka coraz silniejsza, bo jak sie wciska w jedno miejsce to nawet boli:confused:
Dobrego dnia! Chyba idzie zima...
 
witajcie

Oluś - masz priv smska i ogromne buziaki
aha - no i prezent do słuchania - codziennie od dziś do bety:-):tak::-D
Wrzuta.pl - Arka Noego - Ja jestem

KAjda ogromne gratulacje !!!!!dbaj o siebie i maluszka

Ewa gratuluję bijąćego serduszka - teraz już będzie dobrze- piękny prezent na święta.

NAjeczko a Ty jak się czujesz?

pozdrawiam wszystkie 30-stki - mam w pon. egzamin wiec zmykam do książek;-)




 
reklama
Witaj Anusieńko!
Dobrze zobaczyć (w końcu!) Twojego pościka. Co za egzamin? Trzymam kciuki oczywiście!
Ja czuję się całkiem dobrze, muszę uważać, bo jak pochodzę więcej to czasem skurcze się zdarzają, ale jak poleżę jest OK.:) Posłuchałam piosenki dla Aleczka i oczywiście sobie popłakałam, w ogóle bardzo łatwo się wzruszam teraz:sorry2:.
 
Do góry