reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie!

Niestety znowu nie mam czasu na nic :-:)no: Jeszcze dowiedzialam sie ze musze zrobic badania do mojej licencji - 350 zl musze wyciagnac z portfela :szok::wściekła/y: i do tego stracic 2 dni...
Ahh... mam nadzieje ze jak skoncze ten kurs to troche wiecej czasu bede miala!
Sensi ale sie usmialam z relacji z odwiedzin babci... humor mi poprawilas z samego rana! Nie rozumiem takich ludzi... no ale coz chyba nie wszystko jest do wytlumaczenia....
Aha... dzis chyba dojdzie do skutku moja powazna rozmowa z pewnym znajomym... przynajmniej na to sie zanosi... trzymajcie kciuki zebym madrze rozegrala sprawe...

Wagnies cała przyjemnosć po mojej stronie :-D:-D:-D
Powodzenia na konfrontacji;-) trzymam kciuki.
A to,że inwestujesz teraz w siebie, na pewno zaprocentuje:tak::tak:

dzień dobry trzydziestki :cool:

Ewo
mamusiu gdzie jesteś :confused::confused:
 
reklama
hej
komóra odblokowana :tak:
przypomniało mi się, że 2 lata temu przy wymianie aparatu na nowy podpisywałam nową umowę i wymieniałam tez kartę SIM i dostałam kopertę z nowym PINem i PUKiem. odblokowanie to była łatwizna. ale najlepszy numer to ten, że jak wróciłam do domu to nagle mnie "oświeciło" i przypomniałam sobie numer PINu ;-) starość nie radość...

Sensi... ale masz teściową :szok: a Kubuś babcię :-(

Wagnies mam nadzieję, że rozmowa będzie przebiegała po Twojej myśli :tak:

Najeczko buziaki :*

Carioca, Monik, Alek, Kajda :tak:

a resztę 30-tek to gdzie wcięło?:eek:
Novaczki wieki tu chyba nie było... mam nadzieję, że z Martynką wszystko w porządku :tak:

Antila? Eni? Ewa?
 
Dzień dobry 30-stki :-)

Coś ostatnio mam straszne wahania nastrojów :confused: Wczoraj miałam jakiś dołek, dzisiaj jest tak średnio, a parę dni wcześniej to śmiałam się jak głupia. Co się ze mną dzieje to nie mam pojęcia :eek:

Wagnies pomyślnej rozmowy w wiadomej sprawie. Oby się wszystko zakończyło po Twojej myśli :tak:
Leyna no proszę jednak całkiem dobrą masz jeszcze pamięć ;-):-D Ja ostatnio zastanawiałam się w sklepie jaki mam pin do karty:eek:. A przecież dzień wcześniej też płaciłam kartą :shocked2: Zakręcone czasami jesteśmy :-D
Sensi dzień dobry :-) Matko jedyna, kto tutaj będzie nam codziennie mówić dzień dobry jak Ty pójdziesz do pracy :shocked2::confused:
Ewuś halooo.... Co tam u Ciebie :confused::happy2:
 
witajcie...
Sensi- tesciowa rzeczywiscie troche dziwna...
Wagnies-trzymam kciuki za przebieg rozmowy:-)
Monik-a moze to juz a jeszcze nie wiesz? :-)
Leyna- bywa czasem i tak ;-):-D....
Najeczko- trzymaj sie dzielnie i odpoczywaj duzo,a jak bedziesz miec jak to napisz co u ciebie :-)
Antilko,Vonko-odezwijcie sie co u was :-)
Carioca,Ena i reszta 30-tek- :-)
a u mnie jest w miare ok... dzis skonczylam 6tc i z samopoczuciem troche kiepsko pod wzgledem wspomnien ( poprzednia skonczyla sie na 6t 4d,a dowiedzialam sie dopiero w 8tc)... i na dodatek wczoraj mialam jednorazowe mikroskopijne plamienie w nocy co mnie wystraszylo,bo poprzednio wlasnie od tego sie tez zaczelo... jutro ide na kontrole do mojej rodzinnej i wymoge na niej zeby mnie skierowala na bete,bo psychicznie mnie to uspokoi... poza tym ciagle piersi mnie bola i to dosc dosadnie jesli nie nosze biustonosza ( te dwa co kupilam sa swietne,bardzo udany zakup),jestem senna i spac moge duzo i bez problemu ( na szczescie w pracy gdy dzieci spia my tez mozemy sie zdrzemnac,oczywiscie to nie jest normalne spanie tylko czuwanie,ale tez mozna wypoczac) i mam wilczy apetyt... co do kremu na grzybki to od dwoch dni go juz nie biore- zbyt cierpialam po- antybiotyk koncze jutro rano.... czuje sie lepiej ale siusiam ciagle bardzo czesto i zdarza mi sie nieprzyjemne uczucie w miejscu intymnym,ale juz jest o niebo lepiej... poza tym nie mam absolutnie ochoty na sex... i wcale mi sie to nie podoba,bo ja lubie......
 
