reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Monik bardzo mi przykro :-( ale jeśli nie Mikołaj to może Gwiazdor będzie tym, który przyniesie dobre wieści? :tak:

Carioca :szok::-( kurcze, to Ty niewiele możesz jeść :-( masz tyle siły, żeby odczekać dłużej z włączaniem nowych produktów? bo może tydzień to za krótko? kurcze, wiem, łatwo mi mówić, ale muszę Ci powiedzieć, że moja dieta na początku wyglądała bardzo podobnie :-( i to się da wytrzymać, ale bardzo dużym kosztem :-( a Ty teraz musisz mieć dużo sił, zwłaszcza fizycznych, bo przecież ta przeprowadzka też jest wyczerpująca... :*

Zaginione, gdzie jesteście?
 
reklama
Leyna - podejżewam, że sprawcą ostatniej akcji alergicznej było żółtko jajka - zjadłam w czwartek, ale jednocześnie wziełam też Lekcidofil - i teraz boje sie go wziać, a przydałby sie jakis probiotyk. Sily mam, nawet niestety nie chudne za duzo :-( Natomiast cera - coś okropnego i z dnia na dzien coraz gorsza.

Gdzie te nasze 30tki??
 
Dzien dobry....
weekend minal mi doklanie na leniuchowaniu..... nic ale to absolutnie nic nie zrobilam tylko sie relaksowalam w sobote,a w niedziele razem z Joe ( w sobote on pracowal) :tak::-D:-D:-D
Najeczko-to usg jest na prawde wczesnie,bo normalnie pierwsze robia dopiero w 15-16 tc lub 12-13t6d jesli sie robi badanie na wady genetyczne.... wczesniej niz 8tc robia tylko gdy jest uzasadnione podejrzenie ciazy pozamacicznej lub bardzo duze krwawienie.... a to moje plamienie to chyba bylo przypomnienie o @ lub efekt serduszkowania,bo wczoraj ponownie po mialam slady krwi po.... a jesli chodzi o szpital to nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak mozna polozyc pacjenta na korytarzu przy drzwiach do sali operacyjnej.... to musialo byc wyjatkowo stresujace.... dobrze,ze jestes juz w domku :-)
Carioca-wspolczuje przymusowej diety.... moze poradz sie w poradni laktacyjnej co mozesz zrobic....
Sensi-milo slyszec,ze Kubusiowi sztuczne mleko zasmakowalo :-)
Monik- Mikolaj cie ominal,ale na pewno nie Gwiazdka.... oplacz @ i zapomnij o niej i zbieraj sily na kolejne serduszkowania,bo one juz lada dzien sie zaczna znowu ;-):tak::-):-)
Alek-buziaki :-)
Leyna-jak sie czujesz? mam nadzieje,ze przeziebienie cie ominie :-)
Antilko-odezwij sie!

a u nas w weekend byly pierwsze burze sniezne w tym roku... i to w calusnej Kanadzie,co jest dosc niespotykane,zeby w jednym czasie wszedzie tak sypalo.... nawet w Vancouver ( tam zwykle jest deszczowo zima)... w ogole zapowiedzieli,ze w tym roku zima bedzie dluga ( juz sie zaczela,a przez ostatnie kilka pierwszy tego typu snieg mielismy dopiero w styczniu),mrozna i sniezna - wedlug zapowiedzi takiej zimy nie mielismy od 15 lat! i czemu mnie w tym roku nie wynioslo do Polski na zime?! ;-):-D:-D
 
Jestem:happy2:
Porządki (z grubsza;-)) zrobione, pranko nastawione, obiad się pichci, Kuba przysnął (na jakieś 15 minut;-):-D) więc mam chwilę.

