reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

U mnie sprawy urzędowe jeszcze jutro do dokończenia. Natomiast chyba wejdę dodatkowo na dietę bezglutenową, bo nie jem mleka pod zadna postacia od 9 dni i nie ma poprawy :angry:
Mały był od drugiego dnia życia na antybiotyku, miał po nim za przeproszeniem sraczkę. Wiec moze ma te kosmyki uszkodzone. Mam nadzieje ze nie jest bezglutenowcem.
 
reklama
Carioca... u Piotrusia pierwsza wysypka na tle alergicznym schodziła 1,5 miesiąca, więc to nie jest takie hop siup jakby się wydawało. Czasami jak już wylezie draństwo to ciężko schodzi. Czy Ty smarujesz Stasia jakimiś maściami, kremami itp? Poczekaj jeszcze trochę. 9 dni to mało ;-)
 
1,5 miesiąca... :-(
Niczym nie smaruję, nic mi pediatra nie zaleciła. Te zmiany skórne nie są takie silne, ma delikatne krostki na buzi i brzuszku - ale są one niezaognione, raczej blade. Nie ma zmian za uszkami, ani błyszczących policzków. Czasem mu posmaruję Alantanem (moja maść na wszystko) i po niej jest lepiej. Bardziej mnie niepokoi, że męczy się robiąc kupkę, chcę mu pomóc więc spróbuję tej bezglutenowej diety mimo wszystko juz teraz, a może mu pomoże jednak szybciej.
 
Dzień dobry trzydziesteczki :-):-):-)

No :-) Imprezka była całkiem fajna :-) i powiem Wam że się lekko wstawiłam :zawstydzona/y::-p:-D:-D:-D a nawet bardziej niż lekko :szok::-D Na dodatek z pośpiechu nie zjadłam wczoraj obiadu i dwa drinki załatwiły mnie w tempie expresowym :baffled: Za to nie miałam żadnego problemu z zaśnięciem .... hi hi hi :-D

Antilko skarpeteczek nie udało mi się zakupić, bo nie było okazji. Przy mężusiu nie chciałam kupować, bo to ma być prezent mikołajowy ;-)
Carioca jak już skończysz karmić to na imprezkę koniecznie musisz pójść ;-):-D Po długim okresie niebalangowania to imprezki są nadzwyczaj udane :tak:
Najeczko dięki za fluidki ciążowe :happy2: teraz będą bardzo przydatne :tak::-) A jak się udał wczorajszy spacerek?

Miłego piąteczku trzydziesteczki :-):happy2::-)
 
widzisz Carioca, Staś ma te krosteczki niezaognione, a Piotrkowi robiły się liszaje, bo on dodatkowo się ślinił i sobie to rozcierał. Dlatego to u nas tak długo schodziło :-(

miłego dnia :tak:
 
witajcie...
u mnie tempka nadal relatywnie wysoko na ostatni dzien cyklu 37.0 + duza sennosc od kilku dni,wiec mam powoli coraz wieksza nadzieje... dzis podczas przerwy obiadowej wybiore sie do apteki i kupie test i jesli nic sie nie zmieni w niedziele testuje ,chyba,ze nie wytrzymam to zatestuje wczesniej,moze jednak kupie podwojny test,coby nie lazic dwa razy....;-):-D:-D
Najeczko- super,ze lodowke sie udalo naprawic...
Monik-pewnie jedna z ostatnich imprezek na dluzszy czas :tak::-).... dobrze,ze sie tak swietnie udala :-)
Carioca- mam nadzieje,ze jednak ta wysypka przejdzie szybko :-)
Sensi-dobry plan... ja tez bym chciala roznice miedzy dziecmi 3-4 lata,zebym mogla sie najpierw nacieszyc jednym i potem drugim a na trzecie niestety w takim trybie moge byc za stara ;-):-D
Leyna- rozumiem cie z blizniakami.... chociaz nawet trojaczki sa fajne,tylko potrzebna super organizacja ;-):-D:-D:-D....a do wariatkowa to tak szybko zdesperowanych matek wieloraczkow pewnie nie przyjmuja ;-):-D:-D:-D
Antilko-:-)
moje 30-tki- zycze milego dnia! jeszcze kilka godzin i juz weekend!
 
Monik- trudno mi uwierzyc ale powoli jednak nadzieja rosnie... jestem bardzo senna i moge spac bez zadnego problemu - wczoraj wrocilam z pracy i ucielam sobie 1,5 godzinna drzemke,ledwo sie wybudzilam,zeby ugowtowac odbiad i jak skonczylam poszlam do lozka,ledwo obejrzalam jeden odcinek "Friends" i z powrotem spalam.... teraz znowu mnie ciut mdli... ale wczoraj w dzien mialam apetyt jak szalona i zjadlabym wszystko... moje piersi sa ciut wrazliwe... no i tempka dosc wysoko a powinna spadac.... no ale jeszcze nie ma pewnosci i czekam.... chce ale sie boje....
myslalam,ze moze jednak jakis wirus,bo dzieci maja w szkole,ale nie mialabym takiego apetytu i biegunke murowana.... nieznosze tej niepewnosci,a testowac jeszcze nie chce....
 
Ewuś no no :-) objawy bardzo dobre :tak: Rozumiem Cię że jeszcze nie chcesz testować :tak: Ja też swoje testowanko zaplanowałam na cztery dni po planowanej @ ;-) Czekanie jest chyba lepsze od testu z jedną kreseczką. Poza tym testy robione pare dni po przewidywanym terminie @, wychodzą bardzo wyraźne :-)
Trzymam mocno kciuki :tak::-)
 
reklama
Monik-ja bardziej boje sie testu z dwoma kreskami i ze ciaza sie jednak nie zagniezdzi... ostatnio mialam podobne objawy i na 4 dni po spodziewanej @ wyszedla bardzo wyrazny wynik... zadnych watpliwosci :tak::-)
 
Do góry