starość nie radość...

Ostatnio coraz częściej to powtarzam :szok:;-):-D

Sensi dzień dobry :-) Matko jedyna, kto tutaj będzie nam codziennie mówić dzień dobry jak Ty pójdziesz do pracy :shocked2::confused:

Ale ja mam bardzo cywilizowaną pracę: mam własny komputer i połączenie do internetu:-D:-D:-D;-)

poza tym nie mam absolutnie ochoty na sex....

Jak pójdziesz w moje ślady to po porodzie ochota Ci z pewnością nie wróci;-):sorry2:
 
Monik-a moze to juz a jeszcze nie wiesz? :-)

Ewuś ja mylę że już sobie połowę rzeczy wmówiłam :confused: Bo i jajniczki całkiem konkretnie kłują i piersi też bolą i się zaokrągliły. A to wszystko już od soboty tak jest. Ale myślę że to jest wmówione, albo mam cykl bezowulacyjny. Bo dosyć wczesne objawy mogą wskazywać na cykl bez owu:confused:

a u mnie jest w miare ok... dzis skonczylam 6tc i z samopoczuciem troche kiepsko pod wzgledem wspomnien ( poprzednia skonczyla sie na 6t 4d,a dowiedzialam sie dopiero w 8tc)... i na dodatek wczoraj mialam jednorazowe mikroskopijne plamienie w nocy co mnie wystraszylo,bo poprzednio wlasnie od tego sie tez zaczelo... jutro ide na kontrole do mojej rodzinnej i wymoge na niej zeby mnie skierowala na bete,bo psychicznie mnie to uspokoi...

Ewuś spokojnie nerwy nie pomogą. Wiesz zresztą dobrze. Bete koniecznie wymuś bo to Cię na pewno uspokoi :tak: Chyba wiem jak bardzo Cię dręczą obawy. Jak mi się uda to będę miała tak samo:confused2: Musimy mocno wierzyć że wszystko tym razem będzie dobrze :tak: Ściskam Cię mocno i nie martw się :happy2:

Sensi to naprawdę masz super tą prace. A może się zamienimy pracami :cool2::-D
 
reklama
Witam
.....ale sie zdenerwowałm....zeżarło mi dłuuuuugiego posta :wściekła/y:


Sensi pozdrówka, czytałam o wizycie (wizytacji) teściowej/babci....bez komentarza..... chociaż ten watek o drożdzach i paznokciach.....majstersztyk (zwazywszy na okoliczności) Ale co tam :-) grunt że Kubus kwitnący. Wracasz niebawem do pracy....kurcze jak ten czas zasuwa:szok:.
Ewo buziaki dla \ciebie. Nic sie nie martw, bedzie dobrze:tak::tak:

Monik ...tak sobie pomyśłam, że może nic sobie nie wmawiasz, tylko....;-) Sciskam mocno.

Wagnies trzymam kciuki za badania, licencje, ...rozmowę....Wiesz teraz wreszcie zacznie sie układac po Twojej mysli.:tak: Zobaczysz.

Antilko...co u Ciebie? Odezwij sie.


Alek miałas rację, laparoskopia nie była taka straszna:tak: No i wynik bardzo dobry: jajowody drozne, ani sladu jakichkolwiek zrostów, ani sladu endometriozy. Wczorajsza wizyta u gina tez budująca....tylko ten cykl poszedł się ......, bo juz po owulacji:-( ale spróbujemy w nastepnym.
Jedyny "minus" tej laparo to to, że ....popsuli mi pępuszek:dry: ...a taki był ładniutki.... no cóz...jakies starty muszą byc.

Pozdrawiam Was wszystkie i życze miłego popołudnia.
 
Do góry