Carioca oj biedny Staś, a Ty razem z nim:-( czyżby był aż takim alergikiem:confused::dry:

Ewo
nawet nie wiesz, jaką mam teraz ulgę-Kuba najedzony (je co 4 godziny), ja szczęśliwa (wiem, że dziecko dostaje tyle ile potrzeba, sama mogę wszystko jeść, nareszcie nałożyłam normalny biustonosz, a bluzki nie są poplamione mlekiem :cool:)

Monik najlepsze jeszcze przed Tobą:tak:. Buziaczki;-)

Leyna
byłaś w Instytucie:confused:

Najeczko nie ma to jak w domu, prawda:happy2::confused:

Aleczko, Antilko, Vonko :tak::tak::tak::tak:
 
Dzięki dziewczynki za dobre słowa :happy2: Pokrzepiłyście mnie :tak: A @ dokucza na całym froncie :wściekła/y: Na dodatek takie skrzepy wielkie ze mnie lecą, że aż się boję czy się znowu coś niedobrego nie przyplątało :shocked2::cool: :-( Może do ginka pójdę:confused:

Sensi a jak zapowiedziana niedzielna mleczna uczta? Mam nadzieję że się udała i się w końcu nasyciłaś do syta ;-):-)
Ewuś Ty teraz wypoczywaj ile tylko możesz :happy2: Słodkie lenistwo jak najbardziej wskazane :tak:. U nas zima na razie dała nam spokój, ale na jak długo tego chyba nikt nie wie:cool2: Oby była lekka i u nas i u Was ;-):-)
 
Sensi- ja planje karmic do chociaz 6 miesiecy,a pozniej nie wiem,ale na pewno nie dluzej niz do roku.... ale jak to bedzie to sie dopiero okaze w lipcu....
Monik- wypoczywam ile sie da i nic nie robie.... moze az za duzo tego odpoczynku :-D.... ale jak to moja mama mowi i wiele innych mam jak sie ma dzieci to sie zapomina co to odpoczynek!
 
Może do ginka pójdę:confused:

Sensi a jak zapowiedziana niedzielna mleczna uczta? Mam nadzieję że się udała i się w końcu nasyciłaś do syta ;-):-)

Monik sokojnie ;-)

A mleczna uczta trwa nadal:tak::tak:. Dzisiaj na topie kakao nieodłączne;-), ser żółty wędzony, ser biały typu capri i jajeczka z majonezem:-D:-D

Sensi- ja planje karmic do chociaz 6 miesiecy,a pozniej nie wiem,ale na pewno nie dluzej niz do roku.... ale jak to bedzie to sie dopiero okaze w lipcu....

Ewo masz rację-życie samo zweryfikuje plany;-). Ja zamierzałam karmić ok. 5 miesięcy, karmiłam 4. Na moim mleku Kubuś dorósł do 8 kg:-), a ja pewnie straciłam 8:-( (wcale mnie to nie cieszy, bo nie lubię być wyschniętym szkieletorem:sorry2:). uwierz-naprawdę miałam dość diety mięsno-chlebowej:dry:, ale przede wszystkim bałam się o własne zdrowie-co prawda łykałam suplementy witamin i minerałów, ale bez przekonania:no:
 
Dziewczyny ja też sie staram, ale teraz bardzo bym chciała dostac @i nie byc w ciąży bo mam jakiś dziwny śluz i bardzo ale to bardzo się boję być w ciąży mam nadzieje że dostanę @ w środę , bola mnie troche plecy. Tak bym chciała dostać bo ten sluz i to wszystko zaczęło mnie znowu psychicznie załamywać.Mam juz dosyć , chce mi sie płakać nastepny czas starań nie tak szybko aby przyszła @.
 
reklama
Monik jestem załamana, może idx do lekarza , może cos nie tak z hormonami i te objawy o których pisałaś powiedz mu o tym, ja tez takie miałam a le w takiej sytuacji chcę @. Tak chciałam testowac a chce dostać @:no: to jest straszne.:wściekła/y:Strasznie się boję że to znowu cos strasznego.
 
Do góry