reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ewuś dokładnie. Nie można za dużo w sobie wyszukiwać, bo można oszaleć. Myśl o np. ubrankach dla maleństwa, albo o wyciągnięciu z pudeł rzeczy dzieciowych i ich przeglądnięciu:-). To na pewno sprawi Ci radość i przyniesie uspokojenie :tak::-) Zapomnisz wtedy o wszystkich niebezpieczeństwach. Cokolwiek by się nie robiło to i tak będzie co ma być ;-) Posłuchaj swojego wewnętrznego "ja" Organizm najlepiej mówi co robić ;-).
 
reklama
Monik- jakbys czytala w moich myslach :tak::-D:-D:-D... w niedziele juz bylam na pierwszych zakupach dla mojej lipcowej dzidzi :zawstydzona/y:.... szukalam na przecenach i wyprzedazach ciuszkow dla noworodkow... no i zaczelam kombinowac nad moim wymarzonym wozkiem Inglesina Clasic- on pewnie pozostanie jednak w sferze marzen.... oto link: Inglesina.com
chodzi mi o kolor bialo-granatowy.... jest to nowa kolekcja - jeszcze jej nie widzialam :-D... a sam wozek ogladalam dwa lata temu w Polsce i zaskoczyl mnie bardzo pozytywnie :-)
 
A ja siedze w pracy ...... dobrze ze przed 16 wychodze (dzis mam zajecia z samoobrony od 16) bo chyba bym tu usnela... a jutro jade na delegacje...

Sensi z tymi meblami dokladnie tak samo zrobilam: pochodzila, poogladalam i pozniej znajomemu pokazalam co ma mi zrobic... i wyszlo o wiele taniej a do tego mam to co chcialam... w sklepie bym takich nie kupila...
A meza to ja rzeczywiscie widuje niewiele... ale w przeciwienstwie do Was to ja przychodze pozno w nocy... maz wraca do domciu przewaznie kolo 16,17....

Monik a co to za paskudztwo przyplatalo sie do Ciebie? U nas sie pewnie pouklada jak skonczy sie sezon ;-)
 
HEJ TRZYDZIESTKI :-)

Sorry ze tak długo mnie nie było :zawstydzona/y: Zarobiona jestem straszliwie:angry: a poza tym musiałam odpoczac od tematu "dzidzia" Przyznam że wcale mi sie to nie udało:-D a do tego bardzo sie za WAMI steskniłam.
EWO- gratuluje Ci serdecznie.:-):-):happy2::happy2:

W temacie wiadacym nic sie nie wydarzyło poza tym że 22. 11. 07 ide na laparoskopie:szok: i boję sie tego jak cholera! Mam tylko nadzieje że co mnie nie zabije to mnie wzmocni. Trzymajcnie za mnie kciuki prosze.
Sziskam was mocno. Pa
 
Ewa dziewczyny mają rację, nie można dać się zwariować :tak: im więcej się czyta o tych wszystkich choróbskach tym człowiekowi się bardziej miesza w głowie. ja będąc w ciąży podarowałam sobie robienie badań na toxoplazmozę (mam w domu psa), chlamydię i coś jeszcze...
a co do wózków... czy mi się dobrze wydaje, że masz już dwa? :-p

Wagnies a tak w ogóle to masz czas na oddychanie? ;-)

Vonko
:tak: oj, i będę trzymała kciuki za laparo - bedzie dobrze :tak:

a gdzie się podziała Anusieńka :confused:
 
Vonka pozdrowienia i bede mocno sciskala kciuki!!!

A Wy sie nie smiejcie ze mnie:no2: A wiec odpowiadam kochane:
Sensi gotowanie jakos dzielimy razem z mezem, pranie jeszcze jakos zdaze zrobic a co do sprzatania... hmmm.... no wlasnie na to jakos brakuje mi czasu....:zawstydzona/y::szok:
Leyna no nie.... na oddychanie to mam czas.... no chyba ze mam zadyszke po intensywnych cwiczeniach na macie ;-):tak::-D
 
reklama
Wagnies na szczęście to było tylko zatrucie:dry: Teraz już nie ma problemu:happy2:, ale na wszelki wypadek do herbatki zamiast cukru miodzik stosuję. Taki miodzik i cytrynka to zawsze mnie ratują przed przeziębieniami:tak::-) A Ty to koniecznie musisz przystopować :tak:;-)
Vonko będę mocno trzymać kciuki żeby wszystko przeszło łagodnie i bezboleśnie i oczywiście żeby odniosło zamierzony cel :-) Trzymaj się dzielnie :happy2:
Leyna a jak tam stópki Piotrusia:confused:? Chodzicie jeszcze na rehabilitację?
 
Do góry