reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Ja tylko wpadłam powiedzieć Ewie, że też trzymam kciuki:tak::-)
Idę spać, bo mnie dziś znowu strasznie mięśnie i stawy bolą:baffled:
 
reklama
Ewo, ja tez trzymam kciuki!
I wszystkie inne 30tki - Wam też mocno kibicuję.
Chciałabym niedługo znowu dołączyć do staraczek, ale mój mąż już nie chce słyszeć o kolejnej dzidzi. Chyba obiecam mu Audi A8 to się zgodzi!
 
moje drogie 30-tki- bardzo dziekuje za kciuki :-) chyba pomogly,bo test zrobiony w piatek o ok 23-ciej wyszedl pozytywny... wklje fotke w sobote lub niedziele-potrzebuje swiatla dziennego,zeby plus wyszedl na zdjeciu a pozniej Joe,zeby mi przelozyl zdjecie z kamery na komputer... na razie wie Joe i wy ... rodzicom powiemy dopiero na Gwiazdke ( jak wytrzymam :-D)... jestem bardzo szczesliwa,choc boje sie i potrzebuje czasu,zeby sie oswoic ale wierze,ze bedzie dobrze... no i do objawow dolaczam: jem za 10... buzia mi sie nie zamyka,bo ciagle cos przezuwam,na szczescie glownie owoce :-)... i co ok 2-3 godziny jestem znowu glodna jakbym z tydzien nie jadla:tak::-D:-D.... jutro zadzwonie do lekarza i moze uda mi sie zlapac rodzinna,a jak nie to moze uda mi sie umowic na poniedzialek i zrobie bete... trzymajcie nadal kciuki...
 
Ewuś tak się cieszę i gratuluję!:-):-D I oczywiście kciuki nadal trzymam za wizytę i betkę!:rofl2:

A Wszystkim 30steczkom miłego weekendu!:-)
 
reklama
Do góry