reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Sensi... to wybór mamy czy chce/nie chce karmić piersią i jak długo! lekarka może tylko podpowiedzieć jakie są pozytywy/negatywny obu opcji. skoro Kubuś ma stwierdzona skazę białkową to zasranym obowiązkiem pediatry jest wypisanie recepty na mleko - łaski nie robi :wściekła/y:
a Kubuś i w kąpieli śliczny :-), ale moja propozycja jest taka, abyś zdjęła to zdjęcie z publicznego wątku dostępnego dla wszystkich, bo w necie pełno zboczeńców i nigdy nie wiadomo, jak kto to zdjęcie goluśkiego Kubusia wykorzysta :baffled:

dziś króciutko, bo w pracy kuuuupa roboty

buziaki :*
 
Witajcie...
W sumie nie wiem czy dobry wieczor... czy moze juz dzien dobry...;-)
Wrocilam ze stolycy... ale w piatek kolejny wyjazd... mam nadzieje ze tym razem pociag sie nie spozni (dzis tylko 30 minut :wściekła/y:)

Monik dobrze ze to tylko zatrucie!

Sensi nie ma sensu podnosic sobie cisnienia glupia lekarka! Przeciez ona nie bedzie Ci dyktowala dokad masz karmic! A nie masz mozliwosci zalatwienia sobie tej recpety od innego lekarza? A wogole to juz sie zaczelam zastanawiac czy czasami komputer mi nie nawala bo nie wiedzialam nic w Twoim poscie - ale doczytalam do konca i teraz juz kumam ;-)

Ewa no tak upojna noc... no moj mezus juz chrapie a ja dopiero za chwile pojde do lozka... tak sie wlasnie rozmijamy i nawet ostatnio brak tej jednej upojnej nocy :-(. A jak sie czuje Twoja mama?

To na razie tyle... mykam spac bo ciezki dzien mnie dzis czeka w pracy!!! pozdrowionak dla wszystkich, zycze Wam kolorowych snoof ;-):-)
 
Dzisiaj zaspaliśmy :szok: I ja i M totalnie zignorowaliśmy budzik:confused: Teraz to oczy na zapałkach mam ;-).

Ewuś jak samopoczucie? :-)
Sensi pewnie się nie możesz doczekać powrotu do pracy;-) Patrząc na suwaczek to już niedługo :tak:
Dziewczynki gdzie jesteście piszcie coś więcej :happy2:
 
dzień dobry :tak:

i ja dziś zaspałam :zawstydzona/y: Piotrusiowi rżną się naraz dwie górne czwórki i pół nocy płakusiał i krzyczał przez sen :zawstydzona/y: nie mogłam go uspokoić, nawet przytulanie i spanie ze mną w łóżku nie pomagało... tak mi go żal...

poza tym.. od kilku dni boli mnie podbrzusze :-( bolało na owu, ale owu była kilka dni temu a mnie nadal ciągnie :baffled: już sama nie wiem... może to po tych ostatnich lekach? dodatkowo od poniedziałku stosuję taki krem dopochwowy z estrogenem i może to przez to?

Monik pytałaś czy Piotruś ma nadal zabiegi na stópki. otóż nie, już skończyliśmy 2 miesiące temu. skutkiem ubocznym jest grzybica skóry :-:)wściekła/y: z plecków już ładnie zeszło i lekarz kazał odstawić kremy i smarować Cetaphilem, ale po 2 dniach paskudztwo wróciło, na pupcię :wściekła/y: tam ma świetne warunki rozwoju pod pieluchą: ciepło, wilgotno, najgorzej jak młody zrobi luźną kupkę :-( no i musieliśmy zacząć znów smarować Travocortem, żeby sie to bardziej nie rozprzestrzeniło bo idzie w zastraszająco szybkim tempie :baffled:

zmykam do pracy

życzę wszystkim miłego dnia :-)
 
reklama
Leyna oj współczuję bardzo Piotrusiowi:shocked2: Ząbki w końcu się przebiją i będzie po problemie, gorzej z tą grzybicą, bo faktycznie w taki miejscu to trudno wyleczyć:confused:.
A rehabilitacja już całkowicie zakończona, czy tylko to jest jakaś przerwa?
Mam nadzieję że ten ból podbrzusza szybko minie:tak:. Miłego dnia w pracy :-)
 
Do